New Collection by Komono

IMG_1968

Ahoj!

Nedávno jsem navštívila představení nové kolekce značky Komono, které se konalo v netradičních prostorách – ve vinohradském Zmrzlináři, a rovnou jsem si odnesla i nové hodinky.

Nikdy jsem hodinky nenosila, až do té doby, než jsem objevila právě tuhle značku. A když už jsem je nosila, tak jsem je měla jako doplňek a když jsem potřebovala vědět, kolik je hodin, lovila jsem několik minut telefon z kabelky. Často mi hodinky šly i o pár hodin dozadu a vůbec mi to nevadilo:D

Teď jsem si od Komona pořídila už druhé, protože ty první nemůžu sundat z ruky. Ti, kdo mě už znají, vědí, že miluju minimalismus a čím jednodušší, tím lepší. Proto ten úplně obyčejný bílý ciferník. Zároveň mám ráda velké hodinky, občas vezmu přítelovi i ty jeho. Mám ultra hubené zápěstí a líbí se mi ten kontrast malé ruky a obřích hodinek. Nosím hodiny netradičně na pravé ruce, takže si je musím pokaždé ve škole na hodině sundat, protože jsem pravák a vadí mi při psaní. Ale i tak mi to za to stojí, protože nenosím žádné šperky a hodinky jsou pro mě skoro jediným šperkem:)

Tyhle a spoustu dalších najdete třeba na Freshlabels v Panské, nebo na jejich e-shopu.

Mějte se!
E.

Hi guys!

I recently visited the introduction of the new collection by Komono, which took place in an extraordinary place – an ice-cream shop, and I got a new watch right away.

I never wore watches, until I discovered this brand. And if I did, I used them as a jewellery and when I needed to know what time it is, I always looked for my phone. Usually they didn’t even show the right time, because I never needed it.

Now I have bought a second watch by Komono because I can’t take the first one off my wrist. Those who already know me, know that I love minimalism and the simpler, the better. That’s why I chose this perfectly ordinary white face. Also, I like big watches, sometimes I steal my boyfriend’s watch. Ive got an ultra-thin wrist and I like the contrast of small wrist and a giant watch. I wear clock on my right hand, so I always have to take it off, because I’m right-handed, and it bothers me when writing. But even so, it’s worth it, because I do not wear any other jewelry and a watch for me is the only jewellery :)

This and many others can be found on Freshlabels in Panska Street, or in their e-shop.

Love,
E.

IMG_2060 IMG_2047 IMG_2045 IMG_2028 IMG_2019 IMG_2013 IMG_2010 IMG_2009 IMG_1992

 

 

IMG_2577

IMG_2579 IMG_2581 IMG_2584 IMG_2591 IMG_2596

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “New Collection by Komono

 1. May 17, 2016 at 10:26

  Krásne ?❤️navštívte aj náš blog. Verím, že vás niečo zaujme http://www.waveofreality.com/

 2. May 17, 2016 at 08:50

  Hodinky vypadaji fakt luxusne! A zmzlinar dela samozrejme nejlepsi zmrzku! Mnam :)
  htpp://www.shineoffashion.com

 3. May 16, 2016 at 17:36

  Veľmi pekné hodiny, tiež mám rada taký jednoduchší dizajn :)

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/2016/04/travel-diary-dublin-ireland.html

 4. May 15, 2016 at 20:06

  Komono i Zmrzlinář jsou lásky největší. U nich nemůžeš šlápnout vedle.
  K.
  http://inkpotstories.com/

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.