Many Faces, One Skin

Ahooooj!

Určitě jste na mém Instagramu zaregistrovali naprosto fantastickou kampaň Yves Rocher a jestli ne, tak vám jí trochu přiblížím, protože jsem z ní po dlouhé době úplně nadšená! Yves Rocher totiž přišel s řadou Hydra Végétal, která má v první řadě hydratovat, což je přesně něco pro mě, protože já se v horách, ale i jinde na cestách, potýkám se suchou pletí.

Myšlenkou kampaně je “stovky výrazů, ale jedna tvář”, o kterou musíme pečovat a hydratovat jí, na což jsem já sama přišla až teprve nedávno. Bohužel jsem měla pocit, že péče o plěť se mě netýká, ale postupem času zjišťuju, že se mě naopak díky horám týká mnohem víc, než ostatních.

K této příležitosti vznikly i tyhle fotky, které ukazují moje všelijaké výrazy, kterých je vážně nespočet. V rámci této kampaně probíhala i soutěž, které jste se všichni doufám zúčastnili, protože ty ceny?!?! To bych si přála vyhrát i já! :D

A co vy? Jak moc se o svou pleť staráte? :) A schválně, uhodli byste všechny moje výrazy?

E.

Hey everyoneeeee! 

You have certainly noticed the fantastic Yves Rocher campaign on my Instagram, and if not, I’ll give you an idea of what it was about, because I’ve been very excited about it! Yves Rocher has come up with the Hydra Végétal series, which is supposed to hydrate your skin and which is absolutely perfect for me because I struggle with dry skin especially in the mountains quite a lot.

The idea of ​​the campaign is “hundreds of expressions, but only one face”, which we must take care of and hydrate it. Unfortunately, I’ve felt like this didn’t apply to me because my skin has been almost perfect, but lately, I found out that especially I have to hydrate my skin because of my mountain trips.

For this occasion, these photos were created. They basically show all of my expressions. Also, as part of this campaign, there was a competition and I hope you guys participated in it, because the prizes were incredible! I would like to win those prizes too, haha!:) 

And what about you guys? How much do you take care of your skin? :) And would you guess all my expressions?:)

E.

 

 

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Many Faces, One Skin

  1. Elis
    June 28, 2018 at 10:38

    Tak jsem na vaše doporučení objednala novou řadu od Yves Rocher a paráda!!!Tuto značku používám již několik let a nedám na ni dopostutit, zvláště pak jejich vůně zelený čaj.

    • June 28, 2018 at 20:51

      Ty brďo tak toho si moc vážím! A jsem strašně ráda, že vám vyhovuje! :))))) Je vážně skvělá!<3 :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.