Knitwear.

IMG_2772

Posílám pozdravy v Drážďan!

23.12. jsme se s Vojtou rozhodli, že se podíváme do Drážďan. Naivně jsme si mysleli, že tam nebude ani noha, že se už všichni budou u pohádek cpát cukrovím a dávit salátem, ale spíš to vypadalo tak, že se celé Česko a Německo vydalo právě sem. Chtěli jsme se podívat na trhy, vypít si v klidu svařák, dát si bratwurst a projít se. Místo toho jsme strávili celý den (dobře, uznávám, nechtělo se nám ráno vstávat, tak jsme dorazili až ve 3 :DDD) v Altmarku a na Prager Strasse v obchodech. Jenom v třípatrovém Primarku jsme strávili přes tři hodiny. Večer jsme sebrali odvahu a vydali se tulit mezi davy uřvaných Čechů, ale po pár minutách jsme s hysterickým záchvatem utekli na krátkou procházku k Labi. No, já myslím, že to za to stálo. Aspoň ten Primark :)))

P.S. Kdybyste taky měli nějaké outfity na téma Knitwear, můžete je do konce roku poslat do soutěže holkám z A Cup of Style (celý článek tady) a vyhrát nějaké pěkné ceny :)

Klidné Vánoce (bez uřvaných Helmutů a Homolků)

Eliška
____________________________________________________________________

Kisses from Dresden!

On 23.12. me and Vojta went to Dresden. We kinda thought there would be no people since the next day was Christmas, but boy we were wrong. I have never seen so many people in Dresden. We wanted to hang out at the Christmas market, have some mulled wine and bratwurst but instead of that, we spent almost the whole time on Prager Strasse and in Primark shopping. Later we went for a short walk  :)))
Love, 
E.

IMG_2774

IMG_2782

IMG_2784

IMG_2795

IMG_2798

 

WEARING: 

Jumper, Shirt – Gate, Leather Pants, beanie – Terranova, Handbag – Céline, Sneakers – Baťa, Coat – Stradivarius

c-3full_img_357458

full_img_350824

full_img_296912

 

 

 

 

 

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Knitwear.

  1. December 27, 2014 at 17:02

    Tá kabelka je dokonalá! Celine to umí! ♥ Dijoun&Klaudi

    • December 27, 2014 at 17:29

      Nojo, Céline je jediná moje drahá kabelka. Ale stála za to. Nikdy už bych nechtěla jinou <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.