Lift Off

_DSC2289

Ahooojteeeee!

Minulý víkend jsem měla příležitost znovu spolupracovat ze značkou Lift-Off, o které jste určitě už slyšeli. Je to tým mladých lidí, kteří jako první přišli s kombinací tašky na kolo a klasické brašny. Teď už ale dělají i skvělé luxusní batohy, s jejíž focením jsem tentokrát pomáhala i já. Jezdili jsme jejich fantastickým Mini kabroletem a hledali ty nejlepší místa. Vznikly tyhle fantastické snímky, koneckonců můžete posoudit sami, jak dopadly:) A co říkáte na batoh? :)

Mini jsem si úplně zamilovala a vůbec by mi nevadilo v něm po Praze jezdit! Kabriolet je naprosto geniální záležitost a neuvěřitelně mě bavilo, jak mi vlál vítr ve vlasech (už vím, jak se v kadeřnictví dělá “nedbalý rozcuch” hahaha:). Úplně si v něm umím představit nějaký letní roadtrip! Sama budu muset za chvilku řešit i svoje auto, protože mi můj Focus pomalu, ale jistě odchází:( Mám ho už 5 let, ale je to 15-ti letý stařík, který už má dost za sebou.

Někdo nějaké tipy/dobré zkušenosti? Ráda bych zůstala u krátkého hatchbacku, potřebuju totiž, aby se s tím dobře parkovalo v centru. Na víkend jsme měli půjčeného ještě sedmičkové BMW a nevešlo se do jediného volného místa v centru a málem mi z toho praskla cévka, jak jsem se rozčilovala:D.

E.

Hey everyoneeeee! 

Last weekend I had a chance to cooperate with Lift-Off again, a brand I’m pretty sure you’ve heard about. It’s a team of young people, who were the first ones to introduce a bag that combines a bicycle bag and a regular handbag. Now, they’re making really cool backpacks as well and I was helping shoot  some photos. We were driving their fantastic Mini ragtop and were looking for some spots. These amazing photos were created, after all you can review them and let me know if you like them! And how do you like the backpack? :)) 

I’ve fallen in love with the Mini and I wouldn’t mind owning one at all hahaha:) The ragtop is an absolutely brilliant matter, I loved the wind playing with my hair (I found out how the messy hair is done at a hairdresser hahaha:). I can image having this car on a summer roadtrip! I’ll have to figure out what to do with my car as well, because my Focus is getting quite old and I would have to invest a lot of money to repair everything that’s needed. I’ve had it for 5 years now, but it’s 15 years old, so he’s gone through a lot. 

Does anyone have any tips/good experience? I’d like to have a short hatchback again, because I can fit in any parking spot easily, when parking in the downtown. We had borrowed a BMW 7 for the weekend as well and it couldn’t fit anywhere, because it’s really long. I almost lost my mind driving around and trying to find a spot hahaha:) 

E.

_DSC2257 _DSC2220 _DSC2139 _DSC2134 _DSC2126 _DSC2101y _DSC2100 _DSC2086

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Lift Off

 1. September 22, 2016 at 12:02

  Ty fotky jsou uzasne!

 2. September 20, 2016 at 19:19

  Cool autíčko!

 3. ferda
  September 14, 2016 at 14:04

  Pěkné fotky:)

 4. September 10, 2016 at 20:05

  Dokonalé fotky!! :)

  http://www.marketafrank.com

 5. September 9, 2016 at 17:55

  Veľmi pekné fotky, batoh vyzerá zaujímavo. A mini je rozhodne krásne auto.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

 6. September 9, 2016 at 05:33

  Naprosto uzasny fotky, moc se povedly, mista jsou uzasny, ale ty fotky z auta jsou stejne nej, no a batohy jsou taky naprosto bozi! Rekla byhc, ze moc povedena spoluprace!
  S laskou
  Sandra ze http://www.shineoffashion.com
  https://www.instagram.com/sandraslusna/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.