Fall Dolomites VOL. II

Ahooooj!

pokračování podzimní cesty do hor je tu! :)

Ze Slovinska jsme s mamkou zavítali rovnou do italských Dolomit. Sice jsem Dolomity na podzim už vloni viděla, ale tak se mi tam líbilo, že jsem se rozhodla, že jí tentokrát vezmu s sebou a o tuhle podzimní podívanou se s ní podělím:)))) 

Vzala jsem jí na Falzarego Pass, na Cinque Torri, na oblíbenou Secedu, do Val di Funes, do St. Magdaleny, Ortisei, vyšplhaly jsme se i na Sass de Stria a zastavily i na Gardena Pass. Tak nějak jsme do poslední chvíle neměly žádný plán, takže jsme se spíš řídily heslem: “cesta je cíl”. To se nám osvědčilo, protože jsme schválně jezdily delší trasy po menších silnicích a po cestě našly spoustu nádherných míst, na které bychom jinak nenarazily.

Podrtženo sečteno, za mě jsou podzimní Dolomity ty nejkrásnější hory na světě a doufám, že se sem zase příští rok na podzim vrátím <3

E.

Hey travellers! 

the rest of my fall mountain-trip is here! :)

From Slovenia me and my mom went straight to the Italian Dolomites. I’ve seen the Dolomites in the fall last year, but I liked it so much, that I decided to take my mom with me this time and share this colorful show with her:))))

I took her to Falzarego Pass, to Cinque Torri, to Seceda, Val di Funes, St. Magdalena, Ortisei, we even climbed to Sass de Stria and stopped at Gardena Pass. Somehow, we didn’t have a plan until the last minute, so we were more likely to stop wherever we wanted. This was a great idea because we picked just smaller roads, and there were many beautiful places on the way which we wouldn’t have otherwise come across.

In conclusion, the fall Dolomites are the most beautiful mountains in the world and I hope to return next year! <3

E.


Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Fall Dolomites VOL. II

 1. November 11, 2018 at 18:59

  Nadhera, ako z National Geographics!!!

 2. Jan
  November 11, 2018 at 16:03

  To je fakt nadhera a mas fakt krasny fotky. Mimochodem, Dolomity, to je skoro zaruka slunecneho pocasi, moloktere hory jich maji tolik.

  • November 11, 2018 at 16:18

   To souhlasím! Tam je nádherně prostě vždycky! Ještě bych se tam strašně ráda vrátila v zimě :))))

   • Jan
    November 11, 2018 at 17:54

    Ja taky. Dobrý jidlo, hezky pocasi, temperamentni Italove…a hory paradni.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.