Boxing Lesson

Elite Bloggers – Content Marketing

Ahooooj!

Tak mám svůj první trénink po dvou měsících za sebou a teda žádná sranda to nebyla. To mi vždycky přijde tak nefér, že do kondičky se člověk dostává tak pomalu a dlouho a když přestane na nějakou dobu něco dělat, tak kondička mizí tak strašně rychle!

Zavítala jsem zase do mé oblíbené Sokolovny v Průhonicích, kde jsem si s trenérkou dala hodinu boxu, protože sama box moc neovládám. Teda spíš vůbec hahaha:) Ještě před samotným tréninkem jsem jí poprosila, aby mi udělala i měření na InBody, protože tomu v mém domácím fitku nevěřím ani písmenko, haha:))) Tady mají totiž nejnovější InBody 770 a vzhledem k tomu, že znovu začínám po mém úrazu cvičit, potřebovala jsem vědět, jak jsem na tom, abych mohla výsledky časem srovnat.

Takže vážení, mám 11,5 kilo tuku. A to teda nechci. A nebudu!!!! :D Fuj.

V minulém článku jsem psala o challenge, do které jdu, takže tohle beru jako takový start. Takže do poloviny června hlásím, že budu mít 8 kilo tuku. Tak schválně! :))

No a teď k tréninku. Prostě jsem se rozhodla nastoupit do svého krutého režimu nějak epicky, netradičně. A vždycky jsem chtěla box vyzkoušet, tak jsem si řekla, proč ne zrovna teď. A musím říct, že to bylo naprosto skvělý!   Trenérka si mě vzala do staré sokolovny, kde jsme začli rozcvičkou, po které jsem umírala. Zřejmě tušila, že jsem taky trenérka a dala si záležet na tom, abych se nenudila. Byla ale strašně milá, už dlouho jsem nepotkala tak milého a usměvavého člověka a navíc profíka!:) Po cca 10 minutách mi dala krátký kruháč na celé tělo. Dělali jsme výstupy na bednu, zkracovačky, tlaky na ramena s pneumatikama, široké dřepy s (asi stopadesátikilovým) medicinbalem a výdrž ve dřepu s TRX lanama. Strašně mě tyhle alternativní pomůcky jako lana, medicinbaly a pneumatiky baví, protože opravdu zapojí celé tělo.

Potom jsme se přesunuli k boxovacímu pytli. Ze začátku jsem sice tak plácala rukama a nohama kolem sebe, že to vypadalo dost komicky, ale po nějaké době jsem se do toho trochu dostala. (myšleno tak, že jsem pořád plácala, ale aspoň už jsem se trefovala do pytle:DDD). Už dlouho jsem si trénink tak neužila a box mě tak strašně chytnul, že už plánuju další hodinu!

Po tréninku jsem si ještě rychle skočila na 15 minut do sauny, protože jsem se strašně bála, že nebudu moct další den chodit. Sauna na to totiž dost pomáhá:)

Po tréninku jsem vzala mamku na snídani do jejich restaurace, kterou i ona tak zbožňuje. Jestli sem někdy zavítáte, určitě doporučuju jejich “vejce roastbeef”. Objednala bych si tak tři talíře, ale přišlo mi to blbý :D Hahaha:)

A co vy? Znáte Sokolovnu? Byli jste tam někdy? Máte taky svoje oblíbené místo, kam chodíte na relax, na jídlo nebo cvičit?:) Zkoušeli jste někdy box nebo něco podobného? :)

Krásný zbytek úterý všem!

E.

Hey guys! 

I’ve done my first workout after two months of doing nothing and I gotta tell you, it wasn’t easy at all! It’s always so unfair, that it takes forever to get into a good physical condition, and when you stop working out for a while, it’s gone so fast!

I went to my favorite gym called Sokolovna Průhonice, where the trainer gave me a boxing lesson, because I don’t really know how to box. Hahaha :) Before we started training, I asked her to analyze my body fat & muscles using the InBody machine, because I don’t trust the one we have in the gym, where I train haha :)) They have the brand new InBody 770 and since I’m starting again, after my injury, I needed to know how am I doing now, so I can compare the results later. 

So dear readers, I have 11.5 kgs of fat. And I do not want that!!! Yewwww! :( 

In the last article, I wrote about the challenge I’m going to do, so I’m taking this as a start. I promised myself to get to 8 kgs of fat by the middle of June. So let’s see! :))

Now, let’s get to boxing. I decided to start my workout season somehow epically, unconventionally. And I always wanted to try boxing, so why not right now. And I have to say, it was absolutely great! I mean, at the beginning, my boxing looked pretty comical, but after a while I got into it a bit. I haven’t enjoyed my workout this much for a really long time and boxing got me so bad, that I’m already planning on another lesson!

After the workout, I quickly jumped into sauna for 15 minutes because I was afraid of having sore muscles since I haven’t done anything in a long time. Sauna actually really helps with that:)

Then, I took my mom for breakfast at the restaurant, which she loves too. If you ever come here, I definitely recommend their “roastbeef eggs”. I wanted to order three plates, but I’d feel stupid hahaha :)

And what about you guys? Do you know Sokolovna? Have you been there? Do you also have a favorite place to relax, eat or train? And have you ever tried boxing or something like that? :)

Have a great rest of Tuesday! 

E.


Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Boxing Lesson

 1. Lenka
  May 4, 2017 at 01:03

  Ahoj :) myslím, že 11.5% tuku je už i tak šíleně málo. Ženský by měly mít minimálně 12%. Tak bacha na to. Tvoje orgány ho potřebují.

 2. Tereza
  May 3, 2017 at 18:35

  Ahoj Eliško, já teda na fotkách nevidím ani gram tuku! Jinak v Sokolovně jsem zatím byla jen v restauraci, vstup do fitka mi připadal dost drahý.

  • May 3, 2017 at 20:35

   A chutnalo ti? :) To je škoda, mají skvělé fitko. Většinou tam není ani noha, takže kam se hrabou přecpané Pury a WorldClassy :)))))

 3. Markéta
  May 2, 2017 at 22:11

  Ahooj, Eliško, mám dotaz na který jsem se ptala už dávno na IG, ale asi jsi mi nestíhala odpovědět… Chodíš do fitka nebo obecně cvičit s makeupem? Četla jsem různé články na toto téma, jak ti pocení otevírá a následně makeup ucpává póry a pro pleť je to špatné. Zajímal by mě tvůj názor nebo jestli bereš jako samozřejmost jít se před cvičením odlíčit:) Děkuju moc za odpověď a držím palce v tom shazování tuků! :D

  • May 2, 2017 at 22:28

   Ahoj Markét, jej to se moc omlouvám, že jsem na IG neodpověděla! :) No ono záleží, jestli jdu cvičit ráno, nebo večer. Pokud jdu ráno, tak se logicky nemaluju a nalíčím se až po tréninku. Když jdu cvičit odpoledne nebo večer, tak chodím nalíčená, protože jsem proště líná se odlíčit a většinou s sebou po kabelkách netahám odličovací vodu. Ale stoprocentně to pro pleť není dobré, takže pokud můžeš a nejses stejnej lenoch jako já, tak se určitě na cvičení odlič:) Já mám vždycky po tréninku s make-upem strašně špatnou pleť.

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.