Culottes

O28A7499

Ahoj!

Tak jak se všem líbil dnešní Bloges Boat Market? Já jsem na něj fofrovala rovnou ze Šumavy, kde jsme s celým týmem natáčeli promo videa pro českou značku Lift Off (Celý průběh jste mohli sledovat na mém snapchatu, kde jsem jako @eliskahudcova. Moc ještě se snapchatem neumím, takže to berte trochu s rezervou:D).

Anyways, na Bloges Marketu jste mě mohli vidět v těchhle nových culottes (teda až po tom, co jsem se převlékla kvůli megavedru:D). A taky jsme v těchhle kalhotech natáčeli další díl Minuty Módy na Stream minulý víkend, který už je online! (Kdybyste nevěděli o čem je řeč, tak se na díly můžete mrknout TADY!)

Hodně se mě ptáte, jak vnímám ty negativní komentáře, tak alespoň využiju tenhle článek k tomu, abych vám všem odpověděla:)

Když jsem tenhle pořad začala točit, všichni ze Streamu mi říkali, ať hlavně nečtu komentáře, že mě to bude akorát mrzet. Říkala jsem si, že to přeci nemůže být přeci tak hrozné. Ale realita byla úplně jiná a i přes všechna varování jsem měla co dělat, aby se mi po přečtení prvních komentářů nespustily slzy. Po prvních dvou dílech jsem to chtěla zabalit, ale díky mému kameramanovi (což je mimochodem Martin, kterého můžete znát třeba z Nezapomenutelných) jsem tu krizi nějak zvládla a točila dál.

A teď už si z toho vůbec nic nedělám, protože jsem si rozklikla profil některých komentujících a zjistila, že to jsou takové ty typy, co sedí celý večer v upoceném tílku u televize, koukají na fotbal a popíjí Bráník. Myslím, že názor těchhle lidí na módu pro mě není úplně důležitý. Mnohem důležitější je pro mě názor lidí, kteří se o módu alespoň trochu zajímají.

Psala jsem to tady už několikrát a možná jeden z těch tisíců lidí si třeba i rozklikne můj blog a přečte si tenhle článek. Já přeci nechci diktovat, co má kdo nosit. Souhlasím s tím, že každý by si měl nosit, co je jemu pohodlné. Já v pořadu vyjadřuju čistě můj subjektivní názor a je na vás, jestli se jím chcete řídit nebo ne. A navíc mě docela baví ti, kdo napíšou, že “každý by si měl nosit, co chce” a na závěr komentáře dodají “nejhůř oblečená je slečna blogerka”. To si trochu protiřečí, ne?

Dost mě štve, že mě lidé kritizují a přitom mě vůbec neznají. Já bych si nikdy nedovolila kritizovat někoho, koho neznám. Komentáře typu “vysoká škola by jí prospěla”, “nemá co jiného na práci” nebo “rozhazuje peníze od maminky” mě dokážou pěkně vytočit.

Upřímně už se těším na to, jak si v komentářích zase počtu o tom, co to mám za strašné kalhoty po babičce a že já jsem vlastně oblečená nejhůř ze všech tří dam! Jen do mě, já to unesu :)))))

Ale jak říkám, vždycky nad tím mávnu rukou. Haters gonna hate.

A co vy? Jak vnímáte pořad vy? Líbí se vám? Máte nějaké nápady, jak ho zlepšit? Od vás, mých čtenárů budu za kritiku moc ráda! :)))

Děkuju a krásný zbytek neděle!
E.

O28A7514 O28A7510 O28A7509O28A7485 O28A7506
O28A7516
O28A7495
O28A7518

WEARING: 

Culottes – Tom Tailor
Top – F&F
Shoes – Botovo.cz
Watch – Komono

895929 1467535full_img_6828623_0029_img_03100001-winston-monte-carlo-lizard_lightbox

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  34 comments for “Culottes

 1. Bára
  January 5, 2017 at 09:32

  Ahoj Eliško, sleduji Tvůj pořad na Streamu a moc se mi líbí. Taky se mi líbí, jak se oblékáš. Začala jsem módu sledovat, vyřadila půlku šatníku a řekla bych, že mě posouváš:-) Moc díky a určitě v tom pokračuj!!! Bára
  P.S. Uvítala bych, kdybys ještě natočila nebo nafotila nějaké outfity. Jak a co kombinovat, prostě rady, které by pomohly čtenářkám lépe se oblékat.

