Different Shades of Red


Ahooooj!

DNESKA JSEM ODEVZDALA DIPLOMKU!!!! Huráááááááá!!! Téhle chvíle jsem se nemohla dočkat. Až pyšně ponesu svých 99 stránek v modré vazbě se stříbrným nápisem na sekretariát s pocitem, že od titulu inženýra mě dělí už jen jedna poslední věc. Posledních 14 dní dřiny. Poslední státnice. Poslední povinná návštěva VŠE. Teda aspoň doufám, protože už mě jednou od těchhle státnic v lednu vyhodili.

Teď mám před sebou jiné dilema. Mám letenky do Izraele na čtvrtek, ale současná situace se mi úplně nelíbí, tak přemýšlím, jestli to neodpískat, co myslíte?

Krásné úterý všem!

E.

Heyyyyy!

I TURNED IN MY THESIS TODAY !!!! Yaaaaaaay !!! I couldn’t wait for this moment. The moment when I’d proudly carry my 99-page book in blue hardcover with silver lettering to school, with the feeling that there is only one last thing that needs to be done in order to get my master’s degree. Last 14 days of hard work. The last state exam. The last obligatory visit to VŠE. At least I hope I’ll be the last one, because I failed this exam in January.

Now I have another dilemma in front of me. I have flight tickets to Israel for Thursday, but I don’t like the current situation there, so I need to decide whether to go or not. What do you guys think?

Have a awesome Tuesday everyone!

E.

WEARING: 

Top – Zara
Pants – Bershka
Shoes – Asos
Sunnies – RayBan

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  7 comments for “Different Shades of Red

 1. May 20, 2018 at 17:58

 2. May 17, 2018 at 09:10

  Tak veliká gratulace a držím palce u státnic. Plánuješ pokračovat, zkusit nějaký jiný obor a nebo už zavřeš dveře? Teta se strejdou měli před týdnem letět a zrušili to dva dny před odletem. Ale musí podotknout, že jim je 75 a 72 a přistupují k tomu, že už toho procestovali dost, tak se nemusí pouštět hned někam. :)

  • May 17, 2018 at 12:37

   Děkuju mockrát!:) Nene, tímhle končím, stačilo mi to:)) Ahaaaa, no já to nakonec asi risknu, tak snad to bude safe O:-)

 3. Patt
  May 16, 2018 at 11:33

  Ahoj Eliška,

  ja som mala podobnú dilemu, letela som vo februári a tesne predtým zostrelili sýrsku stíhačku a boli na prahu vojny, ale riskli sme to. A nakoniec to stalo za to! :-) Najmä TelAviv ma dostal svojou atmosférou.

  • May 16, 2018 at 12:02

   Vážně??? Tak mě budeš mít na svědomí, až mě něco sestřelí!:DDD

 4. Ilona
  May 15, 2018 at 14:34

  Ahoj Eliško, gratuluju! Za sebe říkám – pokud chceš hory, Tel Aviv apod., tak bych se asi nebála. Do pásma Gazy bych se nepouštěla. :-) Byla jsem v listopadu a cítila jsem se naprosto bezpečně, ale to samozřejmě byla atmosféra jiná. Přesto, nevzdala bych to a letěla. (A podporuju Tě v tom nápadu i proto, že se těším na (zase dokonalý) fotky!) :-)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.