Los Angeles

Ahooooj!

Zdravíčko z prosluněného LA!

Takže Puma #teamfaster je bohužel za mnou, ale mě čeká další potulování se po Kalifornii. Celých 7 dní! Kamarád za mnou přijel ze Sacramenta až odpoledne (přece jenom to ze SC do LA chvilku trvá), takže já měla ještě skoro celý den, který jsem nechtěla proválet na hotelu, takže jsem se ráno hned po snídani odcheckovala, kufry nechala na hotelu a vyrazila jen s kabelkou a sluchátkama v uších pěšky do Hollywoodu. Byla to docela štreka, řekla bych něco kolem 15 km, ale když jste ve městě, kde se vám líbí, tak to moc neřešíte:))

V Hollywoodu jsem měla namířeno na Hollywood Boulevard, kterej jsem viděla snad stokrát (kecam, asi třikrát:D), ale nepřestává mě fascinovat.

Nemohla jsem si neprojít chodník slávy a vlastně celou ulici, která je beztak nekonečná. Myslela jsem si, že dojdu až do Beverly Hills, ale když jsem se chystala opustit Hollywood, zrovna mi volal kamarád, že dorazil a kde jsem. Naskočila jsem k němu do auta a do Beverly Hills vyrazili už společně. Tam jsme prošli pár typických ulic s palmama, ale hlad nás vyhnal do nejbližšího In-N-Out. Jestli někdy budete v Kalifornii, nenechte si tenhle fast-food ujít. Mají sice jen hamburger, cheeseburger, doubleburger a hranolky, ale zato je dělaj sakra dobře. No a jestli vás obyčejný hranolky nebavěj, tak zkuste cheesefries, nebo fries animal style, který v menu nemaj a musíte o nich prostě vědět. Je to takovej malej trik;D

Pak jsme vyrazili nahoru na Hollywood Hills, abysme omrkli ještě slavnej nápis. Jenže já jsem si nepamatovala, jak se dostat na jednu z vyhlídek a samozřejmě ani jednomu z nás nefungoval internet, abysme se podívali, tak jsme to prostě riskli a vyrazili na random ulici, která na mapě vypadala jako že by mohla bejt poblíž. Vyjeli jsme klikatýma uličkama až na úplnej konec silnice a zaparkovali. No a našli jsme bránu, která byla zamčená. Začli jsme přemejšlet, jestli jí přelezem, což se mi vzhledem k tomu, že měla asi dva metry, úplně nechtělo:D No a jak jsme tak stáli, přišel týpek, obešel nás, zamířil k malým dveřím pár metrů od týhle obří brány, kterých jsme si samozřejmě nevšimli a normálně prošel na druhou stranu. Ještě že jsme tu bránu nezačli přelejzat, byl by na nás asi docela vtipnej pohled, když dva metry od nás byly normální otevřený dveře :D

Měli jsme neskutečný štěstí, protože mam dojem, že jsme se dostali na nejlepší vyhlídku, která byla od nápisu zároveň i nejblíž. Byla to tuším ulice Mulholland Hwy.

Pak jsme vyrazili zpátky do hotelu, kde jsem si vyzvedla kufry a vydali se dál na jih do San Diega, ale o tom zase až v příštím článku, ať se máte na co těšit!:)

E.

Hey travelers!

Kisses from sunny LA!

So, the Puma #teamfaster summit is unfortunately over, but I still have 7 full days of wandering around California. My friend came from Sacramento to see me, but he wasn’t gonna get to LA till the afternoon (I mean, SC to LA takes a while), so I had almost the whole day, which I didn’t want to waste in the hotel, so I checked out in the morning right after breakfast, left my luggage at the hotel and went out only with my handbag and headphones in my ears, heading to Hollywood. It was quite a walk, I’d say about 15 km, but when you are in a city which you love, you don’t really care!:)

In Hollywood, I was heading for Hollywood Boulevard, which I’ve seen a hundred times (alright, only three times, but still haha:)), but it hasn’t stopped fascinating me.

I couldn’t miss the Walk of Fame and actually the entire street, which is endless. I thought I’d make it to Beverly Hills, but when I was about to leave Hollywood, my friend called me that he just arrived and asked me where he could pick me up. I jumped into his car and we drove to Beverly Hills together. There we went through the typical palm-streets, but the hunger forced us to get to the nearest In-N-Out asap! Hahaha:) If you ever go to California, don’t miss this fast-food. They only have a hamburger, cheeseburger, doubleburger, and French fries, but they’re doing those pretty well. And if you’re not a big fan of ordinary French fries, try cheesefries or fries animal style, which you won’t find in the menu and you just have to know about them. It’s a small trick haha:) 

Then we headed up to the Hollywood Hills to see the famous Hollywood sign. But I didn’t remember how to get to one of the viewpoints, so we just risked it and set off on a random street that looked like it might be nearby. We drove through the windy streets to the very end of the road and parked the car. Well, we found a huge locked gate. We started measuring, if we can climb over it, but it was about 2 meters high, haha. And as we stood there, a guy came, walked around us, headed for a small door a few meters from that giant gate, which of course we didn’t notice and just went to the other side through this door. I mean, I’m glad we didn’t start to climb over the huge gate, it would be quite funny to see us climbing it, when there was a regular open door two meters from us, hahaha:) 
We had unbelievable luck, because I think we got to the best viewpoint, that was also the closest one to the sign. The street was called Mulholland Hwy.

Then we went back to the hotel, where I picked up my luggage and went further south towards San Diego, but more about that in the next article, so you guys have something to look forward to! :) 

Love, 
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Los Angeles

  1. khiz
    November 28, 2017 at 17:03

    Totally Loving Your blog
    Regards
    MiiKey MiiSport Grey Wireless Bluetooth

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.