Downtown Split

Ahoooooj!

Tak se konečně hlásím už ze Splitu! :) Slíbila jsem vám, že vám povím, jak jsem se tu ocitla, co tu vůbec dělám a proč, tak tady je vysvětlení. Mě a Natálku z theNattiness.com pozval hotel Le Méridien Lav Split na opening jejich beach clubu no a my jsme s radostí pozvání příjaly.

Beach Club se otvíral 1.7. a my jsme už 30.6. ráno seděly v letadle. Naplánované jsme tu měly celkem 4 dny, plné intenzivního programu.

Když jsme přiletěly, hned na letišti se nás ujal jakýsi sympaťák, který nám pomohl s kufry do auta. Za dalších dvacet minut už jsme vystupovaly před OBROVSKÝM hotelem z limuzíny. Vstoupily jsme do gigantické haly a zamířily k recepci. K našemu údivu jsme dostaly dva pokoje, každá svůj, ale vzhledem k tomu, že ještě nebyly připravené, recepční se strašně omlouvala a podávala nám voucher do hotelového baru. Zamířily jsme tedy právě tam a objednaly si dvě mojita, o kterých jsme celou cestu letadlem mluvily. Nutno podotknut, že hotelový bar měl výhled na přístav a pláže (!).

Hey guyssssssss! 

Finally in Split!!! I promised to tell you how I found myself here, what I was actually doing here and why, so here’s the explanation. Me and Natalia from theNattiness.com were invited by the hotel Le Méridien Lav Split to the opening of their beach club, so we accepted the invitation without hesitation!:) 

The Beach Club opening party took place on July 1st, so by June 30th we were already on the plane. We were supposed to spend a total of 4 days there, which were full of an intense program.

When we arrived, there was a guy waiting for us at the airport, who helped us with our luggage into the car. In another twenty minutes, we were already getting out of the limousine in front of a GIGANTIC hotel. We entered the huge hall and headed for the reception. To our surprise, we got two rooms, but given that they weren’t ready yet, the receptionist apologized and handed us a voucher to the hotel bar. So we headed there and ordered two mojitos, that we spoke about the whole time on the plane. The hotel bar overlooks the marina and beaches – how cool is that?! 

Za další půl hodinu už jsme otevíraly dveře do našich pokojů a nestačily se divit. Jednak byl pokoj obrovský, ale byl v 9.patře, takže si umíte představit ty výhledy.

Vzhledem k tomu, že jsme byly hladové, trochu jsme se zkultivovaly a zašly do hotelové venkovní restaurace u přístavu, kde jsme si daly jen malý snack, protože jsme věděly, že nás čeká velká večeře.

In the next half hour, we were already opening the doors to our rooms and we couldn’t believe how big the rooms were, plus they were on the 9th floor, so you can imagine those views! 

Since we were really hungry, we changed and went to the hotel’s outdoor restaurant by the marina, where we had just a small snack, because we knew that were were gonna have big dinner. 

Za další hodinu jsme se potkaly dole u recepce s Majou a Bojanem, kteří se o nás celý pobyt starali. Naplánovali nám guided tour po starém městě, kterou jsme započali vyhlídkou. Potom jsme se plynule přesunuli dolů do města a obešli Dioklecánův palác a promenádu.

Then we met Maja and Bojan, who took care of us the whole time. The first thing to do that afternoon was a guided tour around the old town, which we actually started at the top of a mountain, where we could see the whole city. Then we continued to downtown and visited Cathedral of Saint Domnius and the esplanade. 

No a večer jsme už zasedli do vyhlášené restaurace, kde jsme si daly tu největší večeři na světě, samozřejmě seafood, který tak zbožňuju! Maja nám doporučila typický chorvatský drink, který jsme vyzkoušely. Kromě toho, že byl výborný, byl tak silný, že ani nevím, jak jsem se dostala do postele, a to jsem měla jen dva! (:D) Asi kombinace únavy, alkoholu a faktu, že normálně skoro nepiju, hihii:)

Well and in the evening, we sat down in one of the cute restaurants, where we had the biggest dinner ever, of course seafood, which I love so much! Maya recommended us a typical Croatian drink, which we tried without hesitate. It was really good, but very strong, so I don’t even know how I got to bed and I only had two of them! Hahaha:D) It must have been probably a combination of lack of sleep, alcohol and the fact that I normally don’t drink hahaha :)

No a o dalším (ještě nabitějším) dnu zase zítra!:) Tak doufám, že se těšíte!:))

E.

There will be a lot more in the next article! This is just the beginning, so stay tuned! 

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Downtown Split

  1. July 13, 2017 at 16:14

    skvělé fotky! je vidět, že jste si to moc užily :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.