Fall (ing Leaves)

Ahoooooj!

Takže já jsem byla donucena si koupit DALŠÍ kabát (vlastně dva), ale ne že bych litovala :D Ale jako pardoooon, ale žlutý kabát na podzim?? Jaktože jsem ho předtím ještě neměla?!? Jen tak pro zajímavost, ten druhý je oranžový :D Musím říct, že jsem se při focení málem počůrala smíchy, když jsem cloumala stromem, aby padalo listí. Kolemjdoucí nemohlli uvěřit svým očím :D A pak mě napadlo, že si strčím jeden z listů do vlasů, ale toho jsem nebyla v záchvatu smíchu absolutně schopná…:D

Na nohou mám boty od Pumy a v souvislosti s tím bych vám chtěla říct jednu VELKOU věc!:) Nově jsem teď ambasadorkou Pumy, takže pokud se vám jejich produkty taky zamlouvají, máte se ještě na co těšit!

Anyways, nebudete věřit tomu, co ale dělám právě teď. Sedím v autě v koloně někde u německých hranic a protože se kolona nehýbe, tak jsem vytáhla počítač a píšu. Tomu se říká efektivní práce. Všichni kolem na mě koukají, jako kdybych přiletěla z Marsu, ale proč si neudělat z auta office, žejo:D

Jsem na cestě do Mnichova, kde se potkám s týpkem, kterého jsem poznala na Zugspitze a zkusíme spolu podat horolozecký výkon na kraji rakouských Alp. Takže tentokrát žádné chození nebo toulání se po horách. Tohle bude už větší hardcore, hihi:)) Sledujte Instastories!

No nic, vypadá to, že se to rozjíždí, tak já jdu dávat pozor, abych do toho Mnichova vůbec dojela!:D

E.

Heyyyyyyy everyone!

So I was forced to buy another coat (actually two of them) but it’s not like I regret it, hahah:) But I mean, excuse me?! How come I didn’t not have it before? By the way, the other coat is orange, haha:) I have to admit, that it was so much fun to shoot these pictures, especially when I was trying to shake the tree, so the leaves would fall on me. All the passing people couldn’t really understand what exactly I was doing hahaha:) And then I got an idea – to stick one of those leaves into my hair, so my outfit would match, haha:))) 

I’m wearing Puma shoes and in this context I’d like to announce a BIG thing, that happened just a few weeks back! I’m the new Puma ambassador for the Czech Republic, so if you’re a big fan of their products as well, stay tuned for more outfits and news! :) 

Anyways, you won’t believe what I’m doing right now! I’m sitting in a car somewhere near the German border, and because the traffic isn’t moving at all, I pulled out my computer and started writing. This is what I like to call effective work. Everyone around me looks at me like I’m super-crazy, but why not turn your car out into an office, haha:) 

I’m on my way to Munich, from where I’m driving to a place in Austria, where I’m gonna try to climb a wall. So this time there is no walking or hiking. This is going to be a bit different, so let’s see!:) 

Well, it looks like the line is starting to move, so I’m gonna focus on not hitting other cars and getting to Munich safely! 

E.

WEARING: 

Coat – H&M
Pants – H&M
Shoes – Puma
Backpack – Parfois
Top – H&M
Sunglasses – RayBan

    

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Fall (ing Leaves)

  1. October 11, 2017 at 11:27

    Moc hezké fotky, super kabát a úžasná čelenka z listí!!

  2. Svetlane
    October 5, 2017 at 16:18

    párádní outfit i fotky ☺, než jsem si přečetla začátek tak jsem si myslela, že máš ve vlasech čelenku jako ve tvaru toho listu, vypadá to dost věrohodoně :D :D :D

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.