Mustard Skirt

Ahooooj!

Právě jsem zjistila, že v pondělí začíná škola!!!!!! Ne, že by mě to nějak mělo zneklidňovat, protože mě tenhle semestr čeká jedna hodina týdně, ale teoreticky to znamená konec léta a to mě už trochu bolí. Může mi někdo říct, jak je možný, že to léto tak rychle uteklo? Ostatně jako každý rok:(

Anyways, co jsem se vrátila z Norska, nevím ani, když jsem naposledy měla čas na oddych:D Na jedinou schůzku jsem nepřišla včas, každý den vstávám kolem páté ráno, domů chodím kolem jedenácté večer a se cvičením to vypadá taky dost bledě – taška do fitka leží už měsíc doma a je pěkně zaprášená.

Highlightem dnešního týdne byla třeba přehlídka pro značku Save my Bag, kde jsem si já (!!:D) zahrála na modelku. No, moc mi to nešlo:D Dneska jsem vstávala ve 3:20 a vyrážela jsem s Corny na východ slunce do Drábských Světniček. V neděli odjíždím s Hanwagem na tři dny na výstup na Zugspitze, což je pro mě takový malý getaway a připomínka léta, i když sněhu je tam po kolena. Příští víkend jsem opět se svým FitMood na trhu na Řezáčově náměstí, takže kdybyste chtěli přijít ochutnat moje fitness bowls, doražte! :)

Na konci září si střihnu ještě nějaký výstup sama za sebe. Pořád se mi nechce se vzdát Mt Blancu, ale možná dojde spíš na Grossglockner nebo něco kolem Matterhornu. Jenže nevím úplně jak to udělám se školou, protože když teď nad tím přemýšlím, tak nejmíň 5 týdnů budu pryč, tak snad mě v posledním ročníku nevyhodí:D

No, takže to je asi můj recent life v kostce a cheers! Jo a abych nezapomněla, na ruce mám nové all white Daniel Wellington hodinky a pokud se vám líbí, můžete použít mojí unique 15% slevu, když zadáte do objednávky na jejich stránkách TIMETOFIT15! :))))

E.

Hey everyone!

I just found out that my school starts in Monday!!!!!! Not that it would matter that much to me, because this semester I only have one lesson per week, but it means that this summer is over and that hurts! Can anyone tell me how it’s possible that the summer went by so quickly? 

Anyways, since I came back from Norway, I don’t even know when the last time I could chill out was. I haven’t made it on time to a single meeting, I get up around 5:00 every day, get home around eleven in the evening and haven’t done my workout for a month now – my gym bag has been lying in my hall since I left to Norway. 

And what am I so busy by? The highlight of today’s week was a show for the brand Save my Bag, where I walked the show (yeah, me! Hahaha:D) Well, I didn’t do well I think. Today, I was getting up at 3:20am and went to see the sunrise at Drábské Světničky in collab with Corny. On Sunday, I’m leaving to Zugspitze for three day in collaboration with Hanway, which is a kind of a small getaway and a reminder of summer for me, even though there are tons of snow. The next weekend I’ll back with my FitMood at the farmer’s market on Řezáčovo náměstí in Prague, so if you want to come and try my fitness bowls, please do!:) 

At the end of September, I’m thinking about climbing some mountain on my own and I still don’t want to give up on Mt Blanc, but maybe I’ll try Grossglockner or something around Matterhorn. The problem is how to combine all the travels with my school schedule, because now, as I’m thinking about it, I’ll be gone for at least 5 weeks, so hopefully they won’t kick me out in the last semester, haha:) 

Well, so this is pretty much my recent life in a nutshell. Yeah and not to forget, I’m wearing the brand new all white Daniel Wellington watch and if you like it, you can use my 15% discount code TIMETOFIT15 if you order on their website! Cheers!

E.

WEARING: 

Skirt – Zara
Leather jacket – Bershka
Shoes – CCC
Hanbag – Céline
Top – Lindex
Watch – Daniel Wellington

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Mustard Skirt

  1. Olinka
    September 15, 2017 at 09:03

    Ahoj Eliško, stále čekáme na tvé povídání a slibované fotečky z tvého červnového svatebního víkendu. To víš, holky zvědavé. HA HA.
    Jinak všechny tvé cestovatelské zážitky přímo hltáme.O

  2. September 14, 2017 at 20:18

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.