January Playlist

Ahoj!

Rozhodla jsem se s vámi podělit o svůj hudební vkus, takže jsem vytvořila lednový playlist na Soundcloudu. Ode dneška budu na začátku každého měsíce pravidelně vytvářet playlisty s mými nejoblíbenějšími písničkami, takže se můžete těšit na spoustu hudby:)
Asi před rokem jsem začla hodně poslouchat house, deep house a tropical house a od té doby nechci slyšet nic jiného, protože je to taková hudba do pohody, která mi vždycky zvedne náladu a trošku mě zklidní. V mém itunes byste nenašli už jedinou písničku, protože všechno poslouchám už jedině právě přes soundcloud, kde najdete nejrůznější remixy, které nejsou zas tak známé. A možná právě proto, že je moc lidí nezná, je tak zbožňuju:))
Snad se vám bude můj výběr líbit:) Do komentářů mi můžete napsat, která z 31 písniček se vám líbila nejvíc.
Mějte se a krásný zbytek první letošní neděle:)
E.

Hey guys!

I decided to share my taste of music with you, so I created a playlist for January on Soundcloud. From now on I’ll be posting new playlists with my favorite songs at the beggining of every month, so stay tuned for more and more music!
About a year ago, I started listening to house, deep house and tropical house a lot and since that I don’t want to hear anything else, because it’s such a chill music, that always makes my day better and calms me down. You wouldn’t find any songs in my itunes now, because I use only Soundcloud to play my favorite music, where you can find various remixes by thousands of djs, which aren’t that well known by people. Maybe that’s what I like the most about it:)) 
I hope you like my selection:) You can put a comment bellow, which one of the 31 songs you like the most. 
Have a wonderful rest of this year’s first Sunday:)
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “January Playlist

 1. January 4, 2016 at 16:45

  Já se v těch stylech moc nevyznám =D, poznám spíš kapely a interprety..a v podstatě můžu všechno od vážné hudby přes Madonnu, Arethu Franklin a Metallicu až po Korn! Proto má můj iPhone taky pamět 128GB =D, aby se toho do něj co nejvíc vešlo a já si mohl pouštět podle nálady, co chci..a díky bohu za Apple Music (a doma s připojením k netu přes Wifi Soundcloud).

  Z tvého výběru se mi líbí skoro všechno, ale Kygo je láska!! Znám a poslouchám =)

  A super nápad s těmahle playlistama..těším se na další..
  Michael
  MesHommes.com

  • January 4, 2016 at 22:44

   Já taky taková dřív bývala, že jsem poslouchala všechno a zničeho nic jsem přišla na tuhle chill hudbu a ne a ne se jí zbavit:)))
   Jsem ráda, že se ti playlist líbí! Btw, jdeš na koncert Kyga?:)

   • January 5, 2016 at 10:44

    Pořád nad tím přemýšlím, lupeny zatím nemám..ono je to letos trochu složitý s těmato akcema =D, chtěl jsem 30.1. na Ellie, no nakonec budu sedět v letadle směr Řím. Chtěl jsem na Years & Years a to taky vypadá, že nedopadne a budu někde mimo ČR..o lupeny sice zájem je, ale jsou to starosti navíc to pak prodávat =/

    • January 5, 2016 at 16:15

     To určitě souhlasím. Já myslím, že to budeš mít jednoduchý, protože je stejně vyprodáno:D Bylo vyprodáno asi do dvou minut:))

 2. Anonymous
  January 3, 2016 at 22:35

  Kygo – Piano Jam 3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.