MBPFW/16

IMG_0861

Ahoooj!

Asi jste všichni zaregistrovali, že minulý týden proběhl v Praze tradiční Fashion Week, na který se každý rok neuvěřitelně těším. Bohužel mi to ale vyšlo jen na jednu jedinou přehlídku, a to nedělní Pietro Filipi.

Celou sobotu jsem strávila v Drážďanech, kam jsme spontánně vyrazili na nákupy a procházku po starém městě a celé pondělí jsem trávila v práci a běháním kolem mého milovaného auta, které se sype víc a víc. Už se budu muset pomalu mrknout po nějakém novém.

Anyways, co se přehlídky týče, byla samozřejmě nádherná a už se těším, až zajdu pro ten černobílý kabátek! Na sobě mám svůj milovaný suvenýr z Valencie, který jsem od té doby ještě nevytáhla. Jsou to oversized košilové šaty z Cosu, které mají vzadu jakési krovky a úplně mě tehdy v kabince dojaly. Navíc miluju šaty s kapsami, takže jsem je tam prostě nemohla nechat!:)

Vyrazila jsem na fashion week s Vojtíkem, který jel zrovna z práce, takže se z obleku už nestihl převléknout. Původně jsem si chtěla obléci něco extravagantnějšího, ale správný pár by k sobě měl ladit, takže jsem zvolila spíš elegantní styl:)

Po přehlídce jsme dostali neskutečný hlad, a přemýšleli jsme, kam půjdeme na jídlo. Nakonec zvítězilo Ambiente Brasileiro, které jsme plánovali snad už od dubna, kdy měl Vojta svátek. Přežrali jsme se takovým způsobem, že mě břicho doslova táhlo dolů k zemi, nicméně kdo tam byl, určitě tenhle pocit zná :))))

A jaký byl váš víkend? Sledujete Fashion Week? Máte nějaký kousek z Cosu? A byli jste někdy v Brasileiru? :)

Krásné úterý,
E.

Hey! 

You guys have probably noticed that the Fashion Week took place in Prague last week. I’m sooo looking forward to it every year, but this time I could make time only for one fashion show, and that was Pietro Filipi on Sunday evening. 

We spent the whole Saturday in Dresden, which wasn’t planned at the first time. We did some shopping and a little bit of sightseeing as well. The Monday I had to work and to take care of my broken car, which is quite old now. I’ll probably have to find a new one pretty soon. 

Anyways, concerning the show, it was absolutely stunning, as always, and I can’t wait to buy that black & white coat! I’m wearing my souvenir from Valencia, which I haven’t worn since then. I’s an oversized dress by Cos with some kind of shards in the back, which I couldn’t leave in the store. Besides that, I love dresses with pockets:) 

I took my boyfriend to Fashion Week with me and since he went straight from work, he didn’t have time to change, he was wearing a suit. Originally I wanted to wear something more extravagant, but a true couple should match, so that’s why I chose more of an elegant style. 

After the show, we got sooo hungry and were looking for a place to eat. Finally we decided to go to Ambiente Brasileiro, which we were planning since April. We were leaving the place sooo stuffed, that my stomach literally dragged me down. Who has been there, knows this feeling pretty well, haha:)

And how was your weekend, guys? Are you excited about Fashion Week as well? And do you own any clothes from Cos? And have you ever been to Brasileiro? :))) 

Love, 
E.

IMG_0855IMG_0844IMG_0829IMG_0825IMG_0858IMG_0956 IMG_0888 IMG_0975 IMG_0952 IMG_0928

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “MBPFW/16

 1. March 9, 2017 at 11:24

  In the year of 2017. People around me suddenly begin to hang out with off shoulder white dress.I’m feeling curious and suspicion at the moment:”Is this a thing now?”And here’s my thoughts after research and the dress that I bought.

 2. September 7, 2016 at 16:59

  Úžasné fotky! Hrozně mě mrzí, že jsem letos fashion week prošvihla, alespoň se ale můžu kochat fotkami ostatních blogerek :)
  http://marketafrank.com/

 3. September 6, 2016 at 13:33

  Vazne skoda, ze jsi se mohla zucastnit jen jedne prehlidky, ale myslim ze to stejne stalo za to. Ja se na fashion week taky vzdycky nemuzu dockat, v Praze jsem teda zatim byla jen jednou, protoze to je trochu moc daleko, ale na tu nasi Videnskou uz se nemuzu dockat, uz jen dva tydny!!! ;D Miluju tyhle outfity z FW, jsou tak strasne inspirativni! ;D
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.