#FitFriday: Mana

IMG_1289

Ahojtee!

Musím se pochlubit se svojí zkušeností s Manou. Někteří jste o ní už určitě slyšeli, ale ti, co netuší o co jde, by rozhodně měli tuhle věcičku vyzkoušet.

Jedná se o náhradu klasického jídla, která vám dodá všechno potřebné (a mnohdy ještě víc). Měla jsem možnost ji vyzkoušet a musím říct, že je opravdu skvělá. Na svoje kuře s rýží nedám dopustit, ale ne vždycky je na něj čas, takže používám Manu když nestíhám. Opravdu zasytí, nemám po ní vůbec hlad (narozdíl od klasického protejňáku, po kterém mi kručí v břiše:D). Je to dané nejspíš vlákninou, která je v nápoji i cítit, takže nepijete řídký rádoby-koktejl :D A chuťově je taky výborná! Já mám vanilku, ale je tak neutrální, že se dá ochutit jakýmkoliv ovocem. Do Many se potom přidává ještě dávka oleje, který zajistí zdravé a potřebné tuky.

Pro mě je skvělá na pondělky, kdy vstávám v 5:20 a domu přijdu v 11 večer a jsem ráda, že jsem ráda. Určitě jí beru na cesty, kde je to s jídlem těžší. A doporučila bych jí lidem, co si s jídlem moc neví rady a nemají čas (nebo náladu:D) si pokaždé vyvařovat zdravá jídla a dávat pozor, aby měli dostatek všech potřebných živin. Takže pokud jste tohle zrovna vy, určitě neváhejte!:) Více info se dozvíte na jejich webových stránkách www.mojemana.cz.

A co vy, kteří už jste Manu vyzkoušeli? Chutná vám? :))

E.

Heeeey!

I’ve got to share my experience with Mana! Some of you have certainly heard about it, but those who don’t know what’s going on, you should definitely try this little miracle.

It’s a replacement of a classic meal, that will provide you with everything you need (and often more). I had a chance to try it and I must say that it’s really great. I’m more of a “chicken&rice-person”, but not always I’ve got time to cook it, so I use Mana when I’m in a rush. It really fills you up, I’m not hungry after eating it at all (unlike classic protein shake, after which my belly rumbles:D). It’s probably the fiber that’s in it, so you don’t feel like you’re drinking some wannabe runny coctail:D And the taste is great as well! I have vanilla flavor, but it is so neutral that it can be flavored with any fruit. Also, you are supposed to put a certain amount of oil in it to ensure healthy and necessary fats.

For me it is great on Mondays, when I get up at 5:20 and come home at 11 pm and I’m glad that I can walk. Definitely I’ll take Mana on my trips, where it’s more difficult to get some healthy food. And I would recommend it to people, that don’t know how to deal with various diets and don’t have time (or the mood:D) to cook healthy meals every day and to be careful to have enough of all the necessary nutrients. So if this is you you, don’t hesitate! :) More info can be found on their website www.mojemana.cz.

And what about you guys, who has tried Mana yet? What is your experience? :))

E.


IMG_1305 IMG_1298 IMG_1294

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “#FitFriday: Mana

  1. April 22, 2016 at 13:59

    Nezkoušela jsem a v plánu to taky nemám. Za tu cenu bych čekala lepší složení, ale sacharid, protein a ovesná mouka? Ale jako pokud člověk nemá možnost se normálně najíst, tak budiž, zas tak špatná varianta to není, jen ta cena no….

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.