BOSU Workout

Ahoj,

máme tu pro vás další krátké video ze cvičení

Tentokrát jde o cvičení pouze s využitím BOSU míče, který určitě většina z vás zná (alespoň od vidění :)), ale možná trochu váháte s cviky, co na něm cvičit. Samozřejmě že možností a cviků je obrovské množství, tak jsme dali dohromady pár, který můžou tvořit buď samotný trénink, který budete provádět na způsob kruhového tréninku, nebo se dají jednotlivé cviky použít ke zpestření vašeho dosavadního tréninku, který chcete třeba trošku oživit!:)

BOSU míč je určen především k posílení svalů hlubokého stabilizačního systému (=hss nebo také CORE) a tím pádem zlepšení stability páteře. Dá se však využít i s většími váhami nebo jako pomůcka k aerobním cvikům.

Doufáme, že vás video alespoň trošku inspiruje a když budete mít nějaké dotazy, tak se samozřejmě neváhejte zeptat!!:)) 

Kdo z vás taky používá BOSU ke cvičení?:)

E.

_____________________________________________________________

Hey everone,

We prepared another exercising video for you!

 This time it’s all about BOSU ball exercises, which many of you probably already know (you may have seen it around at least:)) but maybe are not sure what to do with it. Of course there are so many exercises to do, but we chose some of them that you can do as a circuit, or you can just pick some to make your training different and fun again!:)

BOSU ball is meant to strengthen your core muscles and thus improve your spine stabilization. However, it can be used with heavier weights or for more aerobic exercises.

We hope this video will inspire you a little and if you have any questions don’t be afraid to ask!:))

And what about you? Do you ever exercise with BOSU??:)

E.

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.