Cape

how_to_wear_a_cape_coat

Ahoooooj!

Krásné Velikonoce všem!

Já teda Velikonoce neslavím, ostatně neslavím žádný svátek včetně Vánoc, Halloweena, Valentýna apod., ale uvědomuju si, že jsem divná já a ne všichni, kdo je naopak slaví, hihi:) Nějak prostě nemám důvod.

Anyways, doufám, že tohle už byl poslední outfit, kde jsem nabalená jako na Sibiř! Už by to chtělo nějaký sluníčko, co říkáte? :) Jsem z tý zimy už taková rozmrzelá, ale ono to asi spíš bude tou diplomkou, než tou zimou:D
Velká novinka je ta, že jsem se přestěhovala z Mnichova zpátky do Prahy. Někteří asi ani nepostřehli, že jsem bydlela v Mnichově, nechtělo se mi o tom moc mluvit, protože jsem si nebyla jistá, jak to všechno dopadne. Přestěhovala jsem se tam za přítelem, ale před dvěma týdny jsme se rozešli, takže jsem se vrátila do Prahy. A musím říct, že to byl nejhorší rozchod, co jsem kdy zažila. Většinou jsem schopná se rozejít v klidu, jako dospělej člověk, ale tady to fakt nešlo. Byl to totiž totální psychopat, kterej se mi neustále hackoval do zpráv všude možně a skončilo to tím, že mě chtěl zažalovat, že jsem mu ukradla autorský práva k fotce z Maroka.

Znala jsem ho jen půl roku, než jsem se k němu přestěhovala, což není úplně hodně, já vím, ale nebavilo nás pořád pendlovat mezi Mnichovem a Prahou. Něco je na tom, že člověk toho druhýho pozná nejlíp tak, že spolu začnou bydlet a já můžu říct, že jsem se nestačila divit. Většinou dokážu lidi docela odhadnout, ale tady jsem se spletla jako nikdy v životě a bylo to nejhorší rozhodnutí, co jsem kdy udělala.

Btw. anglická verze je úplně o něčem jiným, tak se kdyžtak nedivte. Je to preventivní opatření, protože mám dojem, že mě neustále stalkuje a mám takovej dojem, že kdyby si tohle přečetl, tak mi do týdne přijde další žaloba.

Tak ještě jednou krásný Velikonoce! :)))

E.

Heyyyyy!

Happy Easter to all!

I don’t celebrate Easter, I actually don’t celebrate any holiday, including Christmas, Halloween and Valentine’s Day, but I realize that I am the weird person here, haha :) I just don’t have a reason. I noticed that a lot of people was traveling somewhere because of those four days of public holidays, but I promised myself, that I wouldn’t go anywhere until I finish my master’s thesis and I’m pretty much keeping my promise. I just feels like I’m the only one not traveling haha, so I can’t wait to finish that freaking thing. I swear to God, that I’m gonna hit the road as soon as I turn it in, haha! :))) 

Anyways, I hope this was the last outfit, where I was dressed in more than 3 layers. I would be nice if we got some sun finally, what do you guys say? :) I’m so sick&tired of winter already, but it’s probably going to be that thesis I’m working on right now, what makes me sick& tired rather than the cold, haha:)

Another big news, maybe some of you guys noticed, is that I moved from Munich back to Prague. And I’m actually thinking about moving again after I finish school at the beginning of summer. I now live pretty far from downtown Prague and I’m thinking about moving right into downtown. I’m just looking for the right apartment.

When it comes to my outfit, I’m so crazy in love with this cape coat! When I was buying it, I thought it would be hard to combine it with other pieces, but I’ve tried wearing it with jeans and well as dresses and I think it works just great with whatever! If it’s really cold, you just need to wear more layers, because obviously it’s not that warm even though it’s woollen.

Well, gotta go, so again, happy Easter to everyone! 

E.

how_to_wear_a_cape_coat

how_to_wear_a_cape_coat

how_to_wear_a_cape_coat how_to_wear_a_cape_coat
how_to_wear_a_cape_coat

WEARING: 

Coat – Zara
Sweater – Zara
Shirt Dress – Cos
Shoes – Zara
Hat – H&M
Handbag – Zara

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  5 comments for “Cape

 1. Míša
  April 2, 2018 at 23:54

  Tak první, co mě napadlo bylo, že je to Apríl, jestli ale ne, tak ať štěstí stojí při tobě

 2. Zita
  April 2, 2018 at 15:22

  Eliško, já myslela, že jste provdaná … (před časem jste měla jakousi fotku na IG ze své svatby) jinak vám to moc sluší a přeji vám, abyste byla jen a jen šťastná :)

 3. Banny
  April 2, 2018 at 14:16

  A já celou dobu myslela, že jsi vdaná…😯
  Kazdopadne jedine dobre,ze jsi od toho blazna pryc 😬

 4. April 2, 2018 at 14:14

  Moc ti to sluší, Eli :)
  …a co se týče toho rozchodu, mrzí mě to, ale asi mám pocit, že to pro tebe je mnohem lepší takhle? Taky jsem mívala přítele, co se neostýchal mi číst zprávy a když ne na mobilu, tak skrz imessage na macu :D ..jen teda ta žaloba mi na stole nepřistála. A kdyby ti náhodou ještě nějakou poslal, klidně mi ji rovnou přepošli, my už si s tím v advokátce poradíme :D
  A ať jsi v Praze šťastná!

 5. Sylviezao
  April 2, 2018 at 14:00

  Elisko, obdivuju, ze i pres blogerskou karieru si dokazes absolutne krasne udrzet odstup 😊 drz se !

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.