Boost Prague 5 km Run

IMG_1431

Ahoj sportovci!

Pokud sledujete i můj facebook, určitě jste si všimli, že jsem minulý týden v sobotu vstávala ve 4:40 jen proto, abych si šla do centra Prahy zaběhat. Ne, úplně jsem se ještě nezbláznila, to jsem se jenom výjimečně zúčastnila Adidas BoostPrague ranního běhu na 5 km, na kterém jsme testovali Boosty, já konkrétně jsem měla na nohou Supernova Glide Boosty. Doma mám už Ultra Boosty, tak jsem chtěla vyzkoušet něco nového. Je vidět, že Adidas ví, co dělá, běželo se mi v nich skvěle i přestože byly úplně nové a neprošlápnuté:)

Na tuhle akci jsem vytáhla i Dominiku z DBLOGu, protože mi bylo jasné, že sama bych to nezvládla:) No a co se mého výkonu týče, tak upřímně jsem myslela, že vypustím duši. Tyhle ranní tréninky nejsou pro mě, jsem zvyklá chodit cvičit okolo 10 večer, takže tohle pro mě bylo vážně utrpení a myslela jsem, že nedoběhnu:D Naštěstí nás zachránili na Letné, kde jsme se po protažení mohli pustit do nachystané snídaně:)
A kdy chodíte cvičit vy? :) Zvládli byste takovýhle ranní běh? :)

E.
___________________________________________________________

Hey there! 

If you follow me on my facebook page, you could notice that last Saturday I got up at 4:40 am,  just to have a run. No, I haven’t gotten completely crazy yet, I just attended the Adidas BoostPrague 5km morning run, during which we were testing the new Adidas Boost, I personally was wearing the Supernova Glide Boosts, because I already have the Ultra Boosts at home:) Well they were really comfy even though they were brand new. 

I took Dominika from DBLOG with me because I knew that I wouldn’t make it just on my own. Concerning my performance, to tell you the truth, I thought I was gonna die. These morning trainings aren’t for me, I’m used to exercising at 10pm, so this was really really hard. Fortunately at the end there was a short stretching and huge breakfast, so that saved me. 

And what about you guys, what time do you exercise? Any morning people? :) 
Love, 
E.

IMG_1434

IMG_1405

IMG_1407

IMG_1417

IMG_1421

 

 

IMG_7285

IMG_7283

IMG_7281

IMG_7279

IMG_7289

IMG_7287

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  6 comments for “Boost Prague 5 km Run

 1. Riv
  July 7, 2015 at 10:24

  Great photos and bravo!!

  http://www.everbluepearls.com

 2. July 6, 2015 at 20:12

  Já osobně bych nezvládla hlavně tu ranní hodinku:D

 3. zaneta
  July 6, 2015 at 17:39

  Ten beh se kona nejak pravidelne prosim? Nejak to na internetu nemuu najit.. Dekuji!

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.