FASHION WORKSHOP IS ON!

Ahooooj!

Tak je to tady!

Dneska jsem spustila prodej vstupenek na workshop o oblékání, který bude probíhat 24.11. od 10:00 v Praze v Elite Bloggers Hubu. Víte, že už dlouho jsem nad něčím takovým přemýšlela, ale až teď jsem se do toho pustila po hlavě.

Do Hubu se vejde cca 10 lidí, takže to bude komornějšího rázu, za což jsem vlastně ráda, protože mi za prvé nedělá dobře mluvit před spoustou lidí (ani nevíte, jak jsem vždycky nervózní, když přednáším na škole) a za druhé můžeme individuálně probrat styl každé z vás. Taky vím, že diskuze, která často bývá nejpřínosnější, probíhá v malé skupině lépe.

A o čem workshop teda vlastně bude? Řekneme si nejzákladnější pravidla v módě, ale i nejčastější chyby, budeme se oblékat podle typu postavy tak, aby jsme zakryly nedostatky a odhalily přednosti. Dám vám inspiraci na to, jak využít oblečení tak, jak by vás to v životě nenapadlo. Bude toho ale samozřejmě mnohem víc, nicméně já vám slibuju, že budete odcházet s jasnou představou toho, co si vezmete druhý den (a vlastně všechny další dny) na sebe. Protože já sama znám ten pocit, když ráno stojíte před skříní a tupě do ní zíráte. A pak si jdete ze zoufalosti koupit další nepotřebný kousek do Zary, protože máte pocit, že nemáte co na sebe. A takhle to jde pořád dokola.

Jedno ze zpříjemnění tohodle workshopu bude jídlo, takže řízky nechte doma a i kdyby vás móda nezajímala, přijďte se aspoň najíst, protože jídlo i drinky budeme mít od skvělého Zátiší Group.

Další ze zpříjemnění jsem vymyslela asi před deseti minutama, hihi:) Bude to soutěž na konci workshopu a soutěžit se bude o super balíček, který je zatím překvapením, ale je vážně super a vůbec se mi ho upřímně nechce někomu dávat, protože bych si ho nejradši nechala sobecky pro sebe, hahaha :) Až takhle super výhra je.

A cena? Nesnažím se na workshopu vydělat, jen bych strašně ráda pomohla holkám a ženským jako jsem bývala já nebo jako je moje mamka. Která přesně ráno stojí před tou skříní a neví co má dělat. Určitě ale chápete, že potřebujeme alespoň pokrýt náklady, které na workshop máme. Investujte radši 699,- do toho, abyste se naučili v móde orientovat a ne do další sukně, která se vám po dvou použití rozpadne a kterou jste si koupili jen proto, že jste nevěděli, co si máte vzít na sebe;))))

Veškeré informace a VSTUPENKY najdete TADY!

Tak co? Jste ready být za hvězdu? :))))

E.

Hey everyone! 

So here we go! 

Today I launched the sale of tickets for a fashion workshop I’ll be holding on November 24th from 10:00am, taking place in Prague in Elite Bloggers Hub. You know I’ve been thinking about this for a long time, but I started meaning it just a couple of days ago. 

Only about 10 people can fit in the Hub, so it’ll be more cozy & friendly, which is so much better than big workshops, because first of all I don’t feel comfortable with talking to a big group of people (you have no idea how nervous I always am when I give the lecture on a University) and secondly, we can discuss individually the style of each of you. I also know that the discussion, which is often the most beneficial, work so much better in a smaller group. 

And what’s this whole workshop about? Let’s talk about the most basic rules in fashion, but also the most common mistakes, I’ll give advice about dressing according to body types, so that we hide imperfections and bring your good parts to attention. I’ll also give you inspiration on how to use your clothes as you would never think about it, but there will be much more, of course. I promise that you will leave the place with a clear idea of ​​what you’re going to wear the next day (and indeed all the other days as well). Because I know that feeling when you’re standing in front of your closet in the morning having no clue what to wear and how to combine your pieces. And then you go & buy another unnecessary piece in Zara, because you feel like you have nothing to wear. And that’s how it goes again and again and you spend thousands on clothing. 

One of the other cool things about this workshop is the food, so leave your snacks at home, and even if you’re not interested in fashion, come and have a snad with us, because we’ll have food and drinks from the great Zátiší Group. 

I’ve created another cool thing just 10 minutes ago, haha :) There will be a competition at the end of the workshop and you guys can win a package, which I won’t reveal now, but it’s really great and I don’t even want to give it to anyone because I selfishly wanna keep it for myself, hahaha :) That’s how great the prize is. 

And the price? I’m not trying to make money on this workshop, I’d just love to help girls and women like myself or my mom a couple of years ago. Those who stare into the closet and feel desperate. But you certainly understand that we need at least to cover the costs. I feel like investing 699CZK to learn how to orientate in fashion instead of buying another skirt that breaks down after two uses (and you bought it just because you didn’t know what to wear anyways) is a good idea, isn’t it? 

All the information and TICKETS can be found HERE!

So what do you think guys? Are you ready to be a star? :))))

E.

WEARING: 

Dress – Ipekyol
Blazer – Zoot.cz
Shoes – Forever21
Turteneck – H&M
Hat – Tonak

   

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  10 comments for “FASHION WORKSHOP IS ON!

 1. hassan shakir
  October 30, 2018 at 14:29

  Lovely Pictures.
  Regards.
  Coopanz.com
  Codeswodes.com

 2. Jitka Mylková
  October 30, 2018 at 14:16

  Ahojky ráda bych se přihlásila na workshop, pokud je ještě místo :)

  • October 30, 2018 at 15:49

   Ahoj Jitko, určitě, ještě pár míst zbývá!:) Pro přihlášení se prosím proklikni přes odkaz na konci článku, tam si můžeš lístek zakoupit :)

 3. October 26, 2018 at 19:22

  Ty jo, desne bych o workshop stala, ale tenhle termin mam plny. Planujes nejaky repete 😇?

  • October 26, 2018 at 20:31

   Jeee to je škoda:( No repete bude, když to bude mít úspěch O:-)

 4. Lada
  October 26, 2018 at 09:42

  Ahoj, můžu se tě zeptat jakou máš čtenost blogu?dík.

  • October 26, 2018 at 11:15

   Ahoj, no to neni uplne verejna informace :D Na co to potrebujes?

   • Lada
    October 26, 2018 at 12:13

    Jen tak, že máš tak málo zhlédnutí na YouTube,to lidi na to neklikaj, nebo tě nečtou,jiný blogy maj normálně čtenost ukazanou.mej se

    • October 26, 2018 at 20:30

     To mám málo zhlédnutí na Youtube, protože hory a příroda nikoho nezajímá a všechny zajímají spíš vlogy a vtipný videa a tak :))

     • October 27, 2018 at 09:49

      Mně se videa moc líbí a ráda se k ním vracím. Je to škoda, že lidi se zajímají víc o to, kdo se vykoupe v jaké limonádě než o to, jak to vypadá v přírodě. Za mě super videa. 😊

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.