KVIFF Day 1

Elite Bloggers – Content Marketing

 

Ahoooooj!

Tak jsem se vrátila z Karlových Varů, kam jsem i tentokrát, stejně tak jako minulý rok, zavítala na mezinárodní filmový festival! Dohromady jsem tu strávila dva dny, ale ani na vteřinku jsem se nezastavila. Do Varů jsme přijeli s Martinem už ráno, protože jsme tu natáčeli speciální díl Minuty Módy, který jsme zároveň hned sestříhali, aby vyšel hned další den. Odpoledne jsem se nechala nalíčit u stánku Douglas, kde se mě ujaly hned dvě slečny a udělaly ze mě po celodenním natáčení zase člověka, takže jsem večer vypadala trochu k světu. Jedna se mi postarala o make-up a druhá o vlasy. Udělali jsme nahé líčení jen s výraznou červenou rtěnkou a vlasy jsme jen lehce zvlnily, aby pořád vypadaly přirozeně, ale zároveň upraveně.

Na sobě jsem měla vestu a kalhoty ze Zary, nové botky z Asosu, mojí oblíbenou (ale všemi ostatními nesnášenou) čepici z H&M a kabelku z Pull&Bear.

Ten den jsme ani nestihli ani žádný film, tak jsme doufali, že nějaký omrkneme další den. Večer jsme vyrazili na media party v Poštovním Dvoře, která se vyvedla na jedničku. Odcházeli jsme jako jedni z posledních a přesunuli se do Finlandia Cocos Baru a zbytek už popisovat nebudu, ale je vám určitě jasné, v kolik jsme odcházeli na pokoj, hahaha:)

A o druhém dni, který byl pro mě snad ještě záživnější, vám napíšu hned příště!

A co vy? Byli jste se na festivalu podívat? :) Líbil se vám?

E.

Hey guysssss!

So I just got back from Karlovy Vary, where I visited the International Film Festival! I spent two days there, but I didn’t stop for a second because I had so much stuff to do! We arrived in Vary early in the morning, because we were filming a special episode of my fashion show, which we had to edit and cut the same day. When we were done with shooting, the girls at Douglas made me look like a lady again, so I was ready for the evening parties. One took care of my makeup and the other one did my hair. I got a “naked” makeup with only a distinctive red lipstick, and wavy hair, so it would still look natural, but nice at the same time.

I was wearing a vest and trousers, both from Zara, new Asos sandals, my favorite H&M hat and a Pull & Bear handbag.

We didn’t see a single movie that day, so we hoped we’d see one the next day. In the evening, we went to the media party, which was fun! We were almost the last ones to leave and moved to Finlandia Cocos Bar. I won’t say what happened next, because I’m sure everyone can imagine that, hahaha:)

The second day was even more fun for me, but I’ll write about that in the next article!

And what about you guys? Have you ever been to the film festival? :) Did you like it?

E.


Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  5 comments for “KVIFF Day 1

 1. Michaela Cibulková
  July 9, 2017 at 08:53

  Dívala jsem se na minuty módy a moc by mě zajímala ta kalhotova sukne co jí měla slecna na sobě.. nevedela bys odkud ji měla? Moc diky

  • July 9, 2017 at 13:47

   Bohužel netuším, ale byla skvělá, to jsem se zeptat měla!:(

 2. Ola
  July 8, 2017 at 08:21

  Hi El, you look really lovely with professional make up and hairstyle. I like your red dress, what brand it is??
  Enjoy!
  O*

  • July 9, 2017 at 13:56

   Hi, thank you Ola! <3 there is a link in the next article!:) (From KVIFF Day 2)

 3. sam collin
  July 7, 2017 at 15:46

  You look stunning dear.

  Regards.
  Walkindiscount.com

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.