Fringed


Ahoooj!

Všimli jste si někdy, že 90% mých outfitů obsahuje bílou košili? :D Já jsem si to uvědomila až teď a opravdu můžu říct, že bílá košile je můj nejoblíbenější kousek šatníku. Oblíbila jsem si ty od Gantu, protože mi sedí skvěle střihově a materiál je kvalitní a pevný. Nesnáším totiž, když mi pod bílou košilí prosvítá podprsenka.

Anyways, dostávám od vás kladné reakce na moje delší články, tak jsem se rozhodla, že v každém článku od teď bude i něco z mého života a pokusím se tak odpovědět na všechny vaše otázky. Teď mám konečně na blog docela dost času, takže se ráda podělím o něco zajímavého, co se kolem mě nebo přímo v mé hlavě děje. Často se mě ptáte, co já vlastně celé dny dělám. Jak vypadá můj běžný den? Pokusím se to shrnout do jednoho článku, což bude dost těžké, protože každý den dělám něco jiného.

Nesnáším totiž stereotyp a už teď vím, že rozhodně nebudu nikdy pracovat v kanceláři nějaké velké korporátní firmy. Paradoxně jsem 3 roky pracovala v advokátní kanceláři a zezačátku jsem obdivovala všechny právníky a koncipienty a říkala jsem si, že taky jednou taková budu. Jsou úspěšní, inteligentní, vydělávají slušné peníze a mají prestižní práci. Ale postupem času mi nějak začalo docházet, že to tak super není, když každé ráno vstávají ve stejnou dobu do práce, jezdí každý den tu stejnou trasu, chodí do stejné restaurace na oběd, domů chodí vyčerpaní a nemají čas na nic jiného.

Abych se vrátila k sobě, tak já sice nemám stálou práci a stálý příjem, ale zato je můj běžný den rozmanitý, chaotický a produktivní. Ráno vstávám tak různě. Když mám kruháč, vstávám v 5:45. Teď, když je Vojta v Portugalsku, tak vedu všechny pondělní, středeční a páteční ranní kruháče (kdybyste chtěli dorazit, tak určitě můžete! mrkněte sem!). Když kruháč nemám, tak mám většinou ranní tréninky ve fitku. To vstávám o něco později, protože mám fitko 5 minut od bytu. Když nemám ani kruháč, ani tréninky, tak mám školu, třeba ve čtvrtek začínám v 9:15, takže vstávám kolem 7:45. A když nemám ani jedno, tak spím třeba do 11 a doháním spánkové deficity. To se mi poštěstí třeba jednou za týden. Zbytek dne si plánuju většinou podle tréninků ve fitku. Jsem spíš večerní trenérka, takže ráno mám třeba jen jeden nebo dva tréninky a žiju odpoledne, kdy jich mám třeba 5 za sebou, takže vlastně ve fitku trávím čas jen ráno a odpoledne/večer.

V mezičase právě nastává moje produktivní chvilka, která spočívá v psaní článků, focení fotek, natáčení Minuty Módy, běhání po schůzkách, učení se a psaní seminárek do školy. A to všechno za přítomnosti mojí chillové hudby (mimochodem už mám skoro hotový únorový playlist!). Ještě musím do svého programu napasovat můj trénink a dost často se mi stává, že cvičím ve fitku až po zavíračce v noci, protože mám tréninky do 10, takže není výjimka, když domů přijdu po celém dni o půlnoci.

O víkendech jsem na tom trochu lépe, a i když trénuju i v sobotu a v neděli, není tréninků moc. Většinou o víkendu natáčíme Minutu Módy, ale když mi to vyjde, tak někam vyrazím, protože aktivní odpočinek je pro mě (jakožto hyperaktivní ženu) ten nejlepší odpočinek.

Nikdy bych tohle neměnila za práci v kanceláři a jsem vlastně spokojená, že je můj týden tak chaotický. Nesnáším nudu, takže to, že se nezastavím znamená, že se nikdy nenudím.

Tak to je ode mě pro dnešek všechno!:) Kdyby vás ještě cokoliv zajímalo, tak mi napište do komentářů!:)
Krásné pondělí,
E.

Hey guys! 

