Iceland – Video!

Ahooojte!!

Tak po celých dvou měsících jsme konečně sestříhali s Vojtou video z Islandu (lépe řečeno, on sestříhal, protože já toho prostě z časových důvodů nebyla schopná)! Záběrů bylo celkem málo, protože kdo by v té zimě chtěl stát několik desítek minut u GoPra a natáčet třeba západ slunce, haha:) I tak doufám, že se bude video líbit, do komentářů mi můžete napsat, co na něj říkáte! A kdo ještě neviděl články z Islandu, kde je asi tisíc fotek této nádhery, mrkněte na záložku Travelling ;)

Hezkou neděli!
E.

Hey guys!! 

So after two months we finally managed to make the video from Iceland! (Well, to tell the truth, my boyfriend made it because I just wasn’t able to due to my lacking time, haha:)) We didn’t have that much of shots, because let’s face it, who would want to shoot a video of a sunset in such cold! I hope you like the video anyways, and you can put into the comments what you guys think! And who haven’t seen the photos from Iceland, you’ll find everything in the Travelling section!:) 

Have a great Sunday! 
E.

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  3 comments for “Iceland – Video!

 1. Jana
  October 9, 2016 at 21:31

  Krásný !!! :) Akorát mám při pohledu na Vás úplně zmrzlý chodidla :D Btw, za 2 týdny se chystám do Kanady, nějaký tip, co stojí za to vidět v okolí Vancouveru? ;)

 2. Ian
  October 9, 2016 at 17:44

  I don’t know how I imagined Iceland to be, but it was not like that. Looks amazingly beautiful or as you would say “awesome”!

 3. Jana
  October 9, 2016 at 16:37

  Krása !!!! <3 Akorát mi začaly omrzat chodidla, když to video vidím, ale stejně jsem si ho užila ;)) Snad se tam jednou taky podívám. Za 2 týdny odlítám do Kanada :) Nějakej tip, kam vyrazit v okolí Vancouveru? ;) Hrozně bych chtěla vidět Jasper, ale to kvůli vzdálenosti asi nezvládneme :,(

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.