Chiffon Shirt Dress

IMG_8682

Ahoj!

Druhý z mých outfitů z Německa je na světě! Tyhle jednoduché košilové šaty jsem sehnala v F&F. Jsou dost krátké, takže do města bych si s nimi asi netroufla, ale na pláž byly úplně ideální. Akorát nebylo úplně nejtepleji, takže jsem se navlíkla ještě do kalhot, takže se z nich stala taková delší tunika. Nejlepší je na nich ale to, že mají kapsy, protože není nic pohodlnějšího než šaty s kapsami!

Mimochodem, znáte ten pocit, když se pro nějaký kousek nadchnete a koupíte si ho za plnou cenu a o týden později jdete do toho samého obchodu a najdete ho ve slevě?!

Snad se vám to taky nestane, tyhle šaty teď v F&F seženete za něco málo přes dvě stovky a podobné seženete třeba na Answear za čtyři stovky (odkaz dole).

Užívejte léta!
E.
_____________________________________________

Hey everyone! 

The last of my outfits from Germany is here! I found this simple shirt dress in F&F. It’s quite short, so I wouldn’t have the courage to wear in a city, but it was perfect for beach time. It wasn’t really hot, so that’s why I’m wearing my black jeans as well. The best thing about this dress is that it has pockets! There is nothing better than a dress with pockets, right?

By the way, do you know that feeling when you buy something for the full price and then you come to the same shop and see the piece on sale?!

I hope this is not going to happen to you as well, you can find this dress for a little bit over 200 CZK: and you can find a similar one on Answear (link below).  

Love, 
E.

IMG_8744

IMG_8697

IMG_8714

IMG_8734

IMG_8783

WEARING: 

Dress, pants – F&F
Shoes – Baťa

821691 full_img_435831

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  10 comments for “Chiffon Shirt Dress

 1. July 31, 2015 at 20:32

  Jee, ty jsou parádní a hrozně ti sluší :))

 2. July 31, 2015 at 19:51

  Tie šaty sú úžasné!!! Veľmi ti pristanú :) Nathalie’s

 3. July 31, 2015 at 15:07

  jsou krásné a moc ti sluší!!!:)

 4. July 31, 2015 at 13:34

  Moc pěkný outfit, ta pláž mu sluší a tobě to sluší nejvíc =)

  Krásný víkend,
  Michael
  http://www.ontheleaf.net

 5. July 31, 2015 at 13:00

  Jako bys mi četla myšlenky.. chtěla jsem se v předešlém postu zeptat, odkud šatky jsou a vualaaaaa.. už to vím ;)
  vážně moc sluší..

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.