Motivation Monday: Healthy Snack

IMG_2994

Ahoj!

Dnešním dnem počínaje budeme na blog každé pondělí dávat nové články z oblasti fitness a zdravého životního stylu. V těchto Motivation Mondays vždycky najdete nové cviky a jejich správné provedení, naše tréninkové plány, jídelníčky nebo třeba recepty na zdravé a nutričně vyvážené svačiny a další dobroty.

Tentokrát jsme pro vás cvakli jednu z našich nejoblíbenějších svačin vůbec. Skládá se z:

1 vaničky polotučného tvarohu (250g)
1/2 kelímku 0% řeckého jogurtu Milko (70g)
1 polévkové lžíce chia semínek
1 polévkové lžíce granka
1/2 banánu
1 hrsti kešu oříšků
(a 1/2 odměrky vanilkového proteiňáku)

Jedna tahle porcička má kolem 450 kcal, 55 g bílkovin, 20 g sacharidů (z toho asi 10 g cukrů) a 25 g tuků. Vojta ji většinou zhltne najednou, ale já si jí rozděluju na dvě části, když nestíhám řešit dopolední i odpolední svačinu.

Tak ať chutná! :)))
A co vy? Máte taky nějaký tip na takovouhle zdravou sváču?
E.

Hey guys! 

Starting today, we’ll be posting fitness & healthy lifestyle articles every Monday. In these Motivation Mondays you’ll always find new exercises and how to perform them correctly, our training plans and diets or recipes for healthy and nutritionally balanced snacks and other delicacies. 

This time, we took a few pictures of one of our favorite snacks ever. It consists of: 

1 package of reduced-fat cream cheese (250g)
1/2 of Milko 0% greek yoghurt (70g)
1 table spoon of chia 
1 table spoon of sweetened cocoa
1/2 of banana
1 handful of cashews
(and 1/2 scoop of vanilla protein powder)

One portion contains about 450 kcal, 55g of protein, 20g of carbs (and 10g of sugars) and 25g of fat. Vojta usually eats it all at once, but I divide it to two portions, when I don’t have time to deal with both morning and afternoon snacks. 

Hope you like it! 
And what about you guys, do you have any favorite healthy snacks? 
E.

IMG_2979IMG_2985 IMG_2984

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  5 comments for “Motivation Monday: Healthy Snack

 1. March 15, 2016 at 21:21

  Nejen, že jsem se díky tobě zamilovala do Nového Zélandu, probojovala se k vizum a příští rok se tam budu stěhovat, ale taky mě motivuješ v tom jít si za perfektní postavou a tyhle Motivation monday jsou perfektní nápad! Díky díky díky :)) Jsi skvělá!

 2. Anonymous
  March 15, 2016 at 08:35

  Granko???!!! …”milované Granko je vlastně z větší části cukr, pak kakaový prášek se sníženým obsahem tuku a dále i emulgátor, sůl, vitamíny, koření a aroma. Cukr dodává Granku sladkou chuť, kterou máme dobře vrytou do paměti. Emulgátor zajišťuje správnou granulovou konzistenci. Sůl, koření a aroma jsou pak tím, co dodá Granku originální chuť”

  • March 15, 2016 at 17:20

   To všechno je sice pravda, ale jedna lžíce opravdu nevadí:)) Já ho tam dávám kvůli chuti, ale samozřejmě kdo to zvládne bez něj, nebo ho nahradí holandským kvalitním kakaem, jedině dobře:)

 3. Anonymous
  March 14, 2016 at 21:53

  Motivation Mondays zní SKVĚLE :) začala jsem tě sledovat sice nedávno, ale za tu chvíli jsem si to tady opravdu moc oblíbila :) Jen tak dál, prostě skvělý! (y)

 4. Anonymous
  March 14, 2016 at 19:06

  Mnaaaaaam :))))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.