Broadway

Ahoooj!

 Jsem jediná, nebo tady ještě někdo miluje sníh ve městě??? Já pokaždé když sněží, tak se můžu zbláznit štěstím a často vyběhnu ven ani nevím proč. Nejčastěji si vymyslím, že si potřebuju dojít pro kafe. Jo, občas jsem trochu divná.

Zítra frčím do Maroka na 5 dní, tak to bude zase trošku změna, mělo by tam být 20 stupňů!:) Tentokrát budu mít k dispozici super techniku na natáčení videí, takže by to mohlo dopadnout dobře!

:) Odlétám z Frankfurtu, takže mě čeká trochu komplikovaná cesta vlakem, ale docela se těšim. Mám naplánované dva dny v Marrakechi, 4 dny mám půjčené auto a budu brouzdat po horách a pouštích a na závěr jeden den ve Fesu.

Anyways, na sobě mám set z Broadway, který jsem pořídila na Zootu a svetr mám schválně obráceně. Originálně je totiž pruh vzadu, ale mně se líbil vepředu :D

Tak snad se outfit líbí!

E.

Hey guys! 

Am I the only one here, or is there anyone else who loves snow in the city??? Every time it’s snowing, I go crazy, and I often run out and I don’t even know why. Most often I go and get some coffee. Yeah, sometimes I’m a little weird.

Tomorrow I’m traveling to Morocco for 5 days, so that’ll be a little change since there is like 20°C! :) This time I’m gonna have some supercool stuff for filming videos, so let’s see what can be done! I’m actually leaving from Frankfurt, so it’s a little complicated since I have to take a train first, but I’m really looking forward to it. I have planned two days in Marrakech, then I’m renting a car for 4 days to drive to the mountains and deserts and finally one day in Fes.

Anyways, in these pictures, I’m wearing a set by Broadway (via Zoot). The sweater is originally supposed to be worn the other way around, there is a stripe at the back, but I liked the stripe to be in the front, haha:) 

Hope you like it! <3 

E.


WEARING: 

Knitted Set – Broadway (via Zoot.cz)
Coat – Broadway (via Zoot.cz)
Shoes – Forever21
Hat – H&M
Handbag – H&M

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Broadway

 1. February 19, 2018 at 20:19

 2. February 19, 2018 at 11:23

  Já taky miluju sníh i ve městě! Pokud teda není červen. Dokonce mi vůbec nevadí, že je z něj pak šedá břečka, já si prostě užívám, když padá a všude je bílo :)
  Outfit je super, hlavně ty boty!
  Moc se těším na článek a video z Maroka – fotka ve stories na Instagramu mi jako lákadlo úplně stačila :)
  Tak šťastnou cestu a užívej!
  V.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.