Blue Door

Ahoooooj!

Tak tyhle šaty jsou jeden z mých nejlepších kaufů v životě! Pořídila jsem je v Ljubljaně jako suvenýr, což už samo o sobě je super, protože mě tyhle suvenýry baví mnohem víc, než nějaká kravina, kterou stejně nikdy k ničemu nepoužiju. Co je na tom ale ještě lepší je to, že stály asi 10 euro, takže je radost ještě tak desetinásobná.

Mimochodem, dost přemýšlím o tom, že přestanu psát úplně tyhle outfitové články a budu se soutředit jen na cestování. Co vy na to říkáte? Po průzkumu na Instagramu jsem zjistila, že vás cestování & hory zajímají stejně víc, takže možná jsou tyhle krátké články nezajímavé? :) Na druhou stranu bych ráda rozvinula Youtube a točila vlogy z různých tripů, cest, výstupů, ale i nějaké rady, co jsem během cest posbírala, jako třeba předposlední vlog o tom, jak si sbalit na cesty jen do příručního zavazadla. Mimochodem jsem teď zvládla desetidenní Řecko s příručním zavazadlem, takže myslím, že se mě na to stává už docela odborník, haha:) Doufám, že jste viděli i vlog z Mt Blancu, který mi dal docela zabrat O:-)

Budu ráda za jakýkoliv komentář a názor:)

E.

Hey guyssss! 

So this dress is one of the best buys in my life! I bought them in Ljubljana as a souvenir, which is great itself, because the kinds of souvenirs you can actually wear or eat (haha) are so much better that the ones I’d never use. But what is even better is that they were like 10 euros, so the excitement is ten times bigger. 

By the way, I was thinking… Maybe I’ll quit writing these outfit articles and I’ll focus more on the travelling ones. What do you guys say? After the survey I had on my Instagram, I found that you are more interested in traveling & mountains anyways, so maybe these short articles about outfits are useless? :) On the other hand, I’d like to focus more on my Youtube channel and create more videos from my expeditions, trips, roadtrips, hikes and even some vlogs with travelling tips. There is one vlog about travelling light only with a hand luggage on my youtube, so check it out if you haven’t seen it (it’s unfortunately in Czech only though). I think I’m a pro now, especially after travelling around Greece for 10 days just with a cabin luggage haha:) And also, I hope you’ve seen my vlog from Mt Blanc (which is in Czech too). 

I will be happy for any comment and opinion :)

E.

 

WEARING: 

Dress – Zara
Shoes – H&M
Handbag – Paul’s Boutique (via Zoot.cz)
Hat – Tonak

 

Spread The Love!Share on FacebookTweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrShare on StumbleUponShare on Reddit

  20 comments for “Blue Door

 1. Anna
  August 27, 2018 at 15:48

  S outfitovými články rozhodně nepřestávej! Jsi mou velkou fashion inspirací :) Všechno dokážeš nádherně zkombinovat a líbí se mi snad každý tvůj outfit :) byla by to obrovská škoda! Měj se krásně.

 2. Veronika
  August 14, 2018 at 09:09

  Ahoj Eliško, souhlasím s ostatníma komentářema. Byla by obrovská škoda, kdybys s outfitama přestala. Tvůj styl mě hodně baví a inspiruje. To, jak dokážeš všechno tak hezky zkombinovat je boží a neumí to jen tak někdo!

  • August 16, 2018 at 05:33

   Ahoj Veru, teda děkuju moc, to mě strašně potěšilo!:)

 3. Klárina
  August 12, 2018 at 19:07

  Každopádně nepřestávej s módou,taky mě inspirujes,i když mi táhne na ctyricet😂

 4. Hanka
  August 12, 2018 at 15:49

  Aj mne by outfitoveho clanky chybali!

  • August 13, 2018 at 21:19

   Faaakt? Tyjo tak to mě těší! :) Ještě o tom popřemýšlím teda:)

 5. Kamila
  August 12, 2018 at 13:21

  Šaty jsou krásné! Jinak já jsem pro zachování outfitových článků na blogu! Taky mám ty z tvých cest asi radši, ale na druhou stranu tyhle outfitové hezky oživí archiv článků na blogu, nehledě na to, že jsou určitě nejen pro mě skvělou inspirací :)
  Jinak z více videí na yt bych byla nadšená, především z nějakých tipů ohledně cestování a rad pro začátečníky do hor :) Vlog z Mont Blancu mám už poctivě zhlédnutý, naprostá pecka, Eli! :)

  K.

  • August 13, 2018 at 21:20

   Kamčo, děkuju moc za takových komplimentů a podporu, to si snad ani nezasloužím! <3 Více videí na YT určitě bude a ty outfitové články teda ještě promyslím O:-)

 6. Lucie
  August 12, 2018 at 09:31

  Eliško, baví mě jak ourfitové tak i cestovatelské články. Je pravda že jsem tvůj blok začala sledovat kvůli tvým cestám, ale zamilovala jsem si i tvůj styl oblékání, který je mi hodně blízký.

 7. Radka
  August 12, 2018 at 09:20

  Já mám tyhle krátké outfitové články ráda. Sama se totiž bůhvíjak stylově obléct neumím, ale ráda sleduji někoho, kdo ano. :-) Ale upřímně přiznám, že ty cestovací články mám zároveň prostě raději. Na ty se vždycky těším tak nějak víc. :-)

  • August 13, 2018 at 21:21

   Hahaha, to se nedivím, i pro mě jsou ty cestovní mnohem víc záživnější:) Ale ty outfitové teda ještě promyslím O:-) A děkuju za krásný & vtipný komentář :))))

 8. Elis
  August 11, 2018 at 21:03

  Pokud to jen půjde,byla bych PRozanechani článků o módě.Jste inspirací pro všechny.Samozrejme články o cestování jsou Super!!!Čtou se jedním dechem.Je to na vás 😀

  • August 13, 2018 at 21:22

   Elis, děkuju! To jsem ráda, že se čtou hezky O:-) <3

 9. Tom Deister
  August 10, 2018 at 09:34

  Dear mein Spatz. Without wearings i would like to see you more likely, but so with your Dress on in the Picture it goes as well. Tom is writing you from his hometown Hamburg this short answer-letter. I like you very much, in love your Tom Deister.

 10. Klára
  August 10, 2018 at 09:25

  Taky mám ráda tvoje outfitový články! :))

 11. Anna
  August 9, 2018 at 14:35

  Mne osobne to teda prijde obrovska skoda. Protoze co se outfitu tyce, inspiruji me ty Tvoje nejvic z celyho ceskyho internetu.

  • August 13, 2018 at 21:22

   Teda to jsou hodně silný slova! Toho si teda moc vážím! <3

Leave a Reply

Or

Your email address will not be published.