Jean Paul Gaultier for Lindex

8cc4bec55672c3d1_org

Zdravím!

V úterý, 7.10.2014, proběhlo oficiální představení kolekce od Jeana Paula Gaultiera pro značku Lindex, tak jsme si to s kamarádkou nemohly nechat ujít. Vyrazily jsme do OC Smíchov, kde se akce konala, ale už když jsme přicházely, chtělo se nám domu, protože takových lidí jsme v obchodě 5×5 metrů ještě neviděly. Nakonec jsme se hecly a prorvaly jsme se stovkami rozvášněných žen a dokonce si i něco vybraly, vystály půlhodinovou frontu na kabinky a potom téměř hodinovou frontu ke kase.

Na akci se objevily i holky z Bloges Robes, které vyhlásily soutěž o nejlepší outfit v obchodě a během pár minut mě vytáhly z fronty ven před obchod a od Nikol M. jsem dostala dárkovou kartu na nákup v Lindexu v hodnotě 1000Kč za nejlepší outfit (ani mi teda můj outfit nepřipadal ničim zvláštní, ale byla jsem ráda)

Takže nakonec to nebylo tak strašný :))) A co vy? Vybrali jste si něco od Gaultiera?
Mějte se, smějte se,
Eliška
______________________________________________________________________________

Hey everyone!
This Tuesday, me and my friend went to see the presentation of Jean Paul Gaultier’s collection for Lindex in Prague. There was soooo many people but I think it was worth it, because while we were waiting in the line to pay for the clothes, the fashion bloggers from Bloges Robes gave me a 1000 Kč gift card for the best outfit in the store:) 
So it wasn’t that bad after all:) And what about you? How do you like J.P.Gaultier? 

Love, 
E.

collage22 jpg4_copy tumblr_inline_nd92l7jikw1rjnvgx

tumblr_inline_nd94twPC0W1rjnvgx
tumblr_inline_nd94qujvLY1rjnvgx

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.