  • January 5, 2017 at 19:32

   Ahoj Baru, jeeeej to jsem moc ráda, že se ti pořad líbí! Budu se snažit něco takového natočit, děkuju za tipy! :)))))

 2. Olina
  July 29, 2016 at 19:32

  Ahoj, Eli, tvůj pořad na Streamu se mi líbí. Celkem mě mrzí, že většiny diskuzí (ať už jakýchkoli) se vždycky účastní ti, kteří k danému tématu vlastně nemají co říct, jen chtějí zkritizovat třetí stranu. Pokud se lidem nelíbí, že “lovíš” lidi na ulici a komentuješ jejich volbu oblečení, tak fajn-líbit se jim to nemusí, ale bylo by konstruktivnější, kdyby se pak k tomu svými nesmyslnými příspěvky nevyjadřovali, jelikož se to míjí účinkem. Samozřejmě, když se člověk vrhne do nějaké takové akce musí očekávat kritiku, ale přínosnější by bylo, kdyby tu a tam někdo nesouhlasil s názorem, že tahle kabelka není in a že tyhle boty se k šatům nehodí a ne hned tě označit za nevyčůranou blbku co se nudí. Já osobně z tvých příspěvků čerpám inspiraci pro kombinování barev, materiálů a doplňků, ne vždy mám totiž cit pro módu takový, jaký bych si přála mít(ale přiznám to). So stay strong!

 3. Eliška
  July 28, 2016 at 10:21

  Eliško, nic si z toho nedělejte, veřte – ať už děláte cokoliv, vždycky se najdou hejteři, kteří nerozumí tomu co děláte… Ať už mají pocit že se jich to netýká a je to zbytečné (“však ať si každý nosí co chce”), nebo mají pocit, že tomu rozumí taky (to je mnohdy ještě horší :D) … Děláte kus umění a já módu jako žena obdivuji a baví mě vás sledovat :-) Zůstaňte upřímná :-)

 4. July 25, 2016 at 22:11

  Víc pořadů o oblékání mužů, sice se o to asi nezajímáte tolik, ale myslím že by to bylo prospěšné a určitě rozdáte spoustu rad, těm kteří to neumí sladit.

 5. July 10, 2016 at 08:08

  Zdravím,
  kdykoli jdete s kůží na trh, musíte počítat s tím, že si do Vás někdo kopne. Je to smutné, ale je taková doba. Internet je přesycený informacemi, člověk ztrácí schopnost posoudit, co jsou hodnotné informace a co jsou jen bláboly. Každý má na vše názor, který musí vyjadřovat a čím důrazněji, tím lépe. Protože nenese plnou a přímou odpovědnost za své chování. Je skryt za obrazovkou a bez odpovědnosti není důvod přemýšlet nad důsledky, neb žádné nebudou. Maximálně někoho rozpláče nebo rozzuří a tím si posílí vlastní ego. Takže výhra. Proto je lepší komentáře nečíst. I když člověk v hloubi duše ví, že je to názor primitiva, bez jakýchkoli znalostí z oboru a schopnosti se pořádně vyjadřovat, tudíž naprosto nehodnotný výkřik do tmy, stejně dovede citlivější duši potrápit a to dokonce několik dní. Pokud pod videi nejsou kladné komentáře, je to proto, že se videa podbízí špatné cílové skupině. Třeba mě. Móda je mi naprosto cizí a většinu modelů bych hodnotila opačně, než Vy, ale tak dlouho mi byla videa podbízena, až jsem klikla a jelikož jsem zvědavá, doklikala jsem se až sem. Máte krásný a podle mě i plnohodnotný život. Tak si ho nenechte nikým otravovat. Tím méně znuděnými lidmi, kteří sami v životě nic nedokázali ;),

 6. Lucie Semradova
  June 22, 2016 at 12:41

  Ahoj Eliško,tvůj pořad na streamu se mi moc líbí, díky němu jsem začala číst i tvůj blog. Líbí se mi, jak máš pestrý život – cvičení, cestování, moda a zdravý životní styl. Vše co je důležité i pro mě :). Co se týká toho pořadu, tak by mě zajímalo, zda zúčastněným povíš názor na jejich oblečení hned a i jim poradíš a nebo se tvůj verdikt doví až při shlédnutí videa? Děkuji za odpověď a jinak určitě nepřestávej točit pořad, je velkou inspirací i pomocí pro ty, co se o modu alespoň trochu zajímají. Hezké léto. Lucie :)

