Gym Time!

Ahooooj!

Už je to zase ages, co jsem psala nějaký fitness článek, tak jsem se rozhodla, že jeden zase napíšu:))

Článků o cvičení nohou a zadku jsme tu měli už hodně, takže dneska se zaměřím spíš na vršek, na který by ani holky zapomínat neměly! Zjistila jsem, že totiž strašná spousta lidí se zaměřuje jen na jednu část těla. Chlapi pochopitelně na vršek (hlavně ty bicepsy, žejo!) a ženský zase jenom na zadek a nohy. Jenže takhle to nejde, lidi! Víte, jak je potom svalstvo nevyvážené?! Za prvé to může být jeden z důvodů, proč vás všechny pořád bolí záda a za druhé to vypadá strašně i z vizuálního hlediska.

Když jsem se ptala chlapů, proč cvičí jenom ruce, řekli mi, že přeci nohy nejsou v kalhotách vidět. *facepalm*. Když jsem se zeptala holek, proč cvičí jenom nohy, řekly mi, že nechtějí mít ruce jako Arnold. *facepalm no.2*. Jenže když chlapi nebudou cvičit nohy, tak budou vypadat jako ti, co vám vyjedou na Googlu když zadáte “never skip leg day” a holky by musely sníst asi kilo masa denně, nadopovat se steroidama a zvedat koně, aby vypadaly jako Arnold.

Takže, předevčírem jsem zase po dlouhé době navštívila fitko, kde poslední dobou netrávím moc času, a dala si trénink vršku, tedy ramen, hrudníku, zad a tricepsů.

Poslední dobou mě strašně baví cvičit v mikině nebo termo věcích, protože se člověk víc potí. Do fitka k nám chodí dokonce týpek, co má na sobě při cvičení susťákovku. Zapnutou až ke krku. Vždycky na něj všichni koukali divně, ale teď teprve ho chápu:D Ne, že bych vyměnila legíny a tílko za susťákovku, ale vidím výhody v tom, že se člověk víc potí. A navíc nesnášim, když na mě někdo při cvičení kouká, takže dlouhým rukávem až ke krku snížim počet obzervantů na minimum:D

Anyways, cvičila jsem:

Tlaky na ramena 12x
Pokus o shyby 5x
Přítahy na záda s osou v předklonu 15x
Výhozy na ramena s jednoručkami ve stoje 12x každá ruka (s použitím coru na rovnováhu)
Angličáky s klikem 20x
Kickbacky v předklonu na triceps s jednoručkami 12x každá ruka
Rozpažky na zadní delty s jednoručkami na břiše na šikmé lavičce 15x

A celé jsem tohle zopakovala 3x. Sranda na hodinu a půl zajištěna! ;)

Takže poslání tohoto článku zní: holky, cvičte i vršek! :)))))
P.S. Tričko a boty jsou od Pumy a úplně je miluju! <3

E.

Hey fitnessers!

It’s been ages since I wrote some fitness article, so I decided to write one now :))

We’ve had a lot of leg&butt exercises here, so today I’ll focus on the upper part, about which girls should not forget! I find out that people tend to focus on just one part of the body. The guys, of course, on the upper part (pump those biceps as much as you can, right?!) and girls mainly on the glutes and legs. But that’s not how you do it, people! Do you have any idea how the muscles are unbalanced?! First of all, this may be one of the reasons why all of you are complaining about your back pain, and secondly, it looks terribly from the visual point of view. 

When I asked the guys why they exercise upper body only, they told me that you can’t see the legs in pants *facepalm*. When I asked the girls why they exercise legs only, they told me they didn’t want to have arms like Arnold *facepalm no.2*. But when the guys don’t focus on their legs, they will look like those, you find on Google when you write “never skip leg day”, and the girls would have to eat about one pound of meat every day, use steroids and lift horses to look like Arnold.

So, on Friday, I went to the gym after a really long time. I did shoulders, chest, back and triceps.
Lately, I have been so excited about dressing a bit more to the gym, so I usually exercise in a sweatshirt or a thermo t-shirt, so I can sweat more. There is a guy in our gym, who wears a full outdoor jacket and pants, but now I kinda understand, what he’s doing there. Plus I also hate, when everyone watches me during my workout, so with a long sleeve t-shirt with no neckline, I can reduce the number of those people to minimum hahaa:)

Anyways, I did:

Shoulder presses (standing) 12x
Pull-up attempt 5x
Rows with a bar (bent) 15x
Shoulder presses with dumbbells, standing, 12x each hand (using the core for the balance)
Burpees with push-ups 20x
Triceps kickbacks with dumbbells 12x each arm (bent)
Rear delt flies with dumbbells on a inclined bench 15x

And I repeated everything 3 times. Having fun for one and a half hours guaranteed! Haha:)

So the mission of this article is: girls, don’t forget to exercise the upper body as well! :)))))
P.S. T-shirt and shoes are by Puma and I love them to the Moon and back! <3 

E.(Pictures taken in Blue Orange Business Resort)

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Gym Time!

 1. Olina
  October 23, 2017 at 06:53

  Ahoj, díky za další inspiraci na cvičení. Jsem ráda že nejsem jediná holka co cvičí i horní polovinu těla. Poslední dobou, co jsem ve fitku, a cvičím ruce a záda, tak k tomu mají někteří (ano pouze chlapi) přiblblé poznámky jak píšeš výše (Rambo, Arnold…) :-)

 2. Anna
  October 8, 2017 at 21:22

  Eliško, dají se ty boty vzít i ven nebo jsou vyloženě koncipovaný na cvičení vevnitř? Jsou krásný, ale na fitko mě zas tak neužije :D.

 3. Anonymous
  October 8, 2017 at 20:30

  Elisko, daji se ty boty vzit i ven. Nebo jsou vylozene koncipovany do fitka? Jsou fakt krasny.

  • October 12, 2017 at 16:14

   jasně, že se dají vzít i ven!:) Vypadají skvěle i k džínům!:))))))

 4. Jana
  October 8, 2017 at 19:03

  Tak nevím, jestli se v takových trenečkách a s takovýma výstavníma nohama a zadečkem zbavíš chlapů, co na tebe budou zírat :D

  • October 12, 2017 at 16:17

   :DDDDDD minimálně těch, který koukaj po výstřihu! :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.