Green Set

Ahoooooj!

Takže pardón, ale já jsem se zamilovala. Do tohodle zelenýho setu!!!!! Už dlouho jsem nebyla z nějakýho kousku tak nadšená!:)))) Akorát mě Martin donutil sundat si tu skvělou nádražáckou čepici, se kterou to podle mě bylo lepší. Fakt nechápu, co proti tý čepici všichni maj, je skvělá!:D

V souvislosti s tímhle outfitem jsem si vzpomněla, jak jsem si kupovala svoje první culottes. Bylo to asi před rokem a půl a tehdy teprve přicházely do módy. Říkala jsem si, že to je určitě zase nějaký výstřelek a za půl roku už o nich nebude nikdo vědět. Pamatuju si, že jsem do nich ani v tu dobu nechtěla investovat, tak jsem si je koupila ve výprodeji v F&F asi za 150,- a ještě o dvě čísla větší, protože mojí velikost neměli, s tím, že si je doma založím.

Teď v úterý, když jsme natáčeli MM na Příkopech, tak jich bylo vidět víc, než klasických úzkých kalhot, takže se evidentně pořád drží, čehož je další důkaz to, že jich jsou stále plné obchody. Bylo mi řečeno, že se pánské části populace vůbec tyhle široké kalhoty nelíbí, což na jednu stranu chápu, ale na druhou stranu jsou neuvěřitelně pohodlné:) Já jich doma vlastním už asi deset a pořád mě neuvěřitelně baví.

Anyways, pokud tenhle článek čtete, já se asi toulám někde po Norských Lofotách a běhám od jednoho kamene k druhému a fotím všechno, co se dá!:) Doufám, že se máte stejně fajn jako já!:)))))

E.

Heeeeeey! 

Oh my God I fell in love! With this green set!! I haven’t been so excited for a really long time! :)))) Too bad Martin made me take off the great cap, it was so much better with it. I don’t really understand what they all have against that cap, it’s great! Hahaha:) 

In connection with this outfit, I remembered how I bought my first culottes. It was about a year and a half ago and they were just starting to be cool. I thought it was gonna be a fad, and no one would know about them in half a year. I remember that I didn’t want to invest in them at that time, so I bought them in sale in F&F for about 150 CZK, and they were two sizes bigger, so I thought I was gonna resew them at home. 

Now on Tuesday, when we were shooting MM in downtown, they were more visible than the classic narrow jeans, so obviously they’re still in, plus another proof is that the stores are full of them as well. I was told that guys hate to see these wide pants on women, which I quite understand, but on the other hand they are incredibly comfortable :) I own about ten pairs of them, haha:) 

Anyways, if you’re reading this article, I’m probably walking around Norwegian Lofoten and running from one rock to another and taking photos of everything. I hope you are having as awesome time as I am :))))

E.

WEARING: 

Co-Ord – Zara
Shoes – Asos
 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.