Have you noticed that 90% of my outfits contain a white shirt? Hahaha, I just did and I can really say, that a white shirt really is my favorite piece of my closet. I love those by Gant, because of the cut and material, which is high quality and thick. I hate when you can see my bra underneath my white shirt, haha:) 

Anyways, I got a lot of messages, liking the “new” style of my articles – longer and more about me & my life, so I decided to make more time for writing them and answering all your questions in those articles. Finally I have more time for my blog in general, so I’d love to tell you a bit more about myself. A get a lot of questions about what I actually do all day long, since I don’t have a regular job, like normal people. I’ll try to sum it up to one article, however it’ll be pretty hard, since every day is different, haha:) 

The thing is, I hate stereotype and I already know, that hopefully I will never work in an office of a huge corporate. It’s ironic, because I worked in a law firm for three years and when I came there, I remember admiring all those lawyers and wanting to be like them. They’re successful, intelligent, make a lot of money and have respectable job. But as time went, I realized that it’s not so awesome as it looked like. They get up every morning at exactly same time, drive the same way to work, eat lunch in the same restaurant, they come home exhausted and don’t have time & energy for anything else. 

Well, true, I don’t have a stable job and stable income, but my day is usually exciting, chaotic and very productive. I get up at different times every day. When I lead the circuit trainings, I get up at 5.45am. Now, when Vojta is in Portugal, it’s all on me, so I get up every Monday, Wednesday and Friday that early. If I don’t have these group trainings, I have individual trainings in my gym, so I can get up a bit later, because my gym is like 5 minutes from my apartment. And if I don’t have any trainings, I go to school. Thursdays I start at 9.15am, so I get up around 7.45am. And if I don’t have anything in the morning, I sleep till 11, which happens usually once a week. I plan the rest of the day according to the trainings. I’m more of a evening trainer, so most of my sessions are late afternoon or evening. So in average, I spend around 2 hours in the morning and 4 to 6 hours in the afternoon in the gym. 

And in between, that’s the productive part. I write articles, take pictures, shoot my show, have meetings, study and write essays for school. And all of the above can’t be done without my favorite chill music (by the way, I’m almost done with the February playlist!). I have to jam my own workout to that time as well and it happens quite often, that I have to do my workout when the gym is closed, because I train till 10pm, so it’s not an exception when I come home around midnight. 

My weekends are a bit better and even though I train people on the weekends as well, there is a lot less of them. Usually we shoot my show on the weekends, but when everything goes right, I go somewhere, because an active rest is the best rest for me! I’m pretty hyperactive, so the mountains usually win. 

I would never replace my chaotic style of life with boring office job. I hate to be bored, so at least this doesn’t let me get bored at all!:) 

So that’s all about my regular day! If you have any more questions, let me know in the comments, and I’ll try to answer them all!:) 
Have a lovely Monday, 
E.


WEARING: 

Skirt – Reserved
Shirt – Gant
Coat – Boohoo
Handbag – Reserved
Shoes – Zara

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Fringed

 1. Zuzi
  February 26, 2017 at 18:16

  Sice stálou práci nemáš, ale i tak to vypadá že se moc nenudíš. :) outfit je krásný, mě vždy zaujme takový typ sukně, ale neměla jsem odvahu si podobnou koupit a nosit ve formě každodenního outfitu. :)

  • February 28, 2017 at 11:39

   Určitě se nenudím, to máš pravdu:) Když se ti takový kousek líbí, tak se vyprdni na to, co si myslí ostatní a nos ho!:) Přece by se mělo nosit to, co se ti líbí, a ne to, co společnost přijme a nebude na tebe koukat skrz prsty ;)

 2. Anonymous
  February 22, 2017 at 21:16

  Jak velký máš šatník? Nedokážu si představit jak a kde ty tuny krásného oblečení uchováváš :D

  • February 23, 2017 at 16:10

   až nezdravě velkej! :D Už se v těch hadrech ztrácím, proto jsem se rozhodla si nic nekoupit dva měsíce :DD

 3. Markéta
  February 21, 2017 at 12:17

  Bílá košile je základ každého šatníku takže ti úplně rozumím.
  Velmi ti to sluší!

  Marketatrpisovska.blogspot.cz//LIFESTYLE BOOK

 4. Pája
  February 20, 2017 at 20:02

  Kdo tě fotí, když je Vojta pryč? Teda, trochu předpokládám, že předtím tě fotil on :D

  • February 20, 2017 at 23:00

   Můj kameraman z Minuty Módy, Martin (možná ho znáš z Nezapomenutelných:))))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.