Fashion Bloggers I Follow

berlin_1

Ahoj!

Každý má někoho, koho obdivuje a je mu inspirací, a proto jsem se vám rozhodla prozradit, kdo je mojí největší inspirací. Paradoxně blogy moc českých blogů nesleduji, ale u čeho pravidelně už několik měsíců slintám, jsou blogerky ze Švédska. Konkrétně je to trio kamarádek, které zná snad každý. A pokud ne, tak to rychle napravte!:)) Upřímně, jak říká Andy Warhol, “I never read, I just look at pictures”, tyhle holky zaujmou v první řadě naprosto luxusními fotkami.

Opravdu každý den poctivě sleduji Janni Deller, které by její život mohl závidět celý svět. Takhle holka cvičí, cestuje jako o závod a její styl se nedá popsat jedním slovem. Navíc rozdává úsměvy na každou stranu a její fotky vyzařují takovou energií a radostí, že mi vždycky zvednou náladu. No, posuďte sami a mrkněte na její blog!:)
__________________________________________

Hey guys!

Everyone has someone, who he/she admire and is a big inspiration for him/her. Even I do, so I decided to write about my inspiration. I don’t follow many Czech bloggers, but I’m totally crazy about Swedish bloggers. Specifically it is a trio of friends, who are famous around the whole world. As Andy Warhol says: “I never read, I just look at pictures”, I do the same, because these girls have the best pictures ever!

Every day, I open the blog by Janni Deller, whose life is absolutely perfect. This girl exercises, travels and her style can’t be described just by one word. Her photos are full of happiness, sun, smiling, fun and wonderful places, so every time I see them, my mood is immediately lifted. Well, check her out and you’ll see!:) 

janni-deler-palmtree-coffeeL1000194

janni-deler-lacma-outfitDSC_9712

janni-deler-berlinDSC_9935

Druhou švédskou blogerku, které jsem propadla teprv celkem nedávno, je Lisa Olsson. Je velkou kamarádkou Janni a často cestují a fotí spolu.
____________________________________________________

Second blogger I adore is Lisa Olsson. She is a friend of Janni and they spend time together a lot. Be sure to check her out as well!:)

Lisa-Olsson-Lager157-1

Lisa-Olsson-fur-zara-3

Lisa-Olsson-diplomat-4

Třetí blogerkou, z tohodle švédského tria je Angelica Blick. Neznám snad krásnější a charismatičtější ženu, než je ona.
_____________________________________

The third blogger from this swedish trio is Angelica Blick. I don’t know anyone more beautiful and charismatic than her.

 

angelicablick_burgundy2
g1_angelicablick

RANDOM_6-2

A co vy? Jaké sledujete blogerky a co vás na blogách nejvíc baví? :)
______________________________________

And what about you guys, which bloggers do you follow? :)

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Fashion Bloggers I Follow

 1. Lienka
  July 2, 2016 at 17:28

  Ja teda okrem Janni a Lisy, sledujem teda aj Kenzu obcas… Finku Mariannu http://mariannan.indiedays.com a aj norku Camillu http://www.camillapihl.no a dalsiu svedku Kiki http://bykiki.damernasvarld.se a sem tam mrknem aj par blogov niektorych svedskych a norskych mamiciek, kedze sa k nim o dva mesiace pripojim :P

 2. Sylva
  October 26, 2015 at 21:06

  Za me je nej Kenzas :)

  • October 26, 2015 at 21:49

   Tu vůbec neznám a akorát na ní koukám a je skvělá! Nojo, zase švédka, ty jsou prostě top! :D:)))

 3. October 23, 2015 at 19:05

  Ja jsem absolutní fanda Angelici, tu prostě zbožnuju :)) Miluju její fotky, které jsou pomalu, jak umělecké dílo. Její kombinace jsou neotřelé a zábavné. Další mojí oblíbenkyní je Sylvie z Bartabac blogu :)

 4. October 23, 2015 at 08:35

  A kde jsou nějací chlapi? =D
  Já pravidelně teda sleduju těch blogů víc, včetně toho mého přítele (to je asi samozřejmost) a tvého Time to Fit..
  Ale kdybych si měl vybrat z ostatních, tak určitě http://www.cupofcouple.com a http://www.frenchbydesignblog.com .

  Prima víkend,
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

  • October 23, 2015 at 09:57

   Chlapi jsou kategorie sama o sobě!:D Ale je pravda, že nesleduju denně žádného:) Na tvůj blog ale občas taky mrknu!.))))

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.