Lift Off x Basmatee

Hezké sobotní odpoledne!

Vzhledem k tomu, že je dnes konečně ještě trochu teplo, tak pro vás mám tip, kde se zastavit při dnešním courání Prahou, protože určitě málokdo bude tenhle dost možná poslední teplý víkend v tomto roce trávit doma na zadku:) a pokud někde nevýletíte, ale jste doma (nebo na návštěve v Praze) a rádi byste jen tak se někam vyrazili projít, tak se určitě zastavte na adrese Školská 7, kde ještě dnes máte poslední šanci nahlédnout do pop-up storu značky Basmatee, která spojila síly s kluky z Lift Off a společně vymazlili tamní prostory pro moc hezkou prezentaci svých nejnovějších kousků (a nejen těch). Pokud někdo z vás má trochu ponětí o jedné či druhé značce (případně třeba i o obou..), tak asi tuší, že tohle není klasický příspěvek, ale je tu trochu chyták. Tím chytákem je především to, že se jedná především o pánské značky a tenhle dnešní příspěvek nepíše Eliška, jak už je v podstatě pravidlem:)

Vzhledem k Eliščině absenci jsem se za kluky vyrazil podívat sám a v prostorách jsem při tom všem prohlížení ztratil pojem o čase a strávil tam část odpoledne. Ve středu proběhla i otevírací party, na které nechybělo kromě spousty lidí také představenmí zbrusu nového MINI Clubman, který nabízel jak požitek pro oko, tak také testovací jízdy. Další značkou, která s outo akcí spojila své jméno, je Festka, která poskytla jízdní kola, na kterých si můžete brašny prohlédnout “v akci”. 

IMG_9903

Pro ty z vás, kteří moc netuší, o co jde, nabízím stručné představení.

Za názvem Lift Off se skrývá především duo mladých designérů, kteří se vzhlédli v městské cyklistice a začali tak tvořit svoje vlastní kousky, které prpojují lásku (a užitečnost) ke kolům s vysoce kvalitními módními prvky. Kluci dali hlavy dohromady a zanedlouho byla na světě první multifunkční (ale luxusně vypadající) taška MAGNETAR. Poslední novinkou je peněženka VELORUM, kterou už jsem si musel objednat i já:))

Basmatee je na druhé straně obchod, jak kamenný tak internetový, který najdete na právě již výše zmiňované adrese. Basmatee nabízí v současné době něco kolem 30 značek, které se vyznačují především kvalitou, nadčasovostí a zajímavým designem. Svetry, kabáty, bundy, košile, boty, batohy, ale také sluneční brýle nebo třeba 14GRAM JEWELSThe Room by Basmatee se snaží být více než klasickým obchodem, tudíž určitě neuděláte chybu, když budete sledovat jejich fb stránky, takovýchto akcí bude určitě přibývat. Mimochodem je pod taktovkou také čistě pánskou:)

To jen tak pouze stručně. Dámskou část čtenářů článek možná úplně nezvednul ze židle, ale pokud se podíváte na produkty obou značek a design a móda jsou vám blízké, tak určitě neuděláte chybu, pokud za kluky zavítáte. Kdo ví, možná se můžete inspirovat pro své drahé polovičky nebo rodinné příslušníky. Kažopádně návštěva byla zážitkem, kluci jsou ochotní a moc rádi poradí a vše okolo proberou. Fakt tomu rozumí!:)

Určitě doporučuji jak pánům, tak dámám, tohle je fakt povedená akce! Mějte se a užijte si tenhle fajn víkend!

(trochu nezvykle) Vojta

IMG_9850

IMG_9855

IMG_9856

IMG_9859

IMG_9860

IMG_9863

IMG_9864

IMG_9865

IMG_9867

IMG_9868

IMG_9869

IMG_9875

IMG_9877

IMG_9878

IMG_9879

IMG_9887

IMG_9889

IMG_9890

IMG_9895

IMG_9896

IMG_9900

IMG_9914

IMG_9917

IMG_9916

IMG_9915

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Lift Off x Basmatee

 1. November 7, 2015 at 15:49

  Skvělý fotky, vypadá to moc dobře :)

  • Vojtěch Roušar
   November 7, 2015 at 15:52

   Kluci to fakt parádně vymysleli a hlavně věci jsou super! Klidně bych to měl všechno v šatní skříní doma!:)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.