Bodrum & Marmaris I Turkey

dmaris

Ahooooj!

Dneska to bude jen málo textu, ale hodně fotek, takže vás nebudu obtěžovat sáhodlouhým článkem o tom, jaké to bylo u moře – protože přeci každý ví, jaké to je u moře. Není na tom podle mého názoru nic zajímavého, takže vlastně ani nemám o čem psát:)

A důvod, proč taková mountain girl jaká já jela k moři? Tipovali jste správně, pokud jste si mysleli, že bych jen tak k moři nejela. Měli jsme v Turecku v oblasti Bodrum/Marmaris další z tréninků na ten tajemný závod. Museli jsme být v přímořské oblasti kvůli paddleboardům, sailingu a kajakům. No a prostě jsem tu zůstala o pár dní dřív a odpočívala, protože to fakt bylo potřeba.

Užijte si fotky!

E.

Hey everyone! 

I won’t write much today, but there’s gonna be a lot of pictures. I won’t bother you with a long story about how it was at the sea – because everyone knows what it is like by the sea, right? In my opinion, there is nothing interesting, so I don’t even have anything to write about actually:)

And why a mountain girl like me goes to the sea? You guessed correctly if you thought I wouldn’t just book a flight to a seaside destination to spend my vacation there. We had another training in Bodrum / Marmaris in Turkey for that mysterious race. We had to be at the seaside location for practising paddleboards, sailing and kayaks. Well, and I just stayed here a few days longer and relaxed because it was really needed.

Enjoy the pictures!

E.

edition_bodrum

edition_bodrum

dmarisdmaris dmarisdmaris dmarisdmaris dmariseditio_bodrum
dmarisdmaris dmarisdmaris dmarisedition_bodrum dmarisdmaris dmarisbodrum_turkey dmarisedition_bodrum dmarisedition_bodrum dmarisdmaris Dmarisdmaris edition_bodrumBodrum_turkey Bodrum_turkey Bodrum_turkey
Bodrum_turkey
Bodrum_turkey Bodrum_turkey

 

 

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  2 comments for “Bodrum & Marmaris I Turkey

  1. Gabi
    July 29, 2019 at 21:49

    Ahoj, fotky uplne uzasny. Nikdy jsem si nemyslela, ze by v Turexku mohlo být tak pěkně. Můžu se prosim zeptat, v jakem ubytku to je focené? :)

    • July 30, 2019 at 22:20

      Viď, Turecko má docela pěkný místa překvapivě:))) Je to ve dvou různých hotelech. Něco je z DMaris Bay a něco z The Edition :)

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.