Midi Skirt

BM3A0956

Ahoooj!

Po dlouhé době jsem zase vyměnila tenisky za podpatky! Už bylo taky na čase!:D Na Streamu mi všichni nadávají, že nenosím nic jiného, než tenisky, tak jsem se musela nad sebou zamyslet. V jednom mají pravdu, tenisky opravdu nosím pořád, na druhou stranu ale je to můj styl. Když se dívám na tyhle fotky v sukni a podpatkách, to nejsem já.

Ne, že bych je nosila nerada, ale většinu času jsem na nohou celý den, půlku času někam doslova běžím, protože nestíhám a jsem ověšená několika desítky tašek, protože do jedné se mi všechno nevejde:D A když si představím, že v téhle situaci mám na sobě podpatky, tak jsem naštvaná už teď.

Alternativou k sukni by byly nějaké ploché sandálky, ale ty taky ráda nemám, protože mám jednu skrytou úchylku. Nesnáším, když mi někdo kouká na prsty u nohou:D Divný, já vim. Ale lidi to fakt dělají. Kdykoliv jedu metrem, vidím lidi, jak mi zírají na prsty. Všimli jste si toho někdo někdy?

Anyways, včera v noci jsem se vrátila z Valencie a dnešní den jsem strávila pracovně ve fitku a u počítače. Začala jsem jak jinak než tréninkem. 3 dny bez tréninku už pro mě znamenají noční můru. Prohrabala jsem se i fotkami z Valencie a odpoledne ještě napíšu článek o tom, co jsem tam vlastně dělala a jaký byl účel celé cesty, tak se máte na co těšit!:)

Jinak soutěž o trenky Elka už je ukončená, děkuju moc moc moc moc všem za skvělé komentáře, docela jsem si početla:) Pokud jste nevyhráli, nezoufejte, bude spooousta dalších soutěží! Na konci srpna proběhne jedna obrovská soutěž, ale to je ještě tajné, tak se nechte překvapit!:))))

A jak užíváte léta vy? Chystáte se nějaké zajímavé destinace? :))

Pa,
E.

Hello there!

After a loooong time, I switched from sneakers to heels! Everyone on Stream was complaining that in every episode I’m wearing sneakers, so I had to think abut that. In one thing they’re right, I really wear sneakers all the time, but on the other hand, that’s my style. When I take a look at these photos, when I’m wearing a skirt and heels, that’s not me.

Not that I wouldn’t like heels, but most of the time I’m on my feet all day long, half the time literally running somewhere, and usually I’m carrying several dozens of bags because my stuff wouldn’t fit in just one, hahaha:)) When I imagine that in this situation I would be wearing heels, I’m upset already, haha:)

Yeah, I could wear flat sandals, but I’m not a big fan of those either, because I have a hidden deviation. I hate when somebody looks at my toes, hahaha:) Weird, I know. But people really do that! Whenever I travel by the subway, I see people staring at my toes. Have you guys noticed that?

Anyways, last night I got back from Valencia, and I spent today working. I started the day with a good workout – 3 days of not working out is a nightmare for me. I went through the photos from Valencia and in the afternoon I’m going to write an article about what I was actually doing there, and what the purpose of the trip was, so stay tuned! :)

Anyways, the competition from last week is already finished, thank you very very very much for all the great comments, it was fun to read them! :) If you didn’t win, don’t worry, there will be many more competitions later! And at the end of August there will be one huge competition, but it is all still a secret, so keep checking the blog!:)

And how’s your summer so far? Are you guys traveling to any interesting destinations? :))

Love,
E.

BM3A0963 BM3A0959 BM3A0958
BM3A0951 BM3A0945 BM3A0943 BM3A0937

WEARING: 

Skirt – Choies
Shoes – Botovo.cz
Shirt – H&M
Watch – Daniel Wellington

1406584 1474729 14637643_0025_img_0314-2cl36-sheffield-rg

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Midi Skirt

 1. July 25, 2016 at 02:20

  You smile is very beautiful,love you!!
  WELCOME TO MARIEPROM
  One of the most famous PROM DRESSES online stores

 2. Sandra
  July 24, 2016 at 16:41

  Botky jsou úžasný a ta halenka taky! :-) Khaki se tenhle rok stala mojí oblíbenou barvou :-D já podpatky taky moc nenosím, max na ples nebo podobné akce :-D Tenisky jsou lepší :-)) já zítra odlítám do Řecka a pak do Budapeště na festival :-))

 3. Nikola Velebilova
  July 23, 2016 at 18:35

  Ahojky:) nedivim se ti, taky nosim jen tenisky i kdyz mam doma spoustu balerinek nebo sandalku. Tenisky daji outfitu tak nejak smrc mi prijde:) a s tebou uz je mam proste spojene! Vlastne jsi me na to naucila, dekuji ;)
  Ja planuji za 14 dni prodlouzeny vikend na kolech na Sumave a na konci srona jedu na surfcamp do Portugalska <3 uz se nemohuu dockat :)
  Mej se hezky, Nikola

  • July 23, 2016 at 21:36

   Jo, přesně, mám taky ten pocit. Šaty se sandálkama nosí každá druhá a to mě popravdě řečeno moc nebaví:D:)))
   Šumava zní perfektně, aktivní dovolené jsou vždycky ty nejlepší! Přesně můj styl!:))))) No a surfcamp ti teda taky závidím! V Portugalsku jsem jednou surfovala a bylo to nezapomenutelný! <3

 4. Lucie
  July 23, 2016 at 16:45

  Ty boty jsou boží ;) všimla jsem si, že máš 2 barvy a je to přesně můj styl, když si vezmu (jednou za rok :D ) boty na podpadku. Každopádně, proboha, na lidi na streamu se vykašli, tenisky jsou super. Nejlepší je, když něco takového píšou chlapi, kteří nevědí, jaké to je nosit podpatky nebo i baleríny, mě bolí nohy z obojího. Jinak je naprosto super, jak píšeš anglicky i česky. Beru tvůj blog i jako částečně vzdělávací, co se angličtiny týče :D jen tak dál a těším se na další článek ;)

  • July 23, 2016 at 21:34

   Děkuju moc za podporu Lucko!:) Jo, barvy mám dvě, vždycky když se mi něco líbí, tak si koupím buď přesně ten samý kousek několikrát (třeba džíny, nesnáším si zkoušet kalhoty, takže když sedí, beru radši troje:D), nebo v jiné barvě. A jsem moc ráda, že čteš i jako jedna z mála tu anglickou verzi:D:))

   • Elen
    July 25, 2016 at 19:50

    Souhlasím s Lucií, že je super, že píšeš v angličtině … já všechny články v rámci šprtání projela a četla je právě v angličtině :) Jen tak dál. ;) Ps: Zase ti to moc sluší :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.