Slayage

Elite Bloggers – Content Marketing

 

Ahoooooj!

tak si zkuste tipnout, kam jsem takhle šla oblečená. Mám na sobě termotričko, normální tričko, sako a kožich. Před focením jsem ze sebe ještě servala šálu, čepici a rukavice, abych nevypadala jako eskymák. No samozřejmě, že na natáčení. Natáčeli jsme MM den před mým odjezdem do USA a museli jsme nutně natočit dva díly, protože jsem byla 14 dní pryč. Jenže venku bylo -5 stupňů a nás čekalo několik hodin postávání na místě.

Tak proto ten outfit!:) Je celý z Forever 21, který shodou okolností otevřel další obchod, po Černém Mostě už i na Chodově a já jsem se zúčastnila jeho slavnostního otevření teď ve čtvrtek a musím říct, že to byla moc povedená akce!:) Vždycky se mi nově otevřený obchody strašně líbí, protože jsou neskutečně uklizený a všechno oblečení bylo perfektně srovnaný a to je pak radost pohledět!

Mimochodem, když už jsme u toho Chodova, byla jsem se tam po jeho rekonstrukci podívat a úplně se mi z toho zamotala hlava, kolik je tam obchodů. Pamatuju si, jak jsem se nemohla vzpamatovat z obchoďáku v Dubaji. Tuším, že tam mají největší OC na světě. Nakupování a chození po krámech jako správná holka miluju, ale tohle bylo i na mě příliš a jen, co jsem do něj vlezla, chtělo se mi brečet:D Nakonec jsem to po 15 minutách vzdala a utekla odtamtud. A na ten Chodov si taky budu muset zvyknout, protože ten k tomu dubajskému nemá daleko.

Bohužel se ale Vánoce blíží a my budeme muset do těch obchoďáků naběhnout stejně, což mě úplně děsí. Moc dárků na Vánoce většinou nekupuju, protože máme hodně malou rodinu, takže se snažím všechno zvládnout online. V tý souvislosti mě napadá, že bych mohla sepsat nějaký inspirační článek o tom, co koupit blízkým k Vánocům. Ne, že bych byla nějakej guru, ale tak třeba vás tam něco zaujme! Chtěli byste takovej článek?

E.

Hey everyone!

Guess where I went dressed like that! I was wearing a thermo t-shirt, regular t-shirt, blazer and a fur coat. I even took off my gloves, scarf and beanie before the shooting, so I wouldn’t look like a total retard.

Well of course I went shooting my show. We had to shoot at least two episodes before my departure to the States, since I was gonna be gone for two weeks. But it was freezing outside and we had to stand in that kind of weather for a couple of hours.

So that’s why so many layers. My whole outfit is from Forever21, which just opened a new branch in the Chodov shopping mall and I was present on the opening, which was pretty awesome. I always love the new stores, because everything is so perfect there and they’re super-clean and organized and that’s awesome to see, haha:) 

By the way, speaking of Chodov, I went there recently, just after the big reconstruction and it almost made me wanna cry, haha:) There is so many stores!! I remember my first time to the mall in Dubai, which I think is the biggest mall in the world. I mean, I love shopping obviously, but that was way too much for me too. I gave it up after about 15 minutes, because I was soooo lost, haha. And I’m gonna have to get used to the Chodov mall since it’s not far from the one in Dubai. I mean size wise.

Unfortunately Christmas is coming anyways and we will all have to get to those malls eventually, which kinda scares me. I don’t usually buy many Christmas presents since our family is supersmall, so every year I manage to get everything online. Speaking of which, how about I write an inspiration article about different gift ideas? Not saying that I’m some kind of a pro when it comes to giving gifts, but something might catch your eye:) Would you want an article like that? :) 

E.

WEARING: 

Coat, t-shirt, pants, shoes, blazer – Forever 21
Handbag – Paul’s Boutique

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Post navigation

  1 comment for “Slayage

  1. December 11, 2017 at 19:02

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.