Morning Gym & Breakfast

http://elitebloggers.wixsite.com/elite-bloggers/content-marketing

dsc_0812

Dobré ráno!

Musím se s Vámi podělit o svůj nedávný víkendový zážitek! Měla jsem tu možnost se podívat do Sokolovny v Průhonicích, kde jsme s Vojtou strávili super dopoledne. Vyrazili jsme na snídani a potom na lehký trénink do jejich gymu, ale jejich služby sahají mnohem dál. Kromě restaurace, fitka a několika obrovských sálů na skupinové lekce, si sem můžete skočit do wellnessu do sauny, a na manikúru, pedikúru nebo kosmetiku. Areál je opravdu enormní, takže se tu dají pořádat i konference, oslavy nebo svatby. Tak milý personál, výborné jídlo a nádherné prostory jsem dlouho nezažila. Ale zpátky k našemu dopoledni!

Snídaně se to nazvat nedá, protože jsme klasicky nebyli schopní se ve výjimečně volném dni vykopat z postele, takže jsme si dali spíš brunch. Upřímně mám brunche mnohem raději než romantické večeře při svíčkách, takže jsme si ho opravdu užili. Já jsem si dala roastbeef, který jsem neměla ani nepamatuju, vždycky si k snídani totiž dávám vajíčka, ale tady jsem nemohla odolat. Když nám vytrávilo, přesunuli jsme do fitka, kde jsme si spolu dali lehký trénink. Je to věčnost, co jsme s naposledy Vojtou spolu cvičili, takže jsme se navzájem poučovali a opravovali při cvikách. Nojono, prostě když dva trenéři spolu cvičí, hahaha:)

Původně jsme chtěli stihnout ještě saunu, ale to nám čas už nedovolil, takže tam zajdeme příště:) Určitě se chystám ještě na manikúru&pedikúru&kosmetiku, tak podám report ještě odtamtud!:)

A co vy? Znáte Sokolovnu v Průhonicích? Byli jste tam někdy? Já jsem o ní vždycky slyšela jen od mamky, která jí zbožňuje, ale nikdy jsem tady předtím nebyla.

Krásné úterý!
E.

Good morning guys!

I’ve got to share my weekend experience with you! I visited Sokolovna Průhonice, where me and Vojta spent a wonderful morning. We had a great breakfast and then we set out for an easy workout into their gym, but there is so much more this place can offer! Besides from the restaurant, gym and several huge halls for group training sessions, there is also the wellness & sauna, manicure, pedicure and cosmetics. The place is enormous, so conferences, parties or weddings can be held here. And I haven’t seen such a nice staff and beautiful areas for a really long time. But back to our morning! 

I can’t call it breakfast, because we weren’t able to get up as early as we wanted to, so let’s call it brunch. Honestly, I like brunches so much more than romantic dinners with candles and stuff, so we really enjoyed it. I had a roastbeef, which I haven’t had for ever – I usually order some eggs, but I couldn’t resist, haha:)) After brunch, we moved to the gym, where we had a light workout. It’s been a while, since we last had a workout together, so it was quite awesome to discuss everything and correct each other during every exercise. Well, when two fitness trainers exercise together, it’s always fun, hahaha:))) 

We wanted to take a look at the wellness as well, but we were short on time, so we’re definitely coming back. I’m planning on trying the manicure&pedicure&cosmetics, so I’ll write a report from there too!:) 

And what about you guys? Do you know Sokolovna Průhonice? Have you ever been there? I’d always heard about it from my mom, who loves it, but this was my first visit ever. 

Have a wonderful Tuesday! 
E.

img_1819img_1816img_1811img_1807img_1797img_1905img_2080img_2051img_2035
img_1958img_1949img_1923img_1854img_1986

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Morning Gym & Breakfast

  1. September 27, 2016 at 13:48

    Ty prostory vypadají úžasně. Škoda, že nemáme něco podobného u nás v Budějovicích.

    http://www.42stupnu.blogspot.cz

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.