Brunch in the Lancome Institute

Ahoj!

Mám tu pro vás krátký report ze středeční snídaně v Lancôme Institute, kde jsme spolu s dalšími blogerkami měly příležitost se dozvědět o produktech Lancôme a které jsme si mohly samy na sobě vyzkoušet. Celým institutem nás provedla báječná Lucia, která nám dala i mimo jiné například několik skvělých tipů, jak se správně nalíčit nebo jaká kosmetika je pro holky, jako jsme my, ideální.

Musím říct, že jsem úplně nadšená a v Lancôme jsem určitě nebyla naposledy, protože je opravdu znát, že jejich kosmetika je kvalitní. Já jsem třeba byla úplně nadšená ze jejich rtěnek, které opravdu vydrží. Už dlouho jsem sháněla nějakou, která se mi neobtiskne na kelímek s ranní kávou a konečně jsem jí našla!
A dáreček mám i pro vás! Prvních šest z vás, kteří mi správně napíšou do komentářů, kdo je tváří vůně La vie est belle, A ZÁROVEŇ budou sdílet tento článek na svém facebooku, ode mě dostane voucher na služby a kosmetiku právě od Lancôme:))

Hezký halloweenský večer!

E.
__________________________________________

Hey everyone!

Me and the girls had a lovely brunch in the Lancôme Institute on Wednesday, where we could get to know all the Lancôme products and give them a try. The wonderful Lucia showed us around as well as gave us some useful tips on how to do our own make up or which products suit each one of our needs. 

I have to admit that I was very excited to experience all this, plus we he had an amazing brunch with some great people!:)) It was definitely not the last time I was there because the cosmetics they provide are high-quality and definitely lasts longer than some the cheaper stuff. For example the lipsticks…I was seriously amazed! I have been looking for one that doesn’t leave smudges on my morning cup of coffee for a very, very long time…AND I finally found one!:) 

Not to speak only what good it brought me…I have a gift for you guys!!! The first six people that write down in the comments who is the face of the La vie est belle perfume AND share this post, will win a voucher for Lancôme products and services:))

Love,

E.

  

  

  

  

  

  

  

 

  

  

  

  

  

   

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  13 comments for “Brunch in the Lancome Institute

 1. November 1, 2015 at 17:24

  lancome je top značka!
  http://miskaholla.blogspot.sk/

 2. Mária Žalská
  November 1, 2015 at 10:47

  Julia Roberts, vůně je již 2 roky mou oblíbenou!!

 3. November 1, 2015 at 10:39

  Tváří je Julia Roberts :)

 4. Tereza B
  November 1, 2015 at 10:07

  Tváří je Julia Roberts. Lancome kosmetika je super. Sdíleno. :-)

 5. Lenka
  November 1, 2015 at 09:23

  Tvaří je Julia Roberts.

 6. Erika
  November 1, 2015 at 09:13

  Julia Roberts

 7. November 1, 2015 at 02:04

  Julia Roberts :)

 8. October 31, 2015 at 22:33

  Julia Roberts a zdielam :)

 9. Iva
  October 31, 2015 at 22:31

  Tvárou La vie est belle je Julia Roberts :)

  • Iva
   October 31, 2015 at 22:35

   a veľmi pekné líčenie! :)

 10. Nikola
  October 31, 2015 at 21:16

  Tváří je Julia Roberts! :) (Snad to mám psát sem!)

 11. October 31, 2015 at 21:10

  Julia Roberts :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.