Forever Young

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooj!

Sice už nejsem nejmladší, ale víte co se říká… Je vám tolik, na kolik se cítíte. A já se pořád cítím na 21 a myslím, že to tak ještě dlouho bude! A shodou okolností (:D) je celý outfit je z Forever 21!:)) Hodně jste se mě na Instagramu ptali na botky, tak aspoň už konečně víte!:))))

Anyways, tenhle celý týden bude trochu hektický (stejně tak jako každý jiný:D). Což mi připomíná docela vtipnou konverzaci s Martinem, který se mě na posledním natáčení zeptal: “hele a co ty vlastně celý den děláš?” Nejdřív jsem myslela, že si dělá srandu, ale pak mi došlo, že vlastně ani nejsem schopná vysvětlit, co všechno teda vlastně dělám, protože nesedím nikde v kanceláři od do. Každý den dělám něco jiného a to je na tom vlastně super.

O víkendu jsem měla plné ruce práce s FitMoodem na trzích. V pátek se všechno připravovalo a vařilo. Lehnout jsem si šla asi ve 3 (v půl 3 se dopeklo maso:D), vstávala jsem kolem páté ráno, abych byla v 7 připravená na trhu a domů se dostala asi v 8. Chtěly jsme jít s Denčou oslavit naše úspěchy, ale v půl jedné ráno by se naše vzezření dalo přirovnat k zombie.

V neděli jsem jakožto věrný fanoušek tenisu zavítala na finále Laver Cupu, takže jsem si oddechla aspoň tam:) Nepamatuju si, kdy jsem naposledy v neděli nepracovala.

Pondělí jsem strávila pracovně, a to vracením všech půjčených stanů, stolů, atd., vyřizováním mejlů, stříháním videí, psaním článků. Odpoledne jsem měla 4 tréninky ve fitku, od 9 do půl 11 jsem cvičila a domů přitáhla v 11, kde mě čekal asi metrák nádobí. Do postele jsem ulehávala asi v 1.

Dneska jsem po ranní schůzce zavítala poprvé do školy, kde jsem měla být poprvé už před dvěmi týdny a dostala jsem celkem sodu:D Původně jsem tam neměla být ani třetí týden, ale přesunula jsem výpravu na Mt Blanc o tři dny právě kvůli škole, protože mám takový dojem, že by mě odtamtud už fakt vyhodili:D Večer ještě vyrazím na přehlídku MaxMary do Rudolfina, na kterou se strašně těším!

Ve středu ráno začínám ranními tréninky, pak se přesunu buď domů, nebo do Hubu, abych dokončila některé články a konečně se vrhla na webovky FitMood.cz, které jsou pořád ještě v přípravě. Napsat a vlastně připravit celý článek není žádná sranda, to vám povím. Každý si myslí, že je to za hodinu všechno hotové, ale nad blogem trávím cca 7-9 hodin denně. A třeba připravit jeden cestování článek k publikaci trvá cca 15 hodin čistého času. A pak přijde nějaký mentos a řekne, že blogeři jsou dementi, kteří se akorát fotí doma v zrcadle, protože nemají co jiného na práci.

Čtvrtek mám dopoledne většinou volný, ale od 14:00 do 22:15 trávím čas ve fitku, kde mám povinnou čtvrteční službu jakožto trenér, nicméně musím za sebe najít náhradu, protože odjíždím ve čtvrtek ráno zdolávat Grossglockner a vracím se v neděli.

V sobotu většinou zajedu za mamkou a občas jí pomůžu se zařizováním jejího domu. V neděli celý den s Martinem natáčíme MM, dabujeme a fotíme, ale tenhle víkend to bude o něco záživnější:)))

Takhle toho vypadá, že toho není moc, ale představte si, že do toho několikrát do týdne fotíte všechno možné, jezdíte vyzvedávat různé věci na focení, pak je musíte zase vracet, občas se taky někdy musíte najíst, občas udělat něco do školy, někdy si taky zacvičit (ok, každý den:D), běhat po schůzkách, občas to taky chce uklidit doma, občas bych se taky měla vidět se svýma kamarádama, který už tak jsou na mě naštvaný, že na ně kašlu a do toho předělávám ve svém bytě pracovnu. Teď se ale hodně věcí točí kolem FitMoodu a to si neumíte představit, jakého je to zařizování, ať už na úřadech, nebo technických věcí..:)

A teď si představte, co se stane, když nedejbůh odjedu třeba na 4 dny do hor, kde není signál, natož internet, ať už pracovně, nebo jen tak. Celý tenhle program se mi kupí do dalšího týdne a já přestávám stíhat.