 7. Roxy
  June 18, 2016 at 12:41

  Eliško, pořad se mi líbí! Díky němu jsem se dostala k tvým super článkům a fotografiím, především z cestování! Fandim ti a líbí se mi tvůj styl :) . Taky jsem se dívala na komentátory a musela jsem se smát. Jedná se o věčně nespokojené Čecháčky, kteří musí být za každou cenu v opozici a všechno zkritizovat a to především, když se jedná o něčí tvorbu. Pro mně si velkou inspirací :)!

 8. Thomas
  June 17, 2016 at 22:11

  Můj minulý post (který byl smazán) byl spíše takový test. Nebyl urážlivý ani sprostý, nicméně částečně kritický (k outfitu v jednom díle). Je třeba si dát pozor na přehnaně defenzivní přístup. Ano, je škoda, že na streamu je spoustu retard komentářů, ale ty jsou u každého pořadu a v hledem k povaze pořadu a množství internetových trolů se to dalo očekávat. Nesmíte se k tomu ale stavět tak, že každý kritický post je osobní útok. Ono je hrozně jednoduché k tomu přejít, mazat a ignorovat všechny negativní komenty a rochnit se jen v těch pochvalných, ale to člověk potom existuje v bublině, bez perspektivy. Je třeba na to koukat s nadhledem. Občas se v těch špatných komentářích nevyhnutelně objeví dobrá pointa, která může přispět do budoucna. Nemyslím, že by měl člověk brečet nad každým negativním komentáře, to je blbost, ale říct o každým, kdo tam něco takového píše, že je to “typ, co sedí celý večer v upoceném tílku u televize, koukají na fotbal a popíjí Bráník” není dobré. Jak píše autorka, tak člověk by neměl kritizovat lidi, které nezná. Já s tím sice hluboce nesouhlasím, ale o dva odstavce výš autorka právě toto dělá. Myslím, že je potřeba trochu zflegmatičnit přístup ke komentářům. Mít to na salámu. Pasivně-agresivní přístup typu “jsou to všichni dementi” není dlouhodobě dobrý pro psychiku. Jasně, trol-komentáře a osobní útoky je třeba prostě ignorovat. Osobní útoky od lidí, co vás neznají ani nemůžou uspět. Ale třeba z komentářů typu “ať si každý nosí co chce” se dá něco vytěžit. Co třeba udělat díl, kde autorka vysvětlí publiku její názor na to, proč by se vlastně člověk měl oblékat do města módně i když jde třeba jen nakoupit? Proč by normální člověk neměl chodit nakupovat v teplákách? Jaký je význam módy pro obyčejného člověka? To by třeba zajímalo i mě. Nakupovat jsem sice v teplákách nikdy nebyl (zatím), ale racionální důvod proč ne mě zatím nenapadá.

  • June 18, 2016 at 21:55

   Zdravím,
   vůbec bohužel netuším, o čem mluvíš, já jsem žádný post nemazala, naopak, jsem člověk, co dokáže kritiku přijmout. Jsem si třeba vědoma češtinských chyb, na které už mě pár lidí upozorňovalo a snažím se na ně dávat pozor. Na Streamu snad žádný pozitivní komentář ani není, takže kdybych měla mazat všechny ty špatné, tak tam žádný nezůstane. S tím Babišem máte nejspíš pravdu, když nad tím tak přemýšlím, tak taky nadávám na spoustu lidí, které neznám. Ale nadávám na věci, které nejsou jasné. Tím chci říct, že u mě není tak těžké zjistit, že studuji vysokou školu a i přesto mi několik lidí napsalo, že by mi vysoká škola prospěla, abych se soustředila na věci, které jsou opravdu důležité a ne na kraviny, jako jsou stylové džíny. Samozřejmě, že je pro mě důležitější to, co mám v hlavě, než to, co mám na sobě.
   Určitě jsem tímhle článkem nechtěla říct, že všichni lidi jsou dementi a ani si to nemyslím. Já se opravdu jen snažím o to, aby se Češi víc zajímali o módu a myslím to dobře, i když to tak asi nevypadá.
   A s tím dílem, věnovaným vysvětlení, proč by se člověk měl oblékat módně i na nákup to není špatný nápad, zkusím to navrhnout produkční, díky za tip:)

