Double Layer

Ahoooj!

Huráááááá! Je po zkouškách!!! Teď mě čekají tři měsíce prázdnin! Ty tři předměty, co mi zbývají k dostudování nepočítám, takže bude lehárooooooo! Uaaaaaaaaaaaa! Konečně se budu věnovat tomu, co mě baví! Spadl ze mě tak neuvěřitelný stres, že si to ani neumíte představit. Ještě mě čeká na začátku března trocha snažení, abych se dostala na výměnný pobyt, plánuji se přihlásit do Norska, na Island a do USA. Kam jinam. Moje tři neoblíběnější země.

Anyways, minulý týden byla taková zima, že jsem si musela na sebe vzít dva kabáty. Tedy přesněji řečeno jeden kabát a jeden kožich. Nikdo tenhle můj kožich nemá rád. Když jsem v něm přišla do fitka, moje (velmi upřímná) klientka mi s úsměvem na tváři řekla: “Jéééé co to máš na sobě?” (a vypadala, že se jí kožich líbí). A pak dodala: “To je strašný. Vypadáš jak čert.” A pořád se u toho usmívala. Nejlepší kamarád Vojty mi zase sdělil, že vypadám jako koksová královna. Ale já se nenechám, tenhle fur coat zbožnuju. Protože je chumlací a pořídila jsem ho asi za 400,- ve výprodeji (což o něčem svědčí, ale já se stejně nenechám!).

No ale každopádně minulý týden jsem se rozhodla, že půjdu do challenge. Do výzvy, která spočívá v tom, že si alespoň dva měsíce nekoupím nic na sebe a outfity budu skládat jen z toho, co ve skříni už mám. Protože si už přijdu vážně nemocná s tím nakupováním a štve mě to. Takže tohle je poslední outfit s novým kouskem a od příště už všechno jen ze “starého” šatníku! Jsem zvědavá, jestli to dám! :)))

Tak mi držte palce a mějte se famfárově!
E.

Hey guys!

Yaaaaaaay! Exams are FINALLY over!!! There are three months of break ahead of me!! Actually I still have to go to school, but I have only three subjects, so it’ll be easyyyyyy! I will finally do what I like to do, not what I have to do! The stress was gone the second I turned it the last test yesterday, I’m pretty sure I failed it, but I don’t care anymore haha!:) In March, I will have to put some effort to get to this exchange student program since iI’m trying to apply to Norway, Iceland and the States. Where else, haha. My three favorite countries. 

Anyways, last week it was so cold that I had to wear to coats at the same time. To be more specific – one coat and one fur coat. No one likes this coat. When I came to the gym one day, my (very honest) client said with a smile: “woow, what’s is that?” (It seemed like she liked it). And then she added: “It’s horrible. You look like a devil.” And she kept smiling. Vojta’s best friend told me that I look like a “cocain queen”. But I don’t care, it’s my style and I love this faux fur coat so much. Because it’s cozy & warm and I bought it for about $15. It was on sale, so I guess that means something too, but I won’t put it away anyways. 

Anyways, last week, I decided, that I won’t buy new clothes for at least two months and all of my outfits here, on the blog, will be composed of my “old stuff”. Because I don’t see any purpose in buying new and new clothes. So this is the last outfit with a new piece and from now on, I’ll be trying to use just my old stuff. 

Keep your fingers crossed and have a wonderful Saturday evening, guys! 
E.
WEARING: 

Fur Coat – Gate
Coat – Boohoo
Shoes – Answear.cz
Handbag – Zara
Sweathirt – Zara
Shirt – Gant
Glasses – H&M
Beanie – Primark

      

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  4 comments for “Double Layer

 1. February 10, 2017 at 22:21

  Mám na sebe něco podobného a taky se na to málokdo tváří nadšeně :D ale stejně jako ty- já se nedám, protože se mi to moc líbí… a tvůj kožíšek je náhodou peckový! :)

 2. Markéta
  February 8, 2017 at 23:48

  Náhodou, jsem v názoru na kožich zajedno s tebou! Skvělé a teplé:D
  A užívej teď čas “volna” než se to zase navalí a nebudeš vědět kam dát hlavu.. <3

 3. February 5, 2017 at 04:46

 4. Ian
  February 4, 2017 at 22:32

  Glad to hear your exams are over, hope it is not too long to finish the Masters. Sorry to hear The UK is not on your top 3. I speak for the entire country when I say you would be most welcome!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.