Mandarin Oriental Yoga


IMG_8313-1

Ahoj!

Minulý týden v pátek jsem si v rámci nového čínského roku mohla vyzkoušet lekci jógy, která se konala v hotelu Mandarin Oriental v Praze. Spolu s holkama jsme absolvovaly i relaxační rituál (do kterého jsem se tak vžila, že jsem usnula!! :DDD) a nebo jsme se dozvěděly, co nás čeká v příštím roce podle čínského kalendáře.

Omlouvám se, že se na všech fotkách tvářím jako kakabus, bylo mi nějak špatně a když jsem přišla domu, zjistila jsem, že jsem cvičila jógu se 40°C horečkou, takže jsem zbytek pátku proležela v posteli. Vtipné na tom bylo to, že jsem se v sobotu ráno probudila a nebylo mi vůbec nic! :D Stalo se vám taky někdy něco takového? :D Asi magie! Hahaha!:D

Mějte se!
E.

Hey guys! 

Last Friday in tribute to Chinese New Year, I was invited to try yoga class, which was held at the Mandarin Oriental hotel in Prague. With the girls we also tried a relaxing ritual (which I took so seriously, that I fell asleep!! hahaha) or found out what’s awaiting us in the coming year according to the Chinese calendar. I apologize for looking mad in every picture, I was somehow not feeling very well, and when I came home, I found out that I was practicing yoga with a 40°C fever, so I cancelled everything I had on Friday and lied in the bed for the whole day. The funny thing was, that I woke up on Saturday morning and I absolutely all right! Has this happened to anyone else? I suppose it was magic! Hahaha!:)

Love, 
E

 

IMG_8334 IMG_8335
IMG_0824 IMG_0827 IMG_0829

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Mandarin Oriental Yoga

  1. Viki C.
    April 12, 2016 at 13:04

    Tak to ťa obdivujem, že si to dala s takou horúčkou. Vyzerá to tam krásne. :)
    Victoria’s secrets

  2. April 12, 2016 at 08:12

    Muselo to být fajn, podle fotek je tam krásné prostředí. Jen škoda, že nepíšeš jaké to bylo, o jakou jógu šlo a co nám ten nový čínský rok přinese :-)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.