 9. Thomas
  June 16, 2016 at 22:22

  Tedy nějakým omylem jsem viděl jeden díl a potom jsem kdoví proč jich zkoukl víc a sjel i tento blog. Není to můj šálek kávy, ale ok. Kouknul sem se a to se počítá. Některé pointy jsou trefné, i když občas “outfit” slečny je taky takový… no nechci říkat retarded viz. “Dobré a špatné příklady použití zajímavých kusů oblečení”. Dafaq is that shit je myslím přiměřená reakce. Nicméně s takovýmto typem pořadu je jasné, že bude v komentářích spoustu hate. Musíte s tím počítat dopředu a být trošku flegmatičtí. Navíc vzhledem k tomu, že jsi se tímto stala řekněme mediálně známou osobností, tak lidé mají právo tě kritizovat, i když tě neznají. (stejně jako my kritizujeme třeba Babiše, kterého neznáme) Toho se mimojiné dopouštíš i ty taky viz. upocená tílka s bráníkem. Taky reálně ty lidi neznáš.

 10. Adéla V.
  June 10, 2016 at 03:27

  Ty kalhoty jsou boží!! To, že tě kritizují je jen závist. Máš úžasný styl, Váš blog je (jistojistě nejen) moje velká inspirace :)

 11. June 9, 2016 at 13:17

  Eliško, přesně tak.. já se nad těmi komentáři vždycky neskutečně bavím, prtž jak jsi psala, stačí rozkliknout nějaký profil a většinou je to přesně ten typ člověka, co jsi popsala ;))
  Jinak, tyhle kalhoty jsou vážně skvělé a moc Ti sluší!

  Jen tak dál a nenechej se odradit ;)

 12. vlasti
  June 8, 2016 at 08:38

  Ahoj, jsem zrovna jedna z těch, kdo objevil tvůj blog právě díky Minutě módy a jsem nadšená!! Jsi neskutečně inspirativní a tvůj styl je fakt peckovej :) Komentáře jsem si přečetla asi u dvou videí a už dál nemůžu – zkazí mi to pak celý dojem z pěknýho videa. Jak říkáš – píšou tam lidi, kteří o módě ví kulový a mají potřebu kritizovat cokoli a kohokoli. Takže držím pěsti v dalších pokračováních!

 13. Jita
  June 7, 2016 at 12:48

  Ahoj,
  nehleď na negativní komentáře, není možno se zavděčit všem. Mně osobně se tvůj styl moc líbí a jsem ráda za inspiraci v oblékání i cvičení, kterou čerpám z tvého blogu. Poznámky typu “vysoká škola by ti prospěla” nechápu, je spousta lidí kteří se prosadili a byli úspěšní i bez ní. Mně navíc vysoká škola poslední dobou jenom ničí postavu a společenský život. ;-)
  Mimochodem ty botky jsou úžasné! Měla bych jen obavu ohledně nošení, vzhledem k 11 cm vysokému podpadku. :-)

 14. Sandra
  June 6, 2016 at 08:56

  Ahoj Eliško,
  tvůj blog i pořad se mi líbí. Máš zajimávý, pěkný styl oblékání, který je pro mě i inspirací :) Vždycky se někdo takový najde, který jen kritizuje.. Z takových komentářů bych si nic nedělala. Příjde mi, že ještě dost Čechů nejsou tolik odvážní, co se týče oblečení a spokojí se tak akorát s tričkem a džínami.

 15. Lucia
  May 30, 2016 at 21:33

  Vyzeras tu super, ako keby si dobehla z fashionweeku :) na haterov kasli.

 16. Anonymous
  May 30, 2016 at 19:56

  Komentář napíše většinou jen ten, co si chce stěžovat nebo se mu něco nelíbí. Tak to je a bude. Já nechápu, proč lidi co se o módu nezajímají, na to koukají. Já třeba jím paleo, a přece nepůjdu koukat na vegan video a nebudu tam psát, jak je veganství blbost…. ale bohužel mi přijde, že Češi to dělají přesně naopak.

  • June 9, 2016 at 13:19

   Většina našeho národa je bohužel taková, že tyhle hejty má potřebu vytrubovat do Světa, aby toho druhého potopila..