Někdy si přeju, aby měl den třeba 40 hodin. Nebo třeba abychom nemuseli spát. Víte kolik věcí bychom stihli, kdybychom nemuseli spát?!? :D

Takže tak!:) Koukám, že jsem se zase docela rozpovídala, tak já radši končím a běžím na další přednášku! :)))

E.

Hey guys! 

I’m not the youngest anymore, but you know how it is … Your age depends on how you feel. And I still feel like being 21! And totally coincidence (hahaha) the whole outfit is from Forever 21! :)) You’ve asked me a lot about the shoes, so now you finally know!:))) 

Anyways, this week will be a little hectic (just like any other:D). Which reminds me of a quite funny conversation I had with Martin last week, when he asked me: “And what exactly do you actually do all day long?” At first I thought he was kidding, but then I realized that I wasn’t even able to explain what I actually do, because I didn’t sit anywhere in an office and my job is not stereotype at all. Every day I do something different. So I thought you might wanna know too:)

This weekend I was busy with FitMood at the food market. Everything was prepared and cooked on Friday. I went to bed at 3am, I got up around 5am to be ready on the spot by 7am. I got home around 8pm. We wanted to go celebrate another successful day, but at half past twelve at night, we looked like zombies and didn’t even make it out of my apartment, haha:)

On Sunday, as a big fan of tennis, I went to see Laver Cup, so that was my rest time. I actually don’t remember when the last time I had a free Sunday was.

Monday I spent by working, meaning returning all the tents, tables, etc., by digging through e-mails, cutting videos and writing articles. In the afternoon, I had 4 training sessions and from 9 to 11, I did my own workout, so I got home by 11, where a handful of dishes was waiting for me. I passed out at 1:00am.

This morning I first went to school, where I was supposed to be two weeks ago. Originally I was not supposed to be there the third week either, but I moved the trip to Grossglockner to Wednesday, because I had the impression that they would kick me out if I didn’t show up the third week either. In the evening, I’ll go to the MaxMara fashion show in Rudolfinum, which I’m really looking forward to!

I’m starting my Wednesday morning with 4 workouts in a row, then move either home or to Hub to finish some articles and finally work on the FitMood.cz website, which is still in preparation. Writing and preparing an article is actually no fun, I gotta tell you that! Everyone thinks it’s all done in an hour, but I usually spend about 7-9 hours per day working on my blog. For example it takes about 15 hours to create a travel article. And then some idiot tells me, that bloggers are just dumb girls, who just take selfies, because they have nothing else to do. This really makes me mad. 

Anyways, I’m mostly free on Thursday morning, but from 2:00pm to 10:15pm I have to be in the gym, where I have a regular shift as a trainer, but I have to find someone else for this Thursday, because I’m leaving for Grossglockner on Thursday morning, returning on Sunday.

On Saturday I usually go to my mom’s and sometimes help her with arranging her new house. On Sundays we usually shoot MM the whole day with Martin, but not on this weekend. 

As I’m reading it, it looks like not that much stuff to do, but imagine that you shoot photos several times a week, you have to eat sometimes, sometimes you have to do something for school, sometimes (ok, every day:D) you have to work out, then have a couple of meetings, sometimes I need to take care of my apartment since I live just by myself, sometimes I should also see my friends who are already angry with me that I don’t see them at all, and right now, I’m actually redoing my apartment office. Now, there are tons of stuff going on with FitMood, and you can’t imagine how many things you need to do if you wanna run your own business! 

Now imagine what happens if I go somewhere for 4 days, let’s say into the mountains, where there is no signal, not speaking about the internet. This whole program moves to the next week and I’m screwed. 

Sometimes I wish a day had 40 hours. Or how awesome would it be if we didn’t have to sleep at all. Do you know how many things we would do, if we didn’t spend 1/3 of the day in bed?! Hahaha

So yeah, that’s all from me now, I see that this article is getting to be too long, so I better end it, haha:))) 

E.

WEARING: 

Everything – Forever 21

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Forever Young

 1. September 28, 2017 at 07:31

  Kéž by měl den víc než 24 hodin (někdy) :)

  http://www.czechblondyn.blogspot.cz

 2. Alex
  September 28, 2017 at 00:20

  Tyjo, já zírám :D Jsem si myslela, že toho mám hodně, ale na tebe teda nemám! Moc bych ocenila článek o nějakém time managementu nebo něco na ten způsob :-)

  • September 28, 2017 at 19:59

   Já žádný time management nemám, to je na tom to nejhorší! :DDDD Taky bych to sama potřebovala naučit! :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.