Love

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooj!

Jak užíváte léto? Já teda na maximum, ale to jste asi všichni poznali hahaha:)))) Vzhledem k tomu, že se chystám na další trip, a to do Dolomit s mojí pološílenou mamkou, tak jsem se rozhodla vám o ní napsat pár řádků, protože je v mém životě nejdůležitější osoba, co mám.

S mamkou máme snad ten nejkrásnější vztah na světě, protože se ani jako mamka & dcera nebereme, což nevím jestli je dobře, ale já si toho strašně vážím a nechtěla bych to jinak. Jsme spíš takové kamarádky. Moje mamka je totiž úplně stejně šílená jako já, takže se mi s ní cestuje (a vlastně i všechno ostatní) ze všeho nejlíp.

Tenhle článek je ve spolupráci s Pandorou, která si v červenci zvolila v rámci kampaně DO téma “přátelství” a právě o tom můj vztah s mamkou je. Mám pár dobrých kamarádek a kamarádů, ale moje mamka je z nich ta nejlepší a vždycky bude. Tohodle přátelství si totiž vážím ze všeho nejvíc, protože je nejcennější a nikdy takový vztah s nikým mít nebudu. Říkám jí úplně všechno, vždycky mi dobře poradí, toleruje mi všechny moje šílený nápady a do poloviny z nich jde se mnou. Mám s ní tolik zážitků, jako s nikým jiným na světě, je s ní neskutečná sranda, procestovala se mnou půlku světa a myslím, že tu druhou ještě spolu procestujem. Vždycky mě ve všem, co jsem dělala podporovala a já si jí zase vážím za to, co dokázala. Nikdy na světě bych jí za nic nevyměnila a jsem strašně moc ráda, že jí mám.

Vždycky, když někam spolu přijedeme, každý se diví tomu, jaký máme vztah, že tohle prý nikdy neviděl. A víte čím si myslím, že to je? Je to tím, že mě nikdy vlastně nebuzerovala, nebila (:D), a nic mi nezakazovala. Prostě mi to vždycky jenom řekla a čekala, až si to uvědomím sama. Pamatuju si, že mi párkrát říkala, abych nepila. V 16 letech jsem se jednou opila tak, že jsem nebyla schopná chodit a když jsem se (netuším jak) dostala domu, mamka mě posadila do sprchy, pustila na mě studenou vodu a řekla mi: “Já jsem ti to řikala” a nechala mě v tom vykoupat. Doslova. Sama jsem si uvědomila, že se takhle opít už nikdy nechci a do dneška se mi to už nestalo. Taky mi říkala, ať nekouřím. Asi od 17 do 19 jsem kouřila a po maturitě jsem si teprv uvědomila, jak je to odporné, přestala a teď bych se cigarety už nedotkla. Všechny tyhle věci jsem si ale uvědomila sama a to je mnohem cennější, než dělat prostě to, co mi rodiče řeknou.

Anyways, dneska jsme spolu byly u kadeřníka a pak na obědě a neuvěřitelně si to užily. Za pár dní spolu odjíždíme do Dolomit zdolat Tre Cime (2999 m.n.m) a já se strašně těším, že se zase nasmějeme, jako dvě nejlepší kámošky! :)

A co vy, jaký máte vztah s mamkou vy? :))

E.

Hey guysss! 

How are you enjoying the summer so far? I’ve been having amazing few weeks, but everyone probably sees that hahaha :)))) Since I’m going on the next trip to the Dolomites with my mom, I decided to write a few words about her because she’s the most important person in my life. 

We have the most beautiful relationship with my mom, because we don’t really feel like a mom and a daughter, which I don’t know whether it’s good, but I respect it very much and I wouldn’t want it any other way. We’re more like friends. My mom is just as crazy as me, so I love traveling with her (and every other activity as well actually). 

This article is in cooperation with Pandora, whose July claim is “friendship” and that’s how I feel about my relationship with my mom. I have a couple of good friends, but my mom is the best one and will always be. I really appreciate this kind of a friendship because I’m sure I’ll never have such a relationship with anyone. Ever. I tell her everything, she always gives me good advises, tolerates all my crazy ideas, and does half of them with me. I have so many cool memories with her, she is really fun, she’s traveled with me halfway around the world, and I think the other half is waiting for us somewhere there and she’s always supported me in whatever I did. I would never change her and I’m so glad to have her. 

Whenever we go somewhere together, everyone always wonders how we can have this kind of a relationship. And do you know what I think it is? It’s because she never actually bossed around, hit me and she never forbid me anything. She just just told me not to do it and waited for me to realize it on my own. I remember her telling me a few times not to drink alcohol. At the age of 16, I got drunk so bad, that I was unable to walk, and when I got home I don’t even know how, my mom put me in the shower, turned on cold water and said, “See? I told you” and left me there. I realized I don’t ever want to get drunk like this anymore, and it hasn’t happened to me since then. She also told me not to smoke. From about 17 to 19 I’d been smoking and after graduation I had just realized how nasty it was, quit and now I wouldn’t touch a cigarette anymore. All these things I’ve realized on my own and it’s a lot more valuable than just doing what my parents say.

Anyways, today we went to a hairdresser together and then for lunch and we really enjoyed it. In a couple of days we’re heading to the Dolomite to hike Tre Cime (2999 m.a.s.l.) and I’m so excited! :) 

And what about you guys, what’s your relationship with your mom? :))

E.


Všechny šperky jsou z nové kolekce Pre-Autumn Pandora.

All the jewelry is from the new pre-autumn collection by Pandora. 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  4 comments for “Love

  1. Anonymous
    July 27, 2017 at 10:27

    Tre Cime,paráda, velice těžké cesty nahoru,jsem nevěděl že i lezeš🙋

  2. July 27, 2017 at 06:58

    Tak to je moc krásný článek! Je dobře, že máš s mamkou takový vztah, já sem na tom s tou svojí dost podobně :))

    http://www.czechblondyn.blogspot.cz

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.