Hair Diagnosis Kérastase

Článek vznikl ve spolupráci s Kérastase

Ahooooj!

Tenhle týden jsem navštívila Kérastase salon a musím se se svojí zkušeností s vámi podělit, jelikož byla neuvěřitelně přínosná a věřím, že se bude hodit i některým z vás!:)

To, že mám 99 % času příšerné a neupravené vlasy jsem věděla, ale co jsem zjistila v Kérastase salonu, o tom jsem neměla ani tušení. V jejich salonech totiž existuje věc, která se jmenuje diagnostika vlasů a která vám zjistí všechno, co jste o svých vlasech nevěděli a měli byste. Je to taková kamerka, která vám změří třeba průměr vlasu, lámavost, hustotu a nebo třeba zjistí, jak moc se vám vlasy mastí a nebo jak máte citlivou pokožku. Já jsem třeba zjistila, že vlasů mám celkem dost, ale mám je strašně tenké. Taky jsem zjistila, že u kořínků je mám krásně zdravé, silné a zacelené, ale u konečků jsou suché, zlámané a zničené.

Podle toho, jaký máte s vlasy problém se potom u Kérastase namíchá koktejl těch látek, které vaše vlasy potřebují nejvíc. Tenhle koktejl se u nich jmenuje FusioDose. Tím vám vlasy umyjí a na závěr doporučí i domácí péči, kterou byste měly používat, abyste dosáhly dlouhodobého efektu.

Já jsem vyfasovala nejvíc produktů z řady Densifique, která podporuje objem vlasů. Tak a teď důležité info – kde vám tuhle diagnostiku udělají a kolik to stojí?

Diagnostiku vlasů vám udělají v jakémkoliv salonu Kérastase, nicméně pouze ve vybraných salonech mají tuhle kamerku. Diagnostika vlasů se dá totiž udělat i ručně, ale samozřejmě tenhle přístroj je přesnější. Nejlepší je asi mrknout na seznam salonů Kérastase, mrknout, který máte nejblíž a jednoduše tam zavolat a zeptat se, jestli tuhle kamerku mají.
A nejlepší na tom je, že tahle služba diagnostiky je u nich úplně zadarmo, jen potom ta péče FusioDose něco stojí, ale cena se salon od salonu liší.

A co vy? Jaké máte vlasy vy? Co vás na nich nejvíc rozčiluje? Za mě to je určitě fakt, že jsou zničené a rovné jak hřebíky, takže i když je natočím, tak za 10 minut jsou znovu rovné:( Nojo, holt jsem se nenarodila jako Negin Mirsalehi :DDD

Mimochodem první fotka je “před” a všechny ostatní fotky jsou “po” – docela rozdíl, co? :)))

E.

Hey girls! <3 (sorry guys, this article is more dedicated to girls)

This week I visited a Kérastase salon and I have to share my experience with you because it was incredibly beneficial and I believe it might be super-useful for some of you too! :)

99 % of the time my hair sucks and it looks terrible. I already knew that but I had no idea about what I found out in Kérastase salon. In their salons there is a thing called hair diagnosis and it’s a little machine that tells you everything about your hair and how you should take care of it. It’s a kind of a camera that measures your hair’s diameter, erosion, density, dryness, or how sensitive your skin is. I found out that I have plenty of hair, but they’re terribly thin. I also found out that the roots are super-healthy and strong, but the ends are dry and destroyed.

Depending on your hair problem, a cocktail of substances that your hair needs the most is mixed. This cocktail is called FusioDose. They wash your hair with this cocktail and then they recommend you a home care that you should use to achieve a long-lasting effect.

I was given three products from the Densifique line to get some volume and a couple of products for regeneration. Now the important stuff – where could this diagnosis be done and how much does it cost?

Hair diagnosis is available in any Kérastase salon, but only in selected salons they have this camera. Hair diagnostics can be also done manually, but of course this device is more accurate. The best option is to look at the Kérastase salon list, check out the closest one to you, and just call there and ask if they have this camera.
And the best thing about this is that this diagnosis service is completely free, the only thing that costs something is the FusioDose care, but the cost differs depending on the salon prices.

And what about you guys? What kind of hair do you have? What annoys you the most? For me, it’s definitely the fact that it’s destroyed and straight as hell, so even when I make it wavy, it’s straight in 10 minutes again. Well, not everyone was born as Negin Mirsalehi hahaha:) 

By the way, the first photo is “before” and all the other pictures are “after” – quite a difference, huh? :)))

E.
Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Hair Diagnosis Kérastase

  1. Pavla
    October 9, 2018 at 16:57

    Ahoj,jakto že už není minuta módy?

    • October 9, 2018 at 23:01

      Ahoj, no skončila jenom první série, teď připravujeme druhou:)) Měla by vyjít do konce roku určitě, spíš listopad :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.