#meettheblogger ft. Natinstablog

DSC_3360

Ahoj!

Při mojí návštěvě Londýna před pár dny jsem se potkala i s jednou z nejkrásnějších, nejmilejších, nejúspěšnějších a nejlepších blogerek a nafotily jsme spolu #meettheblogger. Anoo, jedná se o Natálku z Natinstablog! A kdo jí ještě nezná, měl by to hodně rychle napravit, protože tahle holka ze Slovenska žije už několik let v Londýně a její styl tomu odpovídá. Už několikrát jsem psala, že Londýn je město módy a meze se tady ve stylu nekladou. Natálka je toho důkazem, protože se svého osobitého a originálního stylu drží.

Na sobě mám outfit komplet od Bershky a v tomhle outfitu jsem napsala a nafotila i článek pro jejich blog, tak mrkněte, co z toho vzniklo! :)))

Jo a mimochodem, vznikla nová fashion aplikace, kterou jsem pomáhala vyvíjet a na které mě můžete pod jménem Time to Fit už ode dneška sledovat! Jmenuje se Fadstir, stáhnout ji můžete na appstoru a pomáhá vám vybírat outfit tím způsobem, že vám poví, co se k sobě hodí, tak ji určitě omrkněte!:)

Jo a kdyby se někomu hodila 15% sleva do Zootu, tak stačí při objednávce zadat kód RADOSTODTIMETOFIT :)) Tak snad vyberete nějaké vánoční dárky!:)

Mějte se,
E.

Hey! 

When I was visiting London a few days ago, I met one of the most beautiful, successful and nicest bloggers and we shot the #meettheblogger together. Yesss, I’m talking about Natalia from Natinstablog! And who doesn’t know her, it’s the best time to get to know her, because this Slovak girl, living in London for several years now, has the best style ever. I’ve written about London fashion and there are no limits here and Natalia is the proof, because her originality and peculiarity is wonderful. 

I’m wearing all Bershka and I shot a few more pictures for their own blog, so you can check out, what the results are! :)))

And by the way, there is new fashion app, where you from today can follow me at Time to Fit. It’s name is Fadstir, you can download it on appstore and it helps you choose the right outfit by telling you what goes well with your piece of clothing, so be sure to check it out! :)

Love, 
E.

 

DSC_3423

DSC_3266

DSC_3258

DSC_3344

DSC_3354

DSC_3320

DSC_3332

DSC_3286

DSC_3289

DSC_3434

DSC_3440

DSC_3449

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “#meettheblogger ft. Natinstablog

  1. December 2, 2015 at 08:23

    Supr fotky Eli, vypadáte, že jste perfektní dvojka ;)
    A Barbican miluju!!

    • December 2, 2015 at 08:52

      Děkujeem!:) Natálka byla skvělá hlavně!:)))))))<3 A Barbican je nejlepší!:D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.