Fitness Breakfast

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooooj!

Po několika letech vaření si vajíček každý den ráno doma musím říct, že mě vážně baví chodit na snídani někam mimo domov. Mám pár oblíbených podniků a jedním z nich je i Sokolovna v Průhonicích, protože už dávno nejsem ten typ člověka, co sní všechno a poslední dobou si strašně vybírám a jen tak něco mi nechutná. Asi stárnu :D Bez vajíček ráno nedám ani ránu, takže si vybírám restaurace, kde je mají. Nějaká acai bowl, která teď tak strašně frčí mě fakt neuspokojí. Zároveň dám dost na milý personál, o který tady v Sokolovně není nouze. Dost dlouhou dobu jsem chodila na snídani do Holešovic k Phillovi, kam jsem to měla kousek a zároveň tam výborně vařili. Jenže za poslední měsíc vyměnili snad všechny původní zaměstnance a teď mi ani nikdo neodpoví na “dobrý den”. Na obyčejná vajíčka jsem tam posledně čekala snad hodinu a to byla kavárna poloprázdná. No, od té doby jsem tam nebyla ani jednou a už tam nikdy nepůjdu. To jen abyste věděli, jak jsou pro mě tyhle věci důležité a proč jsem ochotná jezdit přes půlku Prahy, abych se nasnídala, hahah:)

Takže jestli to máte stejně, určitě sem skočte na vajíčka s roastbeefem a holandskou omáčkou <3 Já tentokrát vyrazila s mamkou, protože se vůbec poslední dobou nestíháme, takže jsme se musely potkat v 7 ráno. Jsem přes prázdniny skoro pořád pryč, takže je těžké se s ní vidět.

P.S. Ten French toast neni můj!!! :DDD

A co vy? Máte to se snídaněmi stejně? Nebo naopak vajíčka v 7 ráno fakt nezvládnete? :)

E.

Hey guys! 

After several years of cooking my breakfast every morning at home, I have to say that I really enjoy having breakfast somewhere outside of my apartment. I have a couple of favorite cafés and one of them is the Sokolovna Průhonice, because I’ve been kinda picky lately. I’m probably getting old haha:) Anyways, I would never skip my morning scrambled eggs, so I only choose restaurants where they serve them. An acai bowl doesn’t really satisfy me. At the same time, I really care about kind staff. For a long time, I’ve been going to Phill’s Corner in Holešovice, where they had great food there and it was close. But in the last month, they replaced all the original employees, and now, not a single waiter would say hi to me. Last time I went there, I waited for an hour for scrambled eggs and the café was half empty. Well, since then, I haven’t been there there and I will never go there again. Just so you know how important these things are to me and why I am capable of driving 40 minutes to the other side of Prague just to have breakfast, hahaha :)

So if you’re same as me, be sure to visit this place and have eggs with roastbeef and Dutch sauce. <3 That’s my favorite! I went with my mom this time, because we haven’t been seeing each other so much lately because of my travels and her work, so we had to meet at 7am haha:)

P.S. That French toast is not mine !!! Hahahahha!

And what about you guy? What’s your favorite breakfast? :)) 

E.


Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.