Karl xx Tonak

Ahooooj!

Nějakou dobu jsem vás zásobovala samými horami, takže je zase čas na outfitový příspěvěk. Už někdy dávno jsem psala, že mě vždycky strašně baví ten pocit, když přijedu špinavá, smradlavá, zabahněná a nenamalovaná z nějaké cesty zpátky domů do Prahy a během chvilky se ze mě stane zase na pár hodin dáma a vyrážím do města na schůzku. Takový chameleon:)))) 

Těžko říct v čem se cítím líp. Asi bych to popsala tak, že když už jsem desátý den v horách za bezdomovce, těším se na dámu a když už jsem zase moc dlouho za dámu, přestane mě to bavit a už bych zase chtěla být za toho bezdomovce.

Anyways, včera se stala docela zajímavá věc. Ono to vlastně ani zajímavé není když nad tím tak přemýšlím. Tohle je u nás na denním pořádku. Včera mi volala mamka a ptala se mě co dělám zítra. Povídám, že nic záživného a proč. A ona na to, jedem do Laponska na polární záře! Vůbec ji nijak zásadně netankuje moje aktuální angína. No a tak to bylo. Během pár minut jsme koupily letenky a za pár hodin odjíždíme. Měly jsme takové 2 hodiny na to, abychom naplánovaly itinerář, ale stejně většinu věcí budeme dolaďovat za pochodu. Mělo mě varovat, že k něčemu takovému dřív nebo později dojde, jelikož mi několikrát týdně posílala printscreen z aplikace, která předpovídá pravděpodobnost polární záře na různých místech. Upřímně té aplikaci věřím asi tak jako applovskému počasí, ale tak uvidíme, třeba budeme mít štěstí. Při nejhorším uvidíme spousty sněhu a soby:)))) Tak sledujte moje stories a já jdu balit!

E.

Hey everyone! 

I’ve been bombing you guys with too much mountains lately, so it’s time for an outfit post for a change. A long time ago I mentioned that I always enjoy the feeling of coming dirty, smelly, muddy and without makeup back home from some outdoor trip, and switching to a lady within a few minutes going out for a meeting. Such a chameleon :))))

It’s hard to say which one I prefer though. Let’s say that when it’s my 10th day in the mountains, I really look forward to the lady-side of me, and when I’m being a city lady for too long, I stop enjoying it and want to be the stinky homeless person again.

Anyways, quite an interesting thing happened yesterday. Actually it’s not really that interesting when I think about it because this happens quite often. My mom called me and asked me what I was gonna do tomorrow. I said nothing special and wondered why she was asking. And she said “how about Lapland tomorrow?” And there we went. We bought tickets within a few minutes, and will be leaving in a few hours. We literally had 2 hours to plan our itinerary, but we’re going to figure out most of the things on the way. It should have warned me that something like this would happen sooner or later, as she kept sending me printscreens from her application which predicts the Northern Lights probability in different places several times a week. Honestly I trust that application as much as I trust the Apple weather forecast, but we’ll see – maybe we’ll be lucky! Worst case scenario, we’ll see lots of snow and reindeer :)))) Anyways, be sure to check my Instastories the following couple of days! Off to packing now! Seeya!

E.


WEARING: 

Pants – Bershka
Shirt – Gant
Coat – Marks&Spencer
Blazer – Massimo Dutti
Shoes – Selected Femme (via Zoot.cz)
Bag – Karl Lagerfeld
Hat – Tonak
Scarf – Mango
Belt – H&M

  

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Karl xx Tonak

 1. Tracy Sheffield
  March 29, 2019 at 00:19

  Love the look!!

 2. Kamila
  March 28, 2019 at 19:27

  Fotky jsou krásné, moc ti to sluší! :) Jinak naprosto chápu, miluju ten pocit, po delší době se dát dokupy, hezky obléct a namalovat, vyrazit ven a cítit se zase jako dáma :D
  Jinak si Laponsko moc užij, těším se na fotky a videa <3!

  • March 31, 2019 at 16:17

   Yeees, jsem ráda, že nejsem jediná a že tuhle mojí posedlost někdo chápe, hihi:))
   Děkuju a zdravím z Finska! <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.