June Playlist

Ahoj!

Vzhledem k trochu většímu nestíhání za poslední dva týdny se to teď novými příspěvky zrovna moc nehemžilo, ale slibujeme, že už to bude zase lepší!! Eliška má dneska druhou a zároveň poslední (kdo se může chlubit tím, že má jenom dvě zkoušky ve zkouškovým?!:D), tak ji držte palce, jelikož pak už bude hlavně ona zase pěkně akční a máte se na co těšit!

Zatím tedy alespoň můžete užívat krásného (možná až moc!) letního počasí a pustit si k tomu náš ultra letní playlist, se kterým bude všechno zase o trochu víc v pohodě!

Mějte se!

V.

Hey guys! 

Since we have both been very busy last two weeks there haven’t been really many new posts, but we promise it is about to get better!! Eliska is having her second and also last exam of the semester!! (who else can say they have got only two exams?! haha) Anyways, keep your fingers crossed for her because she will definitely become more active once the exams are done and you can be looking forward to a ton of new content!

For now you can just keep enjoying the awesome (maybe too warm though!) weather and turn up our new playlist whioch will make everything just a liitle bit cooler.

Take care!

V.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.