Massimo Dutti Suit de Culottes

Ahooooj!

Slibuju, že tohle je poslední ze zapomenutých článků, které se mi nahromadily za tu dobu, co jsem cestovala tak strašně moc, že jsem nestíhala postovat ani cesty, ani outfity. Proto taky fotky ještě bez berlí a bez zkryplenýho kotníku. Teďka vypadám nějak takhle. Všechy cesty do konce srpna jsem musela zrušit, tak aspoň budu mít čas dohnat resty a vypustit do světa hned několik nových článků. 

Tak se můžete těšit třeba na pár článků z Jižních Čech a hlavně Švýcarska, které jsem před pár dny procestovala zase křížem krážem.

Taky plánuju nějaké podcasty, protože nám v Hubu udělali nádherné podcastové studio a sama na nich ujíždím ve velkém. Máte nějaký nápad na to, čemu bych se mohla v podcastech věnovat? Budu ráda za jakékoliv tipy!

Užívejte léta!
E.

Hey guys! 

I promise that this is the last of the forgotten articles that have accumulated in my draft folder since I have traveled so much that I haven’t been able to publish any of my outfit or travel posts. Therefore, this one is still without crutches and without my cripple ankle. Now I look like this. Thanks to my injury, I had to cancel all the trips till the end of August, so at least I’ll have time to catch up and publish some new articles.

So you can look forward to a few articles from South Bohemia and also from Switzerland, which I explored just a couple of days ago.

I’m also planning some podcasts because they created a beautiful podcast studio in our office and I’m crazy about listening to podcasts myself. Do you have any idea what I should focus on in the podcasts? I’ll be glad for any tips!

Enjoy the summer!
E.

 

WEARING: 

Suit – Massimo Dutti
Crop Top – Stradivarius
Shoes – Reserved
Bag – Forever 21
Scarf – Lindex

 

    

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Massimo Dutti Suit de Culottes

  1. Radka
    August 2, 2019 at 14:23

    Jestli začneš dělat podcasty, tak je přeci jasný o čem musí být. Cestování! :-) A teda docela zajímavej by mi přišel podcast ve stylu ty a tvá mamka v takové nenucené formě pokecu. Vzhledem k tomu, že jste obě tak aktivní, tak by mohlo být zajímavé poslouchat o tom cestování ze dvou různých úhlů. :-)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.