 17. May 30, 2016 at 11:50

  Fabulous culottes! & I love your sandals <3
  x MS

  Ukrainian Stylish Report

 18. May 30, 2016 at 10:03

  Cool styling with high heels. Share today on the blog “Moda na obcasie (Fashion Heels)
  http://moda-na-obcasach.blogspot.com/
  Regards

 19. May 30, 2016 at 08:23

  Outfit je užasnej a ty boty miluju!!:) Jediný co mi vadí je tahle ulice, kterou chodim kazdy ráno do práce a přijde mi nechutná, hrozně špinavá a pohybujou se tam divny lidi:D Možná kdybych tam nechodila denně, tak je to jiný:D

 20. May 30, 2016 at 08:10

  stunning shoes!you are a supermodel

 21. T.
  May 29, 2016 at 22:22

  Eliško, je dobře, že si z takových blbců nic neděláš :) vše jsi skvěle shrnula ve článku, takže není co dodat. Culottes jsou jinak skvělý. Tato barva ti opravdu sedla :)

 22. May 29, 2016 at 21:51

  Dokonaly outfit!! ??
  http://www.marrydreams.com

 23. Anonymous
  May 29, 2016 at 21:08

  Jeste zadny culottes nevlastnim, ale ten trend je vsude:) a tobe a tomu jak jsi hubenoucka mega seknou, krasne sladeny a s tema uzasnyma botkama taky! pecka!

 24. May 29, 2016 at 20:19

  Na fotkách si neuveriteľná a moc ti to pristane. Z negatívnych komentárov si nič nerob. Viem, že sa to ľahšie povie, ako naozaj vykoná, ale choď si svojou cestou. Nemôžeme sa páčiť všetkým, takže vždy tu bude niekto, kto nemá čo iné na práci len kritizuje. Ja ti fandím, myslím si, že máš skvelý štýl a aj keď ťa nepoznám, z fotiek si moc sympatická.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.com/

 25. Anonymous
  May 29, 2016 at 19:51

  Milá Eliška, mne sa program páči, občas ma ruší len, že veľmi rýchlo rozprávaš, ale to je minimum… :)

  • May 29, 2016 at 22:31

   Super! Děkuju moc za feedback! Zkusím si na to dát pozor:)))))

 26. Karolína
  May 29, 2016 at 19:12

  Milá Eliško,
  Tvůj blog (a hlavně ty) je pro mě velkou inspirací ve všech směrech.
  Negativní názory budou vždy, nemůžeš se přeci zavděčit všem :-) Hlavně si z nich nic nedělej a dělej to co tě baví. Modní pořad sleduji velmi ráda a ikdyž ne vždy se ztotožňuji s tvými názory nemyslím si, že by jsi měla něco změnit.
  Tvoje čtenářka Kája

 27. May 29, 2016 at 19:04

 28. Lucy
  May 29, 2016 at 18:59

  Ahoj. Super článek. Naprosto s Tebou souhlasím, ráda Tě sleduji na všech sociálních sítích včetne snapchatu :-) Pořad na streamu je super do módy se opravdu vyznáš. Jednu výtku bych přece jenom k pořadu měla asi bych srovnávala outfity generačně. Protože přece jenom srovnávat nějakého nevinného utahaného tatínka v jeho košili a perfektně vypadajícího mládence je rozdíl. Ja nevím nějak mi ten pán přisel tak nevinný že si to chudák nezaslouží ale i o tom je tento pořad :-)

 29. Lucy
  May 29, 2016 at 18:55

  Ahoj. Naprosto s Tebou souhlasím. A komentáře bych taky radši nečetla. Ten pořad mám ráda, ráda se na něj podívám. Máš dobrý vkus. Občas mi je některých lidí líto jak jsou oblečení, jde vidět že se do módy nevyznaj, nebo nemaj tolik finančních prostředků. Docela mi přislo líto toho pána (jak by měl vypadat elegantní muž) jako ano jeho outfit nebyl wow super cool ale když von chudak byl takový nevinný :-/ asi bych příště srovnávala lidi podle generací to by mi přišlo víc fér. Strašne ráda sleduji Tvůj blog, snapchat, YT i stream. Měj hezký den

 30. May 29, 2016 at 18:52

  Love love love the trousers! These pictures are beautiful and the outfit is amazing! Adore the shoes as well!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.