Boat Trip

Ahooooj!

Další skvělý den ve Splitu je za námi! Tentokrát jsme se s Natálkou vydaly na cestu hotelovou lodí! Vyrazily jsme na Hvar a po cestě si trochu zaskákaly z lodi a vykoupaly se. Cesta na Hvar trvala asi hodinu a půl. Když jsme dojeli k pobřeží, zaparkovali (asi spíš zakotvili, žejo?:D) jsme loď a naskočili do motorového člunu, který nás dopravil na souš. Dali jsme si snad ten nejlepší oběd – samozřejmě další seafood. Mimochodem jsem poprvé v životě ochutnala humra! Ještě že jím všechny mořské potvory, protože jinak bych byla celé čtyři dny v Chorvatsku asi o hladu, hahah:))

Jen počasí se na nás nějak extra netvrářilo, ale co, aspoň jsme se nespálily!:D Zataženo bylo celý den, jen po cestě zpátky do Splitu asi na půl hoďky vykouklo. Nakonec to byl docela příjemný odpočinek od celodenního zpoceného kníru! Hahaha:)

Teda musím říct, že by mi asi vůbec nevadilo na lodi strávit třeba týden a jen popojíždět podél pobřeží! Ten den tak strašně rychle utekl, ani nevím jak.

Odpoledne jsme se vrátili do Splitu a začly se trochu kultivovat na tu onu opening party, kvůli které jsme tu vlastně vůbec byly.

Bohužel z party žádné fotky nemám, nechtěl se mi tahat foťák, ale byla skvělá! Výborné pití, ještě lepší jídlo a skvělý DJ. Beach club sám o sobě byl snad ale úplně nejlepší! Odcházely jsme už kolem druhé ranní, ta voda nás pořádně zmohla!:)

A v příštím článku vám ukážu něco málo z hotelu a jeho okolí!:)

E.

Hey everyone!

Another great day in Split! This time me and Natalie went on a boat trip! We set out on Hvar and, on the way, we dove and took a bath! The journey to Hvar took about an hour and a half. When we reached the shore, we parked the boat and jumped onto a little motorboat that took us to the land. We had the best lunch ever – of course seafood. By the way, I’ve tasted lobster for the first time in my life! Im glad I eat all the sea stuff, because otherwise I would have starved to death in Croatia, hahah :))

The weather went against us, but oh well, at least we didn’t get burned haha:) It was cloudy all day, the sun came out just for about 20 minutes on the way back to Split. But it was kinda nice not to have that sweaty mustache hahaha!

Anyways, I have to admit, I could probably spend a week on the yacht, you know, just to sail along the coast! That day went by so quickly!

In the afternoon, when we got back to Split, we took a shower and changed for the opening party, which was the original reason we were actually here. 

Unfortunately, I don’t have any pictures from the party, because I didn’t want to carry my camera, but it was awesome! Excellent drinks, even better food and a great DJ. The beach club itself was probably the best thing about it! We were leaving around 2am, I guess we were exhausted from all the diving and eating haha:)

And in the next article, I’ll show you the hotel and its surroundings :)

E.


 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  1 comment for “Boat Trip

  1. Viki
    July 15, 2017 at 22:51

    Nádherné fotky !! Určite ste si to užili :)

    Viki Ceglédyová

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.