KVIFF Day 3

Ahooooj!

Tak jsme se s Martinem vrátili v sobotu podruhé do Varů, tentokrát už ale na červený koberec a na closing party v Grandhotelu Pupp. Přes den jsme natočili další díl MM (právě z červeného koberce) a večer jsme na skok omrkli party. Jenže!

Martin mi v pátek večer oznámil, že na closing party v Puppu je dresscode black tie, což pro pány znamená smoking a pro dámy dluhá večerní. Už mu ale nedošlo, že sice jsem holka, která má třikrát tolik oblečení, než všechni normální lidi, ale dlouhou róbu jsem naposledy měla možná tak v tanečních a za prvé je příšerná a za druhé se do ní už dávno nevejdu. Tak jsem mu vynadala a v sobotu ráno jsem už běžela po Příkopech a sháněla dlouhé šaty, které by alespoň trochu připomínaly večerní róbu a zároveň nestály deset tisíc. Nutno podotknout, že jsem na to měla asi 45 minut. NAŠTĚSTÍ jsem v Mangu našla jedny šaty, které splňovaly požadavek dresscodu, nicméně žádná paráda to nebyla. Čapla jsem je a uháněla vyzvednout Martina.

Cesta z Prahy utekla rychle, takže jsem stihla ještě skočit do Douglasu, kde mi udělali parádní vlasy, takže jsem vypadala aspoň trochu k světu:)

Po natáčení jsme video opět hned sestříhali a odeslali do Streamu ke schválení a v 11 už jsme luxusní limuzínou uháněli do Puppu. Ubytování na tu noc jsme zařízené neměli, protože jsme si řekli, že se rozhodneme až podle toho, jaká bude party – buď to o půlnoci zabalíme, sednem do auta a odřídíme do zpátky do Prahy, nebo na rychlo v noci ještě bookneme nějaké ubytko.

Nakonec jsme se rozhodli až asi v půl druhé, že teda jedeme domů, takže do postele jsem ulehala až kolem čtvrté, k smrti vyčerpaná. No a jaká byla party v Puppu? No… nemůžu říct, že špatná. Všechno bylo krásně vyzdobené, spoustu jídla, pití a zajímavých lidí a připadali jsme si jako v Gatsbym, ale mě na tyhle akce moc neužije. Vždyť víte, že já radši ty hory… Hahaha:)  Jednou tuhle party zažít je fajn, ale že bych se na ní každý rok těšila, to ne.

Takže to je ode mě z Varů všechno a příště už report ze Splitu!:))))

E.

Hey everyoneeeee!

So me and Martin returned to Vary for the second time on Saturday, this time straight to the red carpet and the closing party at Grandhotel Pupp. During the day we shot another part of MM and in the evening we headed to the party. However!

On Friday evening, Martin told me that there is a black tie dresscode for the party in Pupp, which means a tuxedo for men, and a long evening gown for the ladies. He thought that I was a girl who has ten gowns at home, but boy he was wrong. I only have one, but the last I wore it was in my dancing class, so first of all it’s terrible, and second of all, it doesn’t fit me anymore. So on Saturday morning, I ran to downtown and looked for a long dress,  which would look like an evening gown and wouldn’t cost a fortune. I have to say that I had about 45 minutes to find one. I was lucky because I found one in Mango. It met the dress code requirements, but it was really basic & boring. I bought it and drove to pick Martin up.

The way from Prague to Vary was fast, so I managed to stop by Douglas, where they fixed my hair, so I looked a bit better, haha:)

After shooting, we edited & cut the video again and sent it to Stream for approval, and at 11pm, we were riding a fancy limo to Pupp. We didn’t have any accommodation for that night, because we thought, that we would decide on the party – it if was bad, we would have called a night and driven back to Prague, or we would have booked a hotel and partied till late if it was good. 

At the end, we decided to drive home at about 1.30 am, so I got to bed at about 4 am, exhausted to death. And how was the party? Well … I can’t say it was bad. Everything was beautifully decorated, there was plenty of food, drinks, and interesting people, and we felt like in the Gatsby movie, but this is nothing for me. You know that I prefer the mountains … Hahaha :) I mean, it’s fun to see this party once in a lifetime, but it’s not like I wouldn’t want to miss it every year.

So that’s all from this year’s KVIFF and next time from Split finally! :))))

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “KVIFF Day 3

 1. Ian
  July 11, 2017 at 21:16

  Dress looks fantastic, hope you were not wearing addidas trainers!

  • July 12, 2017 at 15:21

   Thank you, Ian! Nooooo, I was wearing heels!!! Hahahah:)

   • Ian
    July 14, 2017 at 19:09

    Perfect

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.