Long days, short nights.

IMG_0546b

Ahoj!

Tak mě mamka zase dostala do kolen, když mi sdělila, že si myslela, že mám na sobě sukni na doma… Rodiče občas dokážou vážně potěšit. Tak jsem jí vysvětlila, že nee, že taková sukně se nosí, když si zapomene oholit nohy a na kalhoty je moc vedro. Vlastně tohle je takový malý fígl, protože to jsou šaty:)) A tenhle outfit vlastně vznikl úplnou náhodou, protože mi došly bílý trička a musela jsem lovit u Vojty ve skříni. Jedno XXL bílý jsem ulovila, ale bylo mi samozřejmě ke kolenům, takže jsem na něm prostě udělala uzel, a tohle je výsledek! Co vy na to?
No a nesmí chybět moje dřív nesnášené, teď milované Superstary.

Taky jak jste si mohli všimnout máme nový design blogu, ale ještě půjde hodně do velkých úprav, takže si moc nezvykejte!:D

Anyways, dneska jsem měla poslední příííííšenou zkoušku a tak jsem byla připuštěna ke státnicím! Nevim, jestli se teda mám radovat, protože na státnice mám přesně 14 dní, přičmemž kolegové se na ně učí už minimálně dva měsíce. Musím říct, že tenhle semestr byl ten nejvyčerpávající ze všech, už i v práci se mě lidi ptají, co mi je, že jsem nějaká unavená, a to je co říct. Nedělám nic jiného, než se učim a myslim, že mi z toho už lehce hrabe. Zrovna včera, den před poslední zkouškou, jsem se ráno dobývala do školní knihovny i když bylo půl hodiny před otevírací dobou a večer v 8 mě z ní museli násilím vytahovat. Zjistila jsem totiž, že v knihovně se učí ze všeho nejlíp, protože tam není co jiného dělat. Navíc je tam fakt ticho a učí se tam všichni, takže to docela motivuje.

Bože jak já se těším na léto!!

A co vy a vaše trápení se školou?:)
E.
___________________________________________________

Hey everyone!

So my mom asked me back then why I’m wearing this home skirt, so I explained to her, these kind of skirts are great for days when your legs aren’t shaved and it’s too hot for pants. This is actually a little trick because it’s not a skirt, it’s a dress. This outfit was made by accident because I was out of clean white tops, so I went to my boyfriend’s closet and stole one from him. It was of course too big, so I simply made a knot on it and voilá. What do you guys say? I’m also wearing my Superstars, that I used to hate and now I love them. 

Also, as you could notice, the blog design is totally different, but don’t get used to it because there will be a lot more changes!:)

Anyways, I had the last exam today, but not for very long. I’m having state exams in two weeks and I haven’t started studying yet, while my friend have been studying for months, so I’m getting a bit nervous. I have to admit that this school semester was the most exhausting one, I can’t wait for the summer!!! 

And what about you guys, hows your school? :) 
Love, 
E.

IMG_0586

IMG_0602

IMG_0615

IMG_0644

IMG_0649

IMG_0650

IMG_0660

IMG_0663

IMG_0671

IMG_0684

IMG_0685

IMG_0718

IMG_0738

IMG_0740

 

WEARING: 

Dress – H&M, t-shirt – Men’s New Yorker, shoes – Adidas Originals, leather jacket – Amisu, handbag – Forever21

650446hmprod-11673012M19513_01_standard5800970508DW_1_BST

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  11 comments for “Long days, short nights.

 1. June 19, 2015 at 11:31

  skvely outfit, slusi ti to:)

  http://www.bridgeofmemories.blogspot.com

 2. June 10, 2015 at 16:49

  Design blogu skvělý, outfit skvělý, lokace pro focení skvělá..prostě palec nahoru a úsměv k tomu ;)

  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 3. June 10, 2015 at 14:42

  Nádherný outfit! :) Mám to se školou podobně, akorát se k tomu učení moc neumím donutit a pak to všechno doháním na poslední chvíli :D :/

  • June 10, 2015 at 19:25

   Hahaha, já myslím, že všichni studenti jsou na tom stejně! Ať žije prokrastinace! :D
   A děkuju:)))))

 4. June 10, 2015 at 11:07

  Outfit super :) superstary se mi driv nelibily, ted uz docela i jo, ale jen ty nizky, ne kotnickovy. K tomuhle outfitu bych volila jiny boty, ale neni to celkove spatny :) me cekaj jeste dve zkousky-zitra a v utery.. A pro letosek hotovo.. Pristi rok, kdy budu delat bakalare, ti bude mnohem horsi :D

  • June 10, 2015 at 12:43

   Tyjo vy se všichni máte, že už končíte!:((
   A děkuju za názor!:) <3 jsem ráda, že slyším i nějakou kritiku:)

 5. June 9, 2015 at 20:51

 6. June 9, 2015 at 18:55

  Boží outfit (hlavně proto, že já si poslední dobou taky hodně zamilovala dlouhé sukně/šaty a už jsem se v nich dokonce naučila chodit, aniž bych si rozbila držku:D) – ale ty tenisky bych tentokrát vyměnila ;)
  Mě zitra čeká poslední příííšerná zkouška a pak SNAD prázdniny!

  • June 9, 2015 at 19:35

   Tak nekoukej na blog a uč se!:):DD
   Přesně, taky jsem se je docela naučila nosit a musim říct, že je to superpohodlný:)))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.