February Playlist

Ahoooj!

Tak konečně jsem sestavila únorový playlist, ale musím říct, že jsem se tentokrát docela zapotila, protože mi přijde, že jsem všechny skvělé písničky už objevila a už není co objevovat.

Možná vás zajímá, proč poslouchám zrovna Soundcloud a ne třeba Spotify. Když pominu to, že musím jít vždycky proti davu, tak to má jeden prostý důvod. Vytáčí mě, že všude slyším 10 písniček, které hrají pořád dokola, nemluvě o reklamách. Na Soundcloudu většinou nenajdete originály songů, ale jejich remixy, které tak ohrané nejsou a často i lepší než originál.

Miluju elektronickou hudbu a té je na Soundcloudu nejvíc. A žádné reklamy. Takže kdo ještě nezná Sounddloud, tak určitě doporučuju!:)

A když už jsme u té hudby, tak mě ve středu za týden čeká koncert Matomy a nemůžu se dočkat. Jednou už jsem na něm v Praze byla a byl super. Co se koncertů týče, tak zase nevím, jestli to není jen z důvodu mojí neschopnosti jít s davem (tím myslím, že když všichni jdou na koncert Justina Biebra, tak já zrovna nepůjdu), ale mnohem víc mě baví malé koncerty interpretů, kteří nejsou tak známí. Třeba Kygo. Byla jsem na něm v Roxy asi před 3 lety. V tu dobu ho znalo pár lidí a na koncert dorazilo asi 100. Kygův koncert před půl rokem v Karlíně byl vyprodaný. Schválně, který myslíte, že byl lepší? :)

Naštěstí (pro Matomu nejspíš naNEštěstí) pořád tolik lidí nezná a jeho koncert je opět v mém oblíbeném Roxy! Je tu někdo, kdo se tam taky chystá?:))))

Mějte se!
E.

Hey guyssss! 

So I finally put together the February playlist, but I gotta say, that this time it wasn’t so easy to find good songs, because I have the feeling, that I already found all of the good ones. Maybe you’re asking why I listen to Soundcloud and not Spotify for example. Well, if I don’t count the fact, that I always have to be different than the others, there is one simple reason. It really drives me crazy, that they play 10 songs all over again, not speaking about the annoying ads. On Soundcloud, you will rarely find an official & original song, but what you find there, are the remixes of these songs, which are often better than the original songs. 

I love electronic music and there is tons of electronic music on Soundcloud. And no ads. So who doesn’t know Soundcloud yet, I really recommend trying. 

And speaking of music, Matoma is coming to Prague and I got the tickets! I can’t wait to see him again! I’ve already been to his concert here, in Prague and he was great. As far as concerts go, I’m not sure whether this is another proof of my inability to be the same as the others (I mean, when EVERYONE goes to the Justin Bieber’s concert, I’m not going), but I like smaller concerts of not so famous dj’s & bands & singers a lot more. For example Kygo. I went to his concert about 3 years ago, when he was not famous at all and there was about 100 people. His concert about half a year ago was sold out. Which one do you think was better? :) 

Fortunately (for Matoma it’s probably a bit unfortunate) he is not so famous yet, so I’m expecting a pretty goof concert:) Is there anyone going as well? :)))) 

Have a great Thursday! 
E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  2 comments for “February Playlist

 1. Markéta
  February 26, 2017 at 21:30

  Máš super vkus na songy (a samozřejmě módu)! Všechny playlisty od tebe a Vojty mám uložené a pravidelně obměňuju:) I když se občas snažím hledat sama něco nového, nikdy z toho nevytřískám takové pecky jako vy:D
  Užij si koncert! :))) Osobně mě strašně mrzí, že jsem takového Kyga nenašla dřív než vy jste začali minulý rok vydávat playlisty s jeho písničkama. Pozdě no:)

  • February 28, 2017 at 11:40

   Jůůů to jsem moc ráda, že se ti playlisty líbí!:)))